Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lai pieliek klāt vēl lapiņu ar niku , yo. ;d

Ja kādam ir pazīstams tetovētājs ta, vai vari viņam palūgt atrast tetovējumu, kur divu aunu galvas veido sirdi. visus iespējamos variantus. man nav pašam neviens zināms tetovētājs.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

jerrico, mazliet personisks jautājums, ko tu dari? Sēdi šeit patstāvīgi? Slinko, I mean. Meklē darbu? Mācies kaut kādā skolā kur jāiet reizi mēnesī? Neuztver to kā pārmetumu, vienkārši - skatos, ka tu trijos naktī, darba dienā, ja nemaldos, raksti, kad ej cs spēlēt, 4tros no rīta saki, ka tikko beidzi spēlēt un ej gulēt..

Ahh, maybe tu neesi nemaz Latvijā?

Man galva plīst pušu, tik garlaicīgi, gribās kaut kam uzbrukt ar jautājumiem! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau domaju, ka ta nav, bet ja no malas cilveks saka acimredzot ir :) Visu pec kartas, macos, stradaju, speleju cs, lasu kaa goodmens piedzeeries. Biju 4 men. aarzemees, agad jaatguust iekaveetaas stundas :slap:

Vispar riits iesaakaas suudiigi, biju pie aarsta, naakam5dien jaarij tautaa saucamaa kobra :(

Link to comment
Share on other sites

Es pirms diviem gadiem gulēju slimnīcā ar kuņģa čūlu. Man kaut ko teica par padsmit stundām, lai gan citu iemeslu dēļ 2 dienas nācās pārtikt no ūdens un pāris jogurtiem. Jā, esmu rijis. Nebija tik traki kā pirms tam sabaidīja. Atraugāties vajag, tad vēders nepārvēršas par balonu :)

Link to comment
Share on other sites

Bullšits.

Pirmkārt, tu guli uz sāna. Otrkārt, ja nav problēmas ar rīšanas refleksu, uz vēmienu nerauj.

P.S. Neesi važīna un neņem nomierinošos līdzekļus vēnā, ja pirms tam piedāvā. Palātā viens paņēma, pusdienu bija strannijs :D

Link to comment
Share on other sites

Oi, pro tipi par kobru:

Neēst,

nedzert,

neraustīties (kamēr guli),

tecināt siekalas ārā uz tās huiņas, ko paliek apakšā (nerij nost),

pats galvenais, neņem pretsāpju huiņas,

nezinu cik tu sver, ja daudz, varētu būt problēmas ar vešanu uz ratiem un pēctam būsi pienarkots visu dienu.

Pašam kobra nav bijusi, bet 2 gadus pastrādāju slimnīcā, vismaz reizi dienā sanāca vest kādu uz kobru, tā kā pieredze ir. Nav forši, kad ar tādu trauslu māsiņu 90kg kuilis jāved uz ratiem, vai, kad kāds sēž un sāk stāstīt savus dzīvesstāstus pirms tam. :)

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Pats pirms diviem gadiem vienu kobriņu noriju, bez palīglīdzekļiem, beigās gandrīz raudāju, jo man ir samērā izteikts rīšanas reflekss. Ja ar to nav problēmas, tad nekas briesmīgs nenotiks. Bet ja godīgi, pie otrreizējas kobras nozīmēšanas pasūtīju viņus &^%$. Dzīvs vēl esmu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...