Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kādu Labu Grāmatu!


psycho
 Share

Recommended Posts

Patīk tādas pasmagas grāmatas...

P.S. Man nepatīk piedzīvojumu grāmatas!

Ko tev izsaka šie divi teikumi?! NEATBILDI!

"Nezinītis uz Mēness" ir smaga?! NEATBILDI!

Te daudzi pieminēja Poteru, Gredzenu pavēlnieku... tās nav smagas grāmatas, bet tur vismaz kāds mirst:D un tik un tā man tāda veida grāmatas nepatīk.

Varbūt tomēr kāds zin labu grāmatu par vikingiem? rolleyes.gif

nu, klau, ko tu āksties? lai nu kas, bet grāmatas par vikingiem nekādā gadījumā nevar nosaukt par smagām (ja nu vienīgais gadās cietiem vākiem un uz bieza papīra).

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku, ka tai grāmatai [ šajā gadījumā par vikingiem ] obligāti ir jābūt smagai...smile.gif

es pirmajā lapā, vienā post'ā biju uzrakstījis, ka lasu vēl arī par tādām lietām:

*Fantastika

*Karš

*Vēsture

*Vikingi un visi pārējie kačaki, kuri ir zināmi par savām izdarībām.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

gramatnica.lv

2008. gada novembrī tika uzsākts darbs pie jauna specializēta grāmatu pirkšanas-pārdošanas vortāla gramatnica.lv

izstrādes, kas tika pabeigts šī gada martā. Šis projekts tika realizēts, lai nodrošinātu ērtu un vienkāršu veidu, kā pirkt, pārdot vai dāvināt savas grāmatas citiem. Doma par šī projekta īstenošanu radās dažādu iemeslu dēļ - kā vienu no iemesliem var minēt vispārējo dārdzību un iedzīvotāju ienākumu līmeņa strauju krišanos un ievērojamo jauno grāmatu cenu.

Šis projekts ir labdarības projekts - grāmatu pirkšanas un pārdošanas process ir pilnīgi bez maksas un netiek plānots tos padarīt par maksas pakalpojumiem. gramatnica.lv

radošā kolektīva mērķis šī projekta realizācijai bija ļoti vienkāršs - sniegt atbalstu gan skolēnu vecākiem, gan studentiem, kā arī visiem citiem grāmatu lasītājiem. No otras puses, grāmatu intensīvāka apmaiņa ir vērtējama arī pozitīvi no dabas aizsardzības viedokļa, jo vienu grāmatu var lasīt daudz lielāks lasītāju pulks.

gramatnica.lv ir likts liels uzsvars uz ērtu interesējošo grāmatu meklēšanu, kā arī uz vienkāršu grāmatu pievienošanas procesu. Papildus, pircēji un pārdevēji var novērtēt savu sadarbību, lai nākotnē citiem pircējiem un pārdevējiem būtu pieejama paplašināta informācija par sadarbības partnera godīgumu.

Mēs ceram, ka ar šo projektu kaut nedaudz, bet tomēr mums izdosies uzlabot finansiālo situāciju daudziem cilvēkiem un, ka ar šī vortāla starpniecību savus saimniekus atradīs daudzas grāmatas.

Vēlot veiksmīgu grāmatu pirkšanu un pārdošanu,

gramatnica.lv draudzīgais kolektīvs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...