Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

"agrs" pamodiens.

CIgarete un alinjsh pie kompisha, domaju uzspelet... h** ... leishi pierubijushi torentu un aizpisushi prom no majas, dusma. CS pings agranomisks :@

Domas par edienu ? diezvai pec vakardienas "nelielas" pasedeshanas.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu psc, nu, lai arī šitas ir spama topiks, nah te jāposto kkāds mēsla posts, kurā ir divi vārdi, kas pat nav atbilde uz kāda jautājumu. Savā ziņā trīs rindu likums bija labs, bet tomēr nedaudz par bargu, bet pilnīgi bezpriģeli lasīt arī kaut kā zajebal. (atvainojos par valodu).

Cik zinu moderiem slinkums te kaut ko tīrīt. Maybe gimme a chance ^_^ Gūdijam ar varētu, bet ar viņu jau kā ar bitēm :D

Atkāpē no visa bullšita, milzīgs sveiciens visiem gigniešiem valsts 92. gadadienā, cik nu vairs atlicis līdz veselam gadsimtam :) Cerams, ka visiem būs lemts to sagaidīt ar prieku.

Laiks sūkā, nevaru sagaidīt kad būs auksts, būs sniedziņš, būs pilnmēness un viss būs sasalis, tie dubļi konkrēti besī.

Link to comment
Share on other sites

^_^Gūdijam ar varētu, bet ar viņu jau kā ar bitēm :D

Iedodiet bitei MODERU un te būs kārtība,šis ir mans mīļākais topics :DD Es esmu skaidrs ,kā frukts :) Juhū! :)Es protu sevi kontrolēt un nu jau 1,5nedēļas kā nemauju! Bet ir problēma uzkāpu uz svariem un esmu šokā,tad kad pixāju,man bija svars pie 91-92kg,ok prieksh 189cm auguma tas ir OK,bet kopš pixāšānu esmu atmetis malā,tas taagad ir neforši nācis klāt +3kg,tiko nosvēros un tas ir jauns REKORDS 95kg,bļēēēē, drīz jau būš simtiņš,šķiet,jāsāk būs pixāt atkal :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...