Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:) Sen nebiju pixaajis :) NU lab nosaciiti dzeru vnk alu :) Ritaa tak HELLOWIINI,vot riitaa buus baljuks :) Visu nedelju esmu kartigi uzvedies :)

Es jau domāju ka biji kaut kur uzinstalējies uz pārs dienām.

P.S šogad laikam beidzot būs jābeidz mētāties ar olām.

Link to comment
Share on other sites

Interesants komentārs delfos uzpeldēja:

TV tiešām aizņem pusi mūsu dzīves. Cilvēkiem nekas cits vairs neinteresē, izņemot TV un iedzert.

Par bērniem taisnība, tie sēž pie vardarbīgām multenēm ar interesi, tāpat arī spēlē vardarbīgas datorspēles.

Taču viss atkarīgs no ģimenes līmeņa.

Ja mamma skatās seriālus un tētis spēlē datorspēles vai bez apstājas sērfo internetā, bērnam tā ir priekšzīme.

Cieš visi - sabiedriba kļūst dumjāka un negūst baudu no kultūras. Mākslinieki, mūziķi un gleznotāji paliek bez darba un atalgojuma. Talantīgākie un uzņēmīgākie kultūras nesēji aizbrauc sniegt mākslu tiem, kuriem tā interesē. Šādā Latvijas ceļā uz elli, kur vāji apmaksāts darbs mijas ar alkoholu, lētiem TV seriāliem un kompjūterspēlēm. Un nevienam aizbraukušajam nav intereses un iespējas atgriezties šajā tumsonībā.

Cik ģimenes latviešu sabiedrībā ik nedēļas nogali dodas uz kādu muzeju (daudzi ir par brīvu vai smieklīgi zemu ieejas naudu), ekskursijā uz kādu pili, dabas parku vai vienkārši citu Latvijas (Igaunijas, Lietuvas) pilsētu to iepazīt? Cik ģimenes regulāri katru nedēļu (mēnesi) apmeklē kādu koncertu, operu, jaunu mākslas izstādi?

Kāds iemesls ir šo vietu neapmeklēšanai? Naudas trūkums? Ģimenei kopā viena ekskursija vai viens koncerta apmeklējums ir līdzvērtīgs vienai skotu viskija pudelei. Ko mūsu sabiedrība izvēlas darīt savās brīvdienās? TV un dzert.

Cik ģimenes sūta bērnus pulciņos? Vai sportot, lai uzlabotos uzmanība un sekmes skolā... Dārgi? Bet neviens netraucē uzvilkt sporta drēbes un iet kopā skriet pa ielu. Šveicē un citur Eiropā tā ir tradīcija.

Bet Latvijā nu ir un attīstās tas, kas Eiropai un pasaulei tieši vajadzīgs - paklausīgi, neizglītoti, nekulturāli vergi.

Link to comment
Share on other sites

Saakaas shitie murgi.. Mazak lasi dumjibas un ej ara sporta teerpaa :)

Man piedaavaa mainju, tobish lai es mainu Digitalo fotoaparatu pret iPhone 3, kas shinii gadijumaa ir lidzvertigi 70ls un tad manii izraisa shaubas, ka iPhons vareetu buut padgjelka. Kads labak zinosh varetu apstastit vai iedot kaadu linku kur aprakstits ka atshkjirt pakaljdarinajumu no origjinala.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tagad jaunā paaudze 10x vairāk laika pavada pie datora, nevis TV. Es personīgi TV skatos tikai sporta pārraides.

Bet par dzeršanu gan jāpiekrīt. Piektdienas un sestdienas vakaros skaidrus cilvēkus uz ielas ir ar uguni jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...