Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nax es vakar atkal buhaaju,es iisti nezinu...Makaa atkal veejsh svilpo...Zb...Jabeidz tak vienreiz shitie pasacieni... bet no otras puses labi ka neredzeeju basi, jo butu faking sad, un gribeetu piedzerties pec tadas neveixmes kaa vakar museejie paleeja pedejaas sekundees droshu uzvaru...

Link to comment
Share on other sites

Cik Tu daudz naudas iztērē alkoholam - teiksim vienā nedēļā? Ja sevis nav žēl, tad vismaz naudas tev žēl nav?

Nē, laikam.. tas tak ir goodmens ;)

Gruti taa atbildet...Nu man ir taa, ka man ir pox, es nodzeru,tad es pratigaak dzeru,bet dzeru,un tad jau nakamaa alga ,vai nauda :) Reikjini ka man ir menesha sakumaa un menesha beigaas alga, un menesha viduu,citi bonusi :) Taa kaa man reali 5,15,20, datumos ir algas dienas :DD

wtf? Man galva saap...Man ir taa it kaa viss forshi uzpipaaju un peksnji deninjos kaut kas saak durties,pats no sevis..>Visu dienu un taa ik pa laikam...Nevis it kaa pulseetu,bet taa ieduras....wtf?

P,s. Man PC ir parinstaleets :) Lido atkal :) Un esmu tagad Stiiimots :)

Link to comment
Share on other sites

LOL, goodmena postus lasiit ir sheit taa pat kaa man feisbukaa viena vecene ar tiem statusiem njemas. Vinja uzraksta, ka vinjai zajebalji jau lasiit, ka citi cilveeki apdeito tos statusus sakot "Es eju dushaa", skatos forshu filmu". Tajaa pashaa laikaa vinjai nepielec, ka vinja savu statusu maina 5-10 reizes dienaa sakot bezmazvai to pashu! :D

Goodmenam vissi vienaadi. Aij vakar piedzeeros, makaa tukshums, poha kaa muura maaja un shitais vienreiz ir jabeidz :D Cik reizes tad tu shito beigsi? Ir tev raksturs vai nav? Sanjemies tak! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jona,nee nu ar to raxturu ir kaa ir,un shad tad jau sanaak, kaadu nedelju pratigi uzvesties...Bet tad uznaak taads pizdonksh,un iedzershu mazliet,beidzas ar komu, un nakamaa dienaa moralkaam,ka nodzerts viss,ka suuudiigi,nax dzeeru u.t.t. Ir baigaa problema, man nav skanja...Ceru ka driveri vainigi,shodien japasauc meistars,lai atnak papeeta,kas ir kas..A to PC bez skanjas,tas laikam butu katastrofaali,nee nu pec tam kad pc ticis parinstaleets, vismaz arii CS nelago , bet fps jutami krities...

Nax man In atrums ir labs bet out sudiigs,runa iet par CS ... Agrak bija lidzvertigs in 220 out ariii ap 200, tagad in ir ap 220 out tikai 30, nu lejaa pie fps,par to es runaju...un faQ joprojam smadzenes,()deninji) ik pa laikam ieduras kaut kas...tjipa nervs kaut kaads... :( bleed atkal :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

vot japameigjina to cl_cmdrate iechekot cik man ir... v-synce izrubiiju, rate man ir 30k, nu okej nomainishu mazaak 25k... Nu iespejams ka fps ir mazaaks, delj taa ka man visi terori taadi nopietni izskataas :) Forshi modelji,tadi lielaki masiivaaki :) Man patiik :) Pelei lazeriitis tikai gljuchii uz straujaakaam kustiibaam,baigi parlec.. :( bet tur laikam neko nevar izdariit...

Link to comment
Share on other sites

Vari nomainīt peli :D

Šodien laiks hujovijs, lietains būs līdz pat sestdienai. Tas ir riktīgi debīli. Gūdmenā šodien būs jākāpj pie kāda ciemos un rīt uz darbu vakarā poxains. Cik forši!! Jāsāk ar pussy drinkiem, jāsagaida skolnieki pārrodamies un jālaiž pa nopietnam. HECK YEAH, man patīk kāpt gūdmenā darba dienās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...