Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=C7Z2zikwVXw es atbraucu mājās ap 7 no rīta, aizgāju gulēt, pieruļija čoms, jābrauc esot pa lielveikaliem iepirkties ziemas sezonai, ok. a pālis vel pat nav izgājis, abi tādi nekādi pa dominu, alfu. Plāni lieli nopirkt kaut ko, ko mēs nopirkām? NEKO, peirijāmies čiļikā un uz karstām oglēm sametāmies :D āā'nu jā satikām vel bērnības draugus, kas kā pirms 5 gadiem tā joprojām zog lielveikalos, respektīvi neko nav sasnieguši.

p.s. tie jaunie kojoti, nu nezinu, meitenes labas, bet vieta kā tāda necepi. Mani negribēja laist vel Just, hah uzpirku apsargu pa piečuku :D

Link to comment
Share on other sites

Sarunā ar draugiem atceramies manu pirmo snussa testēšanu un atmiņas ir dīvainas. Viņi mani sāk kūldināt uz to, lai es atkal mēģinu, bet tagad tikai stundu laikā. Protams, šaubos, vai vēl jebkad mēģināšu zelējamo tabaku, bet nu apkārtējie uzstāj, jo man effekts bija viss spēcīgākais :o

Link to comment
Share on other sites

Esmu beidzot nonācis pie rezumē par 5dienu! DUAL DRINKING - Divreiz vairāk Kapteiņa! Divreiz vairāk ir ar ko saskandināt! Divreiz mazāk jāiet pie bāra! Un protams, Divreiz ātrāk visi ir draugi!

WTF is Dual Drinking? :)

Link to comment
Share on other sites

28. oktobrī solās būt iPhone 4S latvijā :) bet ganjau ka kaēsies, kā vienmēr...

starpcitu, ir kādam paziņa vai kāds ziāms kantoris kas nodarbojas ar iPhonu remontu? Manam 3G ir jānomaina panelītis, digitalaizeris un poga, kas ir jau pasūtīts. Man vajag tik spečuku, kas to izdarīs labi. Anyone?

Man neder atrasti internetā cilvēki, kas ar to nodarbojas, man vajag tādu, ar ko ir bijis kontakts un ir labas atsauksmes ;)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Ep1, biju aizgājis uz ideal centru ar jautājumu par paneļu nomainīšanu, viņi saka, ka ar to nenodarbojas, bet arī kantorus nenosauca uz kuriem iet. Man itkā rajonā ir viens, bet par kvalitāti nezinu, bail to darīt. un diezgan šaubos, par to, ka būs 28. oktobrī.

Link to comment
Share on other sites

ko? tev rādās gļuki no zelējamās? cik tev, 12?

Pag, pag vecīt. Tas vispār nekādā veidā nav atkarīgs cik man ir gadu. Effekts no tās zelējamās ir visspēcīgākais tiem, kuri ir nesmēķētāji. Iedo snusu kādam kas vispār nav smēķējis un redzēsi kāds būs rezultāts. Netēlo no sevis nez sazin ko.. Snusā ir apm 50-60 reizes vairāk nikotīna devas nekā parastajās cīgās, tādēļ jau tas effekts. Pats, principā, neesmu atkarīgs no cigaretēm, bet mēdzu uztīt kādu jointu.

EDIT: iespējams, nikotīna daudzuma attiecība pret cigaretēm ir lielāka/mazāka, bet kad mēs par to runājām, izsecinājām, ka apm 50-60 reizes.

Edited by Lipinsh
Link to comment
Share on other sites

Blā, blā, blā

Ne košļājamā, ne arī šņaucamā tabakā nav drošāka alternatīva cigarešu smēķēšanai, jo tāpat kā cigaretes, cigāri un citi smēķējamie tabakas produkti, tie izraisa atkarību, kaitē veselībai un var izraisīt nāvi. Šņaucamās un košļājamās tabakas lietošana pakāpeniski izraisa toleranci pret nikotīnu –lai justu tās iedarbību, cilvēkam vajadzīga arvien lielākā deva. Cilvēki, kas jau agrā vecumā sākuši lietot bezdūmu tabaku, ātri kļūst atkarīgi no nikotīna un pakāpeniski pāriet uz cigarešu vai cigāru smēķēšanu.

Avots [http://www.vi.gov.lv/uploads/files/Tabakas_ietekme-5.pdf]

Snufa daudzums drīzāk ir līdz 20 reizes lielāks nekā cigaretēs, tas tā. Bet gļukus noraut, kādā sakarā, izpīpēsi paciņu cigaretes, tev arī gļukus raus? Es domāju, ka drīzāk savemsies, it īpaši, ja nesmēķē. Un kāds sakars bija pa vidu pieminēt, ka uztin jointu? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...