Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

hahahahahahah :DD Sheit neko neesmu vakar ieraxtijis,tas nav labi :DD Parasti ja esmu galigaa tarpaa man vel ir speks sheit kaut ko ieraxtiit un tad es zinu cikos majas biju :) Bet tagad ir taa ka nefigaa njepomnju :DD Sakas ar to ka ar LArinu iepixaaju 2ciskas pec tam uz krediitu panjemam 4agdamus un talak neko vairs neatceros! Pec nostastiem braucot ar mikrinju es normali shoferim teicu ,ka brauxim tur kur es teikshu :DD Ak dievs izradas ka kapjot no mikrinja,nezinu pat ar kuru mikrinju braucu majas pec naudas,izveelos araa un nedaudz pa zemi paripoju :DD Vopshem shodien bija jaatnes nauda,par Agdamiem,bet naudas nav,nee nu forshi!Ko lai saka :) SJo dzert tas vairs nav forshi ja vel pie tam neko neatceries! aapaaac,shodien abi ar Larinu esam mironji! aaaaaaaaaaa!

Link to comment
Share on other sites

jerrico, visveselīgāk ir gulēt 5-6h. Es pēdējā laikā eju gulēt ~3:00 un ceļos 8os vai 9os, jūtos vairāk izgulējies nekā, kad guļu 10h

BTW, es nevaru ciest, ka pēdējā laikā man pokers neiet kaut kā :(

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

Nu ko jalaiž uz darbu, un pēc darba tā kārtīgi janodzerās :D Jānosvin v/d pēc pilnas programmas :D:)

Es parasti eju gulēt 1:30 un ceļos 5:30 un esmu očen horošo izgulējies...

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

tiešām labs :)

|BLja es veči esmu sācis atrast kaifu skriešanā.. tikai vairs nejūtos kā īsts latvietis ar saviem 82 kg...

Eu, kur lai dab;u Ingus Ulmaņa mobīlo un LIlitas ozoliņas

KUr elle rata ir kads kruts fotožoperis kuram nav ko darit a?

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņš uzdarbojas- 2x izskrūvēja mana dzīvokļa korķus no kāpņutelpas. Paskaidroju šamam, kāda ir elektropreču vērtība dzīvoklī + kaut ko nedaudz par terminu "sveša īpašuma tīša bojāšana", cerams, ka ar to pietiks.. Opis jau jauks, tikai debīls.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...