Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kādu Labu Grāmatu!


psycho
 Share

Recommended Posts

Neesmu no tiem, kuri iet bibliotēkās un pavada tur labu laiku, lai atrastu kādu interesantu grāmatu.

Tāpēc nolēmu jums palūgt ieteikt man kādu labu grāmatu.

Patīk tādas pasmagas grāmatas kā piemēram "Laiks dzīvot, laiks mirt", "Rietumu frontē bez pārmaņām", "Ēnas paradīze" sarakstījis tās ir Ērihs Marija Remarks. Nesen pabeidzu lasīt Alberta Kamī grāmatu "Mēris"

P.S. man nepatīk piedzīvojumu grāmatas!

Edited by psycho
Link to comment
Share on other sites

Radzinska "Staļins" . vnk lieliska grāmata.

Dobrovenska "Rainis un viņa brāļi""

Paolo Coelho - alķīmiķis (megalabs) un 11 minutes(šito var lasīt arī eng val)

ja vajag vēl dod ziņu.

īsāk sakot ja zini vēl kādu labu grāmatu paedito savu postu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nez, uzreiz kaa ieraudziiju tavu postu ienaaca praataa, ka ja jau esi lasiijis Remarku, iecheko "3 Draugi". es vinju pavisam netiishaam izlasiiju, pie tam galiigi bezjeegaa, jo izraadaas, ka skolai torreiz vajadzeeja citu, bet nu nenozheeloju, ka izlasiiju, tieshaam laba graamata. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

*Fantastika

*Karš

*Vēsture

pie fantastikas harrijs potters un jauktasiņu princis ( sabojāšu jums prieciņu un pateikšu, ka tiek nogalināts Dumidots un 21 junijā (laikam) tiek izlaista pēdejā grāmata HP and the deathly hallows)

pa karu ir Berlīnes krišana 1945 gads

vēsture - dena brauna romāna Enģeļi un Dēmoni diezgan plaši aprakstīts vatikāns, senie zinātnieki etc - otrā mīļāka grāmata pēc Grāfs Monte-Kristo (Aleksandrs Dimā)

P.S moby alķīmiķis reāla, ne?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pie fantastikas harrijs potters un jauktasiņu princis ( sabojāšu jums prieciņu un pateikšu, ka tiek nogalināts Dumidots un 21 junijā (laikam) tiek izlaista pēdejā grāmata HP and the deathly hallows)

pa karu ir Berlīnes krišana 1945 gads

vēsture - dena brauna romāna Enģeļi un Dēmoni diezgan plaši aprakstīts vatikāns, senie zinātnieki etc - otrā mīļāka grāmata pēc Grāfs Monte-Kriso (Aleksandrs Dimā)

P.S moby alķīmiķis reāla, ne?

mazāk cs spēlē XD.gif

Par tēmu: pamēģini Da Vinci Kods, vai A. Čaks - Spēle ar dzīvību... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Paolo Coelho - alķīmiķis

es zināju moby, ka esi savējais wink.gif +1 par alķīmiķi.

Laba grāmata par mūsdienu jaunatnes dzīvi, problēmām NY - 12 ( t.i. nosaukums (Divpadsmit) )

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra Grīna "Dvēseļu Putenis" ir lieliska grāmata par karu tepat Latvijā

Nārnijas Hronikas arī bija labas (kopā 6) un nevajag uzskatīt ka tā ir pasaciņa bērniem, jo šīs grāmatas tomēr ir ieliek Poteram un citiem pop-šitiem

Ja patīk Sci-Fi tad palasi krievu rakstnieku brāļu Strugacku grāmatas, tur visas ir labas (bet ir cilvēki kam nepatīk)

Pieļauju ka Lord of the Rings un Hobbit esi lasijis, ja patika tad izlasi arī tās grāmatas par Viduszemes pagātni (pirms Gredzena kara) tiesa šīs grāmatas latviski nav, un precīzu nosaukumu ar neatceros. vien zinu ka Tolkīna dēls tās izveidoja no tēva manuskriptiem.

EDIT: Džordža Orvela "Dzīvnieku Ferma" ir ļoti laba, atspoguļo komunismu biggrin.gif

"Artēmijs Fauls" arī ir labs, tam pašam autoram bija vēl grāmata "Supernaturālists" arī sava veida fantastika

Link to comment
Share on other sites

vari pamēģināt Nīčes - "Tā runāja Zaratustra" (lasot būs daudz jādomā līdz)

Aizmirsu autoru, bet grāmata saucas "Apziņas parazīti", gan jau kāds pateiks autoru.

palasi visas Remarka grāmatas, gan jau nenožēlosi.

Vari palasīt Edgara Alana Po stāstus un dzeju, no šī autora ir iedvesmojušies tādi rakstnieki kā žils Verns (80 dienās apkārt zemeslodei), un Šerloka Holmsa autors Artūrs Konans Doils.

Ja patīk vēsture, palasi Kisindžera "Diplomātiju" wink.gif

un par Alķīmiķi var tikai piekrist. lieliska grāmata.

Un neaizmirsti Antuāna de Sent-Ekziperī darbu "Mazais princis"

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai shii graamata tieshi atbilst tavai gaumei, bet manupraat diezgan izcila graamata par musdienu reklaamas pasauli - "14.99 eiro" - Frederic Beigbeder, agrakais gramatas nosaukums - "99 franki".

Link to comment
Share on other sites

http://ankh.id.lv/viewforum.php?f=9

Domāju šeit atradīsi kaut ko sev tīkamu, ja izskatīsi topikus. Ir arī zinātniskās fantastikas topiks.

Pati ieteikt īsti neko nevaru, jo Tev interesējošās grāmatas nav mans lauciņš. Es drīzāk palasu ko tādu kā Paulu Koelju, bet ne par viņu šeit ir runa tongue.gifhappy.gif. Bet Nārnijas Hronikas gan ir bērnībā lasītas, patika happy.gif. Vai ieliek Poteram gan nezinu, tomēr katrā grāmatā ir kas savs.

P.S Nobrīnījos par šo topiku, šķita jau, ka visas atbildes būs tādas kā Zorgam.. Labi, ka jūs man aiztaupījāt šo "prieku".

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Paulu Koelju ir geju un sieviešu rakstnieks smile.gif

Ja vēlies palasīt labu literatūru, iesaku Nīčes kopotos rakstus.Tos var nopirkt Valterā un Rapā krievu valodā, ja nemaldos, ir iekļauts Ecce Homo, Antikrists, Par Morāles ciltsrakstiem, Tā Runāja Zaratustra, Pāri Labajam un Ļaunajam, Jautrā Zinātne un Cilvēcisks, Viss Pārāk Cilvēcisks.

Dens Brauns ir vājš, es pat teiktu ļoti vājš rakstnieks, kas popularitāti guvis tikai savu absurdo izdomājumu dēļ, kas satracināja ASV kristīgo sabiedrību (90 % amerikāņu ir kristieši).Pirms Da Vinči Koda viņa 3 izdoto grāmatu tirāža kopā sasniedza nieka 20 000 eksemplāru.

Link to comment
Share on other sites

nez tas da vinči kods bija tīri lasāms.

Varu ieteikt izlasīt manu mīļāko grāmatu Tom Clancy - "Without Remorse". Šaubos, ka ir tulkota latviski, lasīju oriģinālvalodā. Tā paša Clancy "Rainbow Six" arī ir forša grāmata.

Link to comment
Share on other sites

Džeks Londons "Jūras vilks"

Džeks Londons ''Dzīvot griba''

Džeks Londons "Baltais Ilknis"

Džoanna Ketlīna (Roulinga) "Harijs Poters" (visas daļas)

Džons Ronalds Rūels Tolkīns "Hobits jeb turp un atpakaļ"

Flāvija Bižora ?Trīs maģiskie akmeņi?

Dens Brauns "Da Vinči kods"

Frans Karsaks "Atnācēji no nekurienes"

Frans Karsaks "Šī pasaule pieder mums" (nav tulkota latviski)

Paolo Coelho ''Alķīmiķis"

Tad veel noteikti ieteiktu Tev izlasiit trilogjiju "Gredzenu pavēlnieks" kas rietumu pasaulee kljuvusi par kultuurfenomenu. (Džons Ronalds Rūels Tolkīns)

EDIT:

Viens jau piemineeja Aleksandra Grīna graamatu "Dvēseļu Putenis" - thumbsup.gif

Turpinaashu savu sarakstu:

Clive Staples Lewis "Nārnijas hronikas"

Rejs Bredberijs - "Pieneņu vīns"

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

būtībā man pašam patīk tādas vieglas grāmatas, kuras var tā viegli izmaukt cauri, un kurās galvenais ir kaut kāds saturs, bet no tām, kuras man pagājušā laikā ir iznācis izlasīt un kuras patikušas varētu ieteikt:

Orhans Pamuks : Red is my name

Dž. Orvels : 1984

eh, pagājušā laikā vairs neko tādu sakarīgu lasījis neesmu, laika nav, bet no vecajām labajām jau nosauktas liela daļa. vēl ir vairāki tādi viegli trillerīši lasīti, bet apšaubu, ka viņus ir iespējams dabūt latviski.

palasi Umberto Ecko - Rozes vārdā. ir grūti lasīt, bet ir to vērts. vari arī pamēģināt Baudolino.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...