Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skatos tradiicija dziiva, topiks joprojaam tiek piesarnots uz uraa ! :D

Tatad mazie negeru draugi sanemas un gazham paintball kapaat, baigi sagribejas paskraidiit, pasalt un nedaudz pashaudiities :DDB)

p.s. kaads veel te visapr cheko bazaru, vai visi, kas gribi bezpontaa posto sheit ?

Link to comment
Share on other sites

IDeali! :) Es esmu skaidrs,un manas brivdienas ir skaidraa pavaditas! :0 Vakar ideali pavadiju laiku! Sakumaa Klondaikaa kadas 2-3h biliiti paspelejam un GLAAZI visiiti izdzeraam tikai GLAAAZI! Pec tam Chilli picaa paeedaam , un beigu beigaas ADMIRAALII arii billiiti uzspelejam un faQ visi dzeera un ES NEDZEERU :) Es to varu,es SPĒJU sevi kontrolēt :) Kopš 2dienas AGDAMA suuuda es vairs neleitoju :)

Link to comment
Share on other sites

Sestdien sākot svinēt draudzenes 20. gadu jubileju tikai tagad esmu mājās, arī dzen pie neta. Viss bija ideāli, tik tagad jāsāk mazliet filmu tīt atpakaļ, lai atcerētos, ko ar katru esmu darijis. Lai nu kā, bet rītdien (darbā) būs diezgan pagrūti. Ceru, ka alus buņdžas man palīdzēs atgūt wīkendā nodzertos spēkus :>

Link to comment
Share on other sites

Diezgan stulbi, 3 dienas neienāku gignā un tiaki 2 topiki, ko palasīt - par tiem sūdiem un kā to čali nodirš par čītošanu. Agrāk bija vairāk lasāmā. Es tā parēķināju, nav nekāda jēga dzert, tu neko neatceries, bet rezultātā naudas nav.

Link to comment
Share on other sites

Huh! Prakse рonedзп beigusies, tagad 11 dienas varu mвjвs sзdзt un darоt ko gribu. Skola nav lоdz 10. janvвrim, bet pirmdien jвiet labot atzоmes, lai stipendija bыtu + vзl Eiropas mзєнstipendija uz 2 mзneрiem garantзta bez mвcорanas. Labs ir, es рauju uz banku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...