Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

"sodien meigjinu salimeet bildi :) Tatad sheit esmu vakar bijis,tatad majas esmu bijis ap 23:00 ,tas jau ir labs sakums :) Labakais ir tas ,ka man nav shodien nekadas GALVAS SAPES vai NEREALAS POXAS :) Shodien juutos,kaa parasti,taa it kaa neko nebutu darijis,bet problema ir tikai tas ka MELNA BILDE NO vakardienas! 2tro agdamu vel atceros,bet 3shais bija kaut kaadaa plastmasas pudelee,un kursh negarshoja tik labi,ka pirmie 2vi! DOOOH! Reali brivdienaas nesutinashu neko! Lai gana majas pec darba gaida 1ns AUKSTS ALDARA UZVARETAJA alinsh prieksh HOKEJA! naijsss :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Nē man parasti ir pretēji!Ja iepriekšējā dienā normāli piemaujies un nākamā dienā Tev ir LABI,man iedzerot tieši paliek skaidrāks prāts un labāk! Agrāk kad nedzēru,nu dzēru,bet to darīju retāk,tad bija jā,ja iemauj nakamā dienā JUMTU rauj nost,bet nē man jau SKILLS ir cēlies :) Nākamā dienā maujot,paliek tikai labāk,tas ir pārbaudīts,jo pēdējos n-tos mēnešus gandrīz katru dienu tiek pixāts! :) Un nē nekādas īpašas markas nereklamēju,jo es mēdzu dzert jebko :) Patīk pārmaiņas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...