Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tā kā šī sadaļa saucās spams, tad domāju ka šeit arī drīkst runāt par hokeju, es vispār uzskatu, ka šeit drīkstētu runāt par visu ko vēlies. Nākamo reizi kad gribēšu kaut ko uzrakstīt par hokeju, vai vienkārši iesaistīties diskusijās par to, tad rakstīšu attiecīgajā topikā.

Link to comment
Share on other sites

:) Šeit mēs raxtam ko mēs sadarījām,un ko mēs dzērām :DD Hokejs jaa jaa bij bij smuks :) Da es pat neatceros pedejo dienu,kad nebuut une gramma iedzeris :(

Un tu vēl mums te mēģināji ieskaidrot kad nedzersi vairāk..

Ah tu meluģi! :(

P.S kapēc man vienmēr liekot avataru viņs ir tāds izstiepts?? :(

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

:(

Parastais avatara izmērs ir 200pikseļi augstumā un 150pikseļi platumā, uztaisi bildi tādā izmērā un tad liec iekšā, nekas nestaipīsies... lielākas bildes tiek saspiestas līdz šim izmēram, ja izmēri nav bijuši proporcionāli, tad arī izskats var krasi deformēties...

Link to comment
Share on other sites

Beidzu zubrīties un rakstīt mājasdarbus, ej dirst, es tik ilgi(6.5h) neesmu mācijies gadus...domāju...iespējams pat nekad :muahaha:

protams, protams gandarijums par paveikto un ja man atļausies ielikt zemāk kā 9 es būšu vīlies viņas vērtēšanas skalā, jo tik pedantiski visu pildiju, lai apņēmība izglītoties pārņem arī jūs pilsoņi :D

pusdeviņos uz lekcijām yeees :gigi:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

[23:17:51] AmE: pirms mēneša nopirku jaunu monitoru veikalā. Tagad skatos, ka man randoma pa ekrānu ir izdeguši pixeļi, kopā varētu būt 15 - 25. Vai tas ir normāli, vai arī jānes mainīt?

[23:23:09] AmE: ā nē, es mazliet sapisos ;D notīriju monitoru ar mitro salveti, nekā vairs nav... tak biju piemirsis ka colu biju dzēris pie pc, un laikam no kolas gāzes biju mitrums uzkritis un ar parasto lupatu nevarēja noslaucīt

Link to comment
Share on other sites

Ha. simtu gadu šeit neesmu rakstijis. Dikti ilgu laiku nebiju redzējis kā izskatās internets, draugi, gign un viss parējais. Priecē tas, ka gign nemaz nav mainījies. Kautkā gribētos izklāstīt visu, kas noticis pa šiem mēnešiem, bet slinkums to visu rakstīt. laikam jāraksta pa tēzēm un tad tas viss jāsavelk kopā.

Link to comment
Share on other sites

Man gan nav tā, ka neesmu bijis pie neta jau kādu laiku, bet gan tas, ka neesmu šajā tēma rakstījis jau kāds laiciņu.

Skatos, kad good mens vēl joprojām šeit tusējas. Kā tad? Kā ar alko turēšanu organismā? Vēl joprojām blogojies pa šejieni par saviem piedzīvojumiem. - p.s. šis nav sarkasms, nepārproti.

Dyvi, šaubos vai izlasīsi visu, bet vari pacensties tos populārākos topic'us izlasīt, viss jau atkarīgs kādu laika posmu tu šeit neesi bijis, ja vairākus mēnešus, tad lasām viela būs uz mēnesi ~.

Jābrauc uz treniņu būs tūlīt, hell yeah.

Link to comment
Share on other sites

Tikko no treniņa tikai atbraucu, florbols. No manis ir izsūkta dzīvība un neesmu vairs spējīgs vispār kaut ko darīt. Tā ir katru piektdienu, žēl.

Sestdienās var tusēties, tad parasti ar tiem cilvēkiem ar kuriem braucam uz treniņiem, tusējamies.. Nekas īpašs, neesmu viens no tiem, kas patstāvīgi apmeklē kādus klubus vai tml. Savā kompānijā, aliņi and stuff. Tas man pat labāk iet pie sirds, nekā ārdīties kādā klubā, kurā pilns ar krieviem..

Link to comment
Share on other sites

:) Veixme joprojam nepamet mani :DD Riitaa eju uz varda dienu un pixaat kartigi talaak :) diviiit mezhdju pro4im es tevi nesen serverii satiku :) Nestaasti ka tev nets nav!

Tak ej vienreiz nokodējies lai tev uz mēnesi ir labak bez dzeranas!!!!!!!!!

Labi pats tagad esmu ierāvis, bet tas saprotams alga+piekdiena!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais kā var būt plusos dzerot ir, ja tev izmaksā, tu strādā par mauku paralēli dzerot, tu dzer kazinčikā, tu zodz alkaholu utml. Jo man pavadot brīvdienas vienmēr pēc tam reālas morālās pohas ''nu nafigam man to vajadzēja, būtu labāk sēdējis mājās!'' :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...