Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es esmu mierīgāks par mierīgu, klaun, tikai es varēju labi ilgi noturēties, jo tu arī nepateici neko stulbu, bet nu jau atkal sākās bullšits. Pasaki man tieši, tu tāds esi vai vienkārši tēlo pēdējo ākstu, kuram pie pilnas apziņas ir viss tas, ko tu šeit raksti?

p.s. lai gan ko es te sevi mēģinu apmānīt, ja pat minds ir savācies, kam tagad tikai 17 gadi, tad ar tevi nav cerību, neārstējams debīlisms.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es esmu mierīgāks par mierīgu, klaun, tikai es varēju labi ilgi noturēties, jo tu arī nepateici neko stulbu, bet nu jau atkal sākās bullšits. Pasaki man tieši, tu tāds esi vai vienkārši tēlo pēdējo ākstu, kuram pie pilnas apziņas ir viss tas, ko tu šeit raksti?

p.s. lai gan ko es te sevi mēģinu apmānīt, ja pat minds ir savācies, kam tagad tikai 17 gadi, tad ar tevi nav cerību, neārstējams debīlisms.

Sakuma palasi ka tas viss saakas :) Nevis es te iesaku kkadu huinju dzit , bet atkal kads gudrais no jums. Taa kaa aizver muti un sedi sturi.

Link to comment
Share on other sites

nu vispar 500ls ir normala alga, nekas tur nerals nav, katra zinjaa vismaz nav nekadi pekstini par 2k ls uz rokas un roveru pagalmaa :D

un vispar paskatoties uz svara kategorijam te kads smagi varetu atrauties par vardiem, kaut kadas interneta karatistu cinjas :D

Link to comment
Share on other sites

ya` think? ^_^

Starp citu, kas ir tas saucamais sākums visam? :) Kaut kad ar allworthu par šito runājām, bet viņš arī tā īsti neatcerējās...

Goodmens brauc makšķerēt, tad jau ceram sagaidīt jauku tekstu ar atpakaļatgriešanos gūdmenā :D

lasiit - dzert :D

sovasar ari isteniba makskeret biju vairak kaa pedejo 5g laikaa, protams majas knapi sevi vareju panest :D bet nu loms arii bija un pat uz pannas vareja sacept.

Link to comment
Share on other sites

Kada makskjereshana esmu atpakalj...JO ritaa jabuut darbaa un ritaa bus daudz shepte....Waziks man nokartoja stiimotu CS :D Viss ir gatavs...bet ar 1nu aci bus parak gruti palaist visu :D bet let`s go...sjo dzert nedzershu shodien vairaak...Ritaa baljuks turpinaas...ritaa vel jastradaaa...ehhhh

Link to comment
Share on other sites

Man ir nonstiims un tagad arii pateicoties wazikam ir stiims...Bet man stiims vakar nepalaidaas...it kaa paradaaas taa bilde,loadings un talak nekas neparadas...varbut kaut kas uz desktop ikonas,caur properties japieraxta? Jeb varbuut non-stiims traucee? hvz...Help me!

Link to comment
Share on other sites

labrit !

dzeru teju un lasu forumus , atpuusos .

csu pedejaas dienas arii neesmu spelejis ilgak par 20min dienaa. varbuut iet paspeleet ? :D

ehh,davaj tiekamies kaadaa no gign serveriem.

Dīvaina tev tā sarunāšanās ar sevīm un atskaitīšanās par katru sūdu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

labaa diena, visu laiku vemju :superlol: no rita brokastis edu kaut kadu ravioli tipa makaronus vai huj vin zin kas vini skaitas ar siera parlejumu, pec tam braucam uz jurmalu sauloties, chilot, juutu, ka saku svist un naak giibonis, mangalsala pa durvim ara un vemt, visi makaroni iznaca ara, pec tam vel pludmale...vienkarsi SUPER :superlol: Atbraucu majas, sadzeros ogles ar essentuky minchiku, jamegina laikam paest un jaskatas, kas bus. Zinataji gan teicaas, ka esmu saindejies ar edienu, laikam vecs vai tamlidzigi.

Link to comment
Share on other sites

Man ir nonstiims un tagad arii pateicoties wazikam ir stiims...Bet man stiims vakar nepalaidaas...it kaa paradaaas taa bilde,loadings un talak nekas neparadas...varbut kaut kas uz desktop ikonas,caur properties japieraxta? Jeb varbuut non-stiims traucee? hvz...Help me!

Mazak dzert vajag.

Link to comment
Share on other sites

Kada makskjereshana esmu atpakalj...JO ritaa jabuut darbaa un ritaa bus daudz shepte....Waziks man nokartoja stiimotu CS :D Viss ir gatavs...bet ar 1nu aci bus parak gruti palaist visu :D bet let`s go...sjo dzert nedzershu shodien vairaak...Ritaa baljuks turpinaas...ritaa vel jastradaaa...ehhhh

Ja tev ir ieslēgts stīms un palaid cs'u kaut reizi caur nonsteam, tad steams vairs neies - vajag restartēt.

Link to comment
Share on other sites

Vari mēģināt uziet uz Steam'a ( tas, kas pie pulksteņa ) ar labo pogu, tad Library un caur to mēģini palaist spēli ( ar labo pogu > Play Game, vai arī vienkārši dubultklikšķis ).

Ja arī tā neiet, tad izdzēs Clientregistry.blob failu no steama mapes ( pirms tam gan steamu pašu izslēdz ) un palaid pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Shas pameigjinashu....

Shas pameigjinashu....varbut problema ir tur,ka vecais Cs man it kaa iet caur Half Life, bet sheit man ir tiirs CS,nekads Halflifes nav...Jo atceros,ka agrak man arii CS tiri nerukaja,tikai caur half life.?? Shas Iecheloshu Domonixa variantu...

Shas pameigjinashu....varbut problema ir tur,ka vecais Cs man it kaa iet caur Half Life, bet sheit man ir tiirs CS,nekads Halflifes nav...Jo atceros,ka agrak man arii CS tiri nerukaja,tikai caur half life.?? Shas Iecheloshu Domino variantu...

Shas pameigjinashu....varbut problema ir tur,ka vecais Cs man it kaa iet caur Half Life, bet sheit man ir tiirs CS,nekads Halflifes nav...Jo atceros,ka agrak man arii CS tiri nerukaja,tikai caur half life.?? Shas Iecheloshu Domino variantu...

P.s. Nefigaa...Vinsh vnk ladee un ladee un neieladee..Ikona paradas bet viss kas sanos japaradas neko neparada...Moshk PC nevelk,bet tas jau butu stulbums,ja non-stims iet , tf2 iet , bet CS neiet...Un caur Task Manegeri radas CS not Responding...

Shas pameigjinashu....varbut problema ir tur,ka vecais Cs man it kaa iet caur Half Life, bet sheit man ir tiirs CS,nekads Halflifes nav...Jo atceros,ka agrak man arii CS tiri nerukaja,tikai caur half life.?? Shas Iecheloshu Domino variantu...

P.s. Nefigaa...Vinsh vnk ladee un ladee un neieladee..Ikona paradas bet viss kas sanos japaradas neko neparada...Moshk PC nevelk,bet tas jau butu stulbums,ja non-stims iet , tf2 iet , bet CS neiet...Un caur Task Manegeri radas CS not Responding...

Shas pameigjinashu....varbut problema ir tur,ka vecais Cs man it kaa iet caur Half Life, bet sheit man ir tiirs CS,nekads Halflifes nav...Jo atceros,ka agrak man arii CS tiri nerukaja,tikai caur half life.?? Shas Iecheloshu Domino variantu...

P.s. Nefigaa...Vinsh vnk ladee un ladee un neieladee..Ikona paradas bet viss kas sanos japaradas neko neparada...Moshk PC nevelk,bet tas jau butu stulbums,ja non-stims iet , tf2 iet , bet CS neiet...Un caur Task Manegeri radas CS not Responding... IR vel kaads prikols,kamer vnsh tjipa meigjana ieladeet CS , tas stiima laiks, You have played, tik tik iet uz priekshu jau tjipa 12min pieskaitiitas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...