Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Hahā, laikam maniem vārdiem ir baigais spēks, būšu tevi sakārdinājis... Es tak teicu lai labāk paņem 4 alus un 0,5l :D

Nee nee,labi ka neizvelejos tavu HARDCORE variantu ,bet pietureejos pie sava,jo shoriit bija faking smagi piecelties un nez kapec galva dulla...Tagad jau nedaudz labaak,esmu atgaajis...

Link to comment
Share on other sites

Kur Latvijā var atbloķēt iPhone? (3gs) pirms kāda laika biju uzracis mājaslapu, kurā piedāvāja atbloķēt iphonus - un kā ir ar ārzemju bloku? Man ir angļu bloks virsū, varēs atbloķēt? Jo tikko kāds teica, ka nevar nekur, tikai kaut kāda debīla iespēja ir.

Link to comment
Share on other sites

Eij tyu nost.. :) man kadas 30min pirms darba dienas beigaam uzvanija manas draudzenes BRALIS un paludza v ai nevaru palidzet kjiegeljus pakrameeet, padomaju un kapec nee...Dazhi ali ,kapec ne :) Bleeeee tagad man tie kjiegelji murgos radiisies :DD nu kaadus 1k kjiegeljus 3h laikaa salikaam uz 3paleteem un 4alus izravam, pec tam man vel 2vus panjema un tagad majas vel 2vus esmu izsuucis :) Kondicija ir OK,jaiet CS pabombiiit,bet rokas nejuuutu :D Ritaa vel pie tam afigenna smaga darba diena gaidaama..DOOOH :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kur Latvijā var atbloķēt iPhone? (3gs) pirms kāda laika biju uzracis mājaslapu, kurā piedāvāja atbloķēt iphonus - un kā ir ar ārzemju bloku? Man ir angļu bloks virsū, varēs atbloķēt? Jo tikko kāds teica, ka nevar nekur, tikai kaut kāda debīla iespēja ir.

Kāds baseband?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...