Jump to content
GIGN Forum

Mani Pameta Draudzene


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

ja liels paldies par interaktivajiem padomiem... sad.gif

Sandra vairs pat neatbild uz manam iszinjam.. nezinu.. visas parejas meitenes un puishi man liekas negliti. Bija atnakusi draugi, bet vini ir stulbi un tikai smejas par mani. Es gribu izdarit pasnavibu. Sodie skola par mani nirgajas visi 12 klasnieki un teica ka esmu luuzeris.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

traffic tev galigi nav humora izjutas smile.gif

beefy a mosh kad beidzas stundas ievelc Sandru krumos un pieradi, ka esi vecis un Andris nespej Tev turet lidzi. Tad varbut Sandra sarpatis, kas ir kaa smile.gif Un Andris paliks besha, vienigais vinsh Tev pec tam vertushku var uztaisit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mlin man vēljoprojām nedalec, kādēļ te visi tādu sviestu raxta...

Tas taču ir galīgi stulbi, vai varat pretējo paskaidrot? Kāda jēga no šītā topika, ja tas viss ir kaut kāds izdomāts šic?

pilnīgie piekrītu te kkāds murgs smiliez.de_2469.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

pilnīgie piekrītu te kkāds murgs smiliez.de_2469.giflaugh.gif

un? kur jēga no tava posta? Kādā sakarā kaut kas jākomentē ar "kkāds murgs"? Ko tas dos? pag.... pag.... vēl neatbildi, ļauj man izdarīt to tavā vietā.... ēēē..... NEKO.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko lai dara... Ko jus darijat? Ja es pabuchoshos ar daudz citam meitenem, tad es atkal patiskhu Sandrai?

Beefy

Diezvai. viņa tevi saukās par kko pretīgu un var atnākt un iesist pa sāpīgu vievu un tad diezvai tu viņai patiksi sad.gif

Edited by ExTaZy
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, ko tu bēdājies, tāpat VISI pāri kas satiekas skolas laikā atri izjūk, jo pēc pāris gadu kopdzīves viņiem ZB, jo tas ors (otra) ir tiktāl atskatīta un pazīstama, ka rūtīna sāk tiktāl krist uz nerviem, ka vairs nezin kur dēties, tākā labāk samierinies un priecājies par to ka pašķīries tagad nevis kautkad vēlāk, kad jau piem. ir zaļots.

+ tad kad viņa pametīs andri dēļ kāda cita, Andris būz arī sāpju sagrauzts un tu varēsi uz viņu skatīties, rādīt ar pirkstu un skaļi ierēkt. Piedevām redzēsi, kāds idiots tu varēji būt, bet nebiji, jo visā ir jāmeklē pozitīvais....

Karoch, laid sāpi prom un dzīvo šodienai, jo tāpat tev vairāk dominējoša ir zemapziņa, un lai kā apziņa par to raud un bēdājas, tāpat tu to visu aizmirsīsi, un pa cik zemapziņu bīda tikai divas sliedes TB SEX un Iznīcība, tad agri vai vēlu tu atradīsi citu, jo tāda ir cilvēka daba

+ tu nemaz viņu negribi atpakaļ, padomā tikai viņas mutē ir pabijusi Andra mēle un varbūt netikai tur, un tu tagad gribi.... fui ... beidz ...aizmirsti ... ir daudz citu jauku meiteņu ne tikai tavā skolā vai draugulokā

Link to comment
Share on other sites

Mes bija kopa VESELU 1.5 gadus! Mums gan vel nebija bijis seks, bet bijam sarunajusi, ka tad, kad man paliks 16, tad mes pasexsosim, bet man driz paliks, bet vina mani pameta ar Andri? Ja butu bijis atrak sex, tad nepasmestu laikam.. ta ir tikai mana vaina!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Labi vien ir, ka jums nebija sexs. Varu saderēt, ka andris jau bija paspējis, un tagad viņa ir netīra iiuuu.. Būtu vēl saķēris tādu kaiti, ka oi oi oi....vai tad sandra (vai ka vinu tur) ir vienīgā meitene kas tew patīk? Starp citu cilvēki šķiras arī ār lielākiem kopdzīves gadiem, ta kā samierinies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...