Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien es arī Jimbugu satiku. Dabūju atpakaļ savas Zipenes, kuras pa pālim papisu, un viņš divus Tērvetniekus par labo sirdi :)

Nu es tieshi vinju satiku ar diviem aliniem rokaas :D

Shodien jau juutos daudz labaak, es arii reti slimoju, bet iesnas var nokert jebkurs jautajums cik aatri maak tikt valjaa :meele:

Papilinaaju shitaadu shidrumu degunaa Vibrocil, ahuuna labs, akd es jums saku, maksaa 3ls 4emta, bet man liekas vajag recepti, karoch iesaku visiem kam pashlaik ir iesnas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

338687.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jau otro nedēļu kā aizeju gulēt pēc 3. Viss laiks sajucis.

Pagaršoju D-night, iegaršojās. Tas dzeltenais nevisai, bet tas kas rozīgs bija tīri ok.

Rīt jāsēž mājās un jaskatās filmas. Apnicis tusēt, nemaz nejūtu kā nauda nāk un iet.

Šodien vismaz foršs laiks bija, prieks ka pavasaris klāt un vasara vairs nav aiz kalniem. :):wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

:P jeb gaidi eziiic driiiz pa pjankai solija ierasties :) man gan jaiet guleet :)

otraa diena kad esmu galiigaa pilaa. :DD pirms 30 min atnacu majas. idzeeru 1 litru hektoru. :)

Link to comment
Share on other sites

DoubeT, vakar nostījos ''Pall Bart: Mall Cop'' krievu valodā, no filebase.ws, diezgan normāls. Tā ir '09 gada komēdija, varēja ierēkt apskaties treilerīti, man patika tas moments kur tipja viņš gribēja slīdēt pa grīdu līdz sienai :superlol: un apstājās uz puses, psc. :D

Link to comment
Share on other sites

Piecēlos,noskatījos 2 simpsonu sērijas,un tgd esmu svaigs kaa gurkjiits :))

Jaaiechaapo gignaa,cerams ka nav pilns ..

Veelaak jaanokachaa kaada komeedija,lai vakara buutu ko skatities ..

p.s edgars797,tavs sigs smird :) ,es domaaju ka man pa monitoru prusaks skraida B)

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

i'm bāack, šovakar normāli pasēdējam ar draugiem/dzenēm un iedzērām alus, bija labi, jo nebija tā kā vienmēr, kad sadzeramies un ārdamies.. Bija diezgan ahūni labi ;) kā jums iet ? :D

Link to comment
Share on other sites

es gan visus miilu :yehaa:

kaut gan shii diena noteikti ir diena, kad es vareetu nomirt :nerd:

saaksim ar to ka man ir temperatuura, iespeejams, visaadi vareetu buut :lol:

taa kaa ir saacies pavasaris, kaa neatnjemamu savas dziives sastaavdalju es vareetu noteikti mineet Herpi, ar lielo burtu, shogad izcili suliiga un liela :crying:

bet vispaar man nenaak miegs, un ir nereaali milziigs pohmelis.. es pirmo reiz' sastopos ar probleemu, ka cilveeka organismaa notiek kas taads, ka tev ir slikti un tu pat paguleet nevari >:O

visnotalj, man galva ir kaa spainis, jo vakar tieshaam liidu vannaa ar visaam dreebeem :10cm: man ir jauki draugi, kuri noteikti to buus iemuuzhinaajushi foto, un jaavaktee, lai taadi briinumi netiek ielikti draugos :)

bet jebkuraa gadiijumaa es jums noveelu jauki pavadiit sho briinishkjiiigo dienu, a kas shodien starp citu par dienu? :ermm: ja godiigi nav ne jausmas...

Link to comment
Share on other sites

:yehaa:

kaut gan shii diena noteikti ir diena, kad es vareetu nomirt :nerd:

saaksim ar to ka man ir temperatuura, iespeejams, visaadi vareetu buut :lol:

taa kaa ir saacies pavasaris, kaa neatnjemamu savas dziives sastaavdalju es vareetu noteikti mineet Herpi, ar lielo burtu, shogad izcili suliiga un liela :crying:

bet vispaar man nenaak miegs, un ir nereaali milziigs pohmelis.. es pirmo reiz' sastopos ar probleemu, ka cilveeka organismaa notiek kas taads, ka tev ir slikti un tu pat paguleet nevari >:O

visnotalj, man galva ir kaa spainis, jo vakar tieshaam liidu vannaa ar visaam dreebeem :10cm: man ir jauki draugi, kuri noteikti to buus iemuuzhinaajushi foto, un jaavaktee, lai taadi briinumi netiek ielikti draugos :)

bet jebkuraa gadiijumaa es jums noveelu jauki pavadiit sho briinishkjiiigo dienu, a kas shodien starp citu par dienu? :ermm: ja godiigi nav ne jausmas...

es juutos kaa valis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...