Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vo, bljin. Vajadzeetu Itaalijas apsargiem iemaaciit latvieshu apsargu kultuuru. Shonakt vajadzeeja tik daudz idiotus noslaaniit, bet Itaalijaa ir joks, ka apsargs nedriikst fiziski ietekmeet klientu. Tad nu padomaajiet, kaada ir sajuuta buut apsargam, kad apkaart ir daudz mutes virinaataaji :D

iisaak sakot, salagas. Vajag paarmaaciit :D

Link to comment
Share on other sites

Vo man tada divainiba no rita ar datoro, loti klusam var dzirdet krievu radio kamer sedeju dzivnieku sperma

:D bet man nekadi radio nebija ierubiti un kurnu vel krievu

LOL tur bija jabut rakstitam ferma, laikam kads bus paniekojies gar manu postu un samainijis

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

A ko citu darīt? Sēdēt mājās un skatīties kkādu "Dejo nost". kur cilvēki, kuriem uz lieko svaru ir bijis pohujs, vai arī kkādus "Dziedošās ģimenes", kur lauku retardi (atvainojos, bet tas nešķiet pārāk normāli) mauc vaļā savas "sādžas" hītus, jo vel vairāk "Zelta talatnus", kur dabas brīnumi ar jaukām balstiņām padzied, džeki pavingro. Okey, pa retam trāpātas patiešām talantu cienīgi cilvēki/bērni!

:D bet man nekadi radio nebija ierubiti un kurnu vel krievu

worm, svītro to dīvīša dienas tekstu laukā, rekur svaigas asinis :muahaha:

Ā, par sevīm - ideāli mājās atsēdēts wīkends, pateicoties sāpošam kaklam, iesnām, kas spiež pie zemes!

Link to comment
Share on other sites

:D bet man nekadi radio nebija ierubiti un kurnu vel krievu

Vienkārši dienas teksts. Varbūt tomēr uztaisiet "Zelta Topiku", kur apkopoti visi šādi dienas teksti... :D Nu vai tad nebūtu slikti ??? :muahaha:

Šodien kā atbraucu majās vispār negribējās neko darīt, jo vienkārši spēka nebija aiz negulēšanas.:(

Link to comment
Share on other sites

:D Nu vai tad nebūtu slikti ??? :muahaha:

Šodien kā atbraucu majās vispār negribējās neko darīt, jo vienkārši spēka nebija aiz negulēšanas.:(

Tur bija jabut rakstitai fermai, neviss spermai to es toch zinu. Man ta liekas kads ir paniekojies editojot gar manu postu

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Piem. aiziet uz klubu? Tāpatās tu tūr piedzertos.

Aiziet ar dāmu uz kino? Labāk tomēr mājās, "nokačā" ko vēlies, gulta arī nav tālu :whistling:

Vizināties ar mašīnu pa Rīgas ielām, etc.? Nē, pašam jau nāk smiekli..

Nez, apgaismo mani ar iespējām, ko var darīt wīkenda vakaros!

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu Rīgā nemaz nav ko darīt brīvdienu vakaros. Nez, kaut vai aizbrauc ar kartingiem pabraukāt vai uz akvaparku.

Un ir tomēr atšķirība, kur tu skaties to filmu - mājās vai kino. Par gultu gan ir cits jautājums. :)

Un jā, uzpīpēt zaļo arī ir labi - vismaz negribēsies tā purnu aizliet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...