Jump to content
GIGN Forum

Uzmaniibu


reigans3
 Share

Recommended Posts

neviena valsts nespēj tikt galā kaut ar 20% pirātisma tongue.gif kur nu viņi vēl izkontrolēs tagad vardarbīgās spēles, ne jau nu manas dzīves laikā viņiem tas izdosies, sliktākajā gadījumā spēļu industrija piekukuļos valdības smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es nez vai taa ir pateisiba bet mans draugs teica ka kkur lasija ka tagad Anglijaa aizliedz DC++ kjipa pec ip dzeki nosaka atrasanaas vietu un liek maxaat sodu

P.S. ne jau tik stingri bet paris dzekiniem itkaa anacaas samaxaat smile.gif

P.P.S. bet seit jau vini nevarees neko uzkert vieniigi vares aizliegt pardot veikalos

P.P.P.S. scarface drizak neizraisa agresivitaati bet gan eetiskaas probleemas (lamaashanos) tur neko citu nesaka kaa kko saistiitu ar fuck smile.gif

oo briinums ka GTA nav tajaa saraxtaa un vel jo labaak POSTAL

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Vo pizģec, NHL ar vairs nevarēs spēlēt, tur tak tīrākā VARDARBĪBA, kad es iegrūžu spēlētāju bortā, vai, nedod Dievs, uzsāku kautiņu... jhatka.gifjhatka.gifjhatka.gif Spēlēsim SIMS. Nē, nespēlēsim gan, jo tur arī ir iespējama vardarbība no spēlētāja puses - nebarot savu cilvēciņu un iesprostot viņu tukšā istabā. Spēlēsim teletūbiju stila spēlītes, jo tāda lieta, kā vardarbība mūsu nevainīgajos un nesamaitātajos prātiņos nedrīkst iesēsties, jo tas taču ir kautkas ĻAUNS!!! jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

neviena valsts nespēj tikt galā kaut ar 20% pirātisma tongue.gif kur nu viņi vēl izkontrolēs tagad vardarbīgās spēles, ne jau nu manas dzīves laikā viņiem tas izdosies, sliktākajā gadījumā spēļu industrija piekukuļos valdības smile.gif

Tu maldies pr tiem 20 %, ir valstis ka jau mineju kur izkontrolee, ari mazaak piratisma, tur cilveki jau piedzimst ar domu, kad par visu jamaksaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur kur tādi cilvēki piedzimst varbūt arī izkontrolēs, bet pie mums ar pašreizējo situāciju valsī cilvēki dzimst nevis ar domu ka par visu jāmaksā, bet ar domu kur gan dabūt par velti vai lētāk tā ka pie mums tas nāksies ļoti grūti izkontrolēt spēles ar vardarbību. Btw tāpat lilie spēlu giganti kā Sierra blizzard u.c kompānijas atradīs vajadzīgos cilvēkus ko iesmērēt, lai spēle netiktu sarakstā, jo tur grozās miljoniem dollāru un es domāju ka tādu piķi neviens nelaidīs garām idiotu bariņa dēļ, kuri izlēma ka visa vardarbība jaunatnes vidū ir datorspēļu dēl.

Tā ka dont worry be happy cool2.gif

CS bija ir un būs

Edited by Tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Manupraat tas nav saistiits ar cs nepaaraak vardarbiigo grafisko pusi, bet gan ar aardiishanos un dusmoshanos, kad neveicaas speelee, gan jau tas kkaa ietekmee psihi.

Cs ietekmee cilveekus, thats for sure, bet nu ljoti minimaali. Trakaakais ko es esmu izdarijis ir sapleesis kruuziiti deelj cs un viss. Tas ka dzeks izdomaa apshaut cilveekus ir jau saistiits ar atstumshanu, naidu pret klases kolektiivu, sliktiem vecaakiem, atnjemtu pusdiennaudu. Katraa zinjaa, aizliegt datorspeeles ir tik pat neiespeejami kaa aizliegt drochiishanu pubertitaates laikaa. Tas nekad nenotiks. NEVER!

P.S. Atceros kad raadija pa zinjaam ka viens keks aizgaajis pie vienas vecenes, nositis vinju, izdauzijis visus zobus un nozadzis kompi, jo vinjai nopirka labaaku nekaa tam dzekam. Laikam tas pat bija Latvijaa. wacko.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Manupraat tas nav saistiits ar cs nepaaraak vardarbiigo grafisko pusi, bet gan ar aardiishanos un dusmoshanos, kad neveicaas speelee, gan jau tas kkaa ietekmee psihi.

Cs ietekmee cilveekus, thats for sure, bet nu ljoti minimaali. Trakaakais ko es esmu izdarijis ir sapleesis kruuziiti deelj cs un viss. Tas ka dzeks izdomaa apshaut cilveekus ir jau saistiits ar atstumshanu, naidu pret klases kolektiivu, sliktiem vecaakiem, atnjemtu pusdiennaudu. Katraa zinjaa, aizliegt datorspeeles ir tik pat neiespeejami kaa aizliegt drochiishanu pubertitaates laikaa. Tas nekad nenotiks. NEVER!

P.S. Atceros kad raadija pa zinjaam ka viens keks aizgaajis pie vienas vecenes, nositis vinju, izdauzijis visus zobus un nozadzis kompi, jo vinjai nopirka labaaku nekaa tam dzekam. Laikam tas pat bija Latvijaa. wacko.gif

koshka sapleesta kruuziite ir tikai saakums smile.giftongue.gif

PS vinsh to meiteni saduura tur ntaas reizes ar nazi (laikam)

Link to comment
Share on other sites

PS vinsh to meiteni saduura tur ntaas reizes ar nazi (laikam)

sadūra, sadūra...

viņi pat vienā klasē mācījās

par topiku - da neizskaudīs viņi tās datorspēles. varbūt ne tik asiņainas ražos (NOOOOOT!!11). vnk tā ir pārāk pelnoša industrija (nauda = vara <-- značit nekas tai vācijais nesanāks)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Pirati ir visur, tas ir tikai normali un vinu nevar izkaust, un isteniba arii nevajag, bet Sveice,Norvegija.... Perfekti piemeri piratisma apkaroshanai.

gaaad bless Latvia biggrin.gif

nja, ne visi cs spēj vienkārši dziļi ievilkt elpu un mierīgi sēdēt, kad viņiem neiet smile.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Lingo arii ir vardarbiiga speele nesanaaca uzmineet vienu vaardu doshos pie programeetaajiem un nodurshu vinus. gussa.gif

Iisteniiba viss ko tu pateici bija tas ka Lingo ir speele un tu esi vardarbiigs. Pieshaujies tachu shiis teemas nopietniibai.

Link to comment
Share on other sites

reaali driikst buut PC tikai viss orginals un pirkts, piemeeram nero, media - ir jaabuut pirktam + ja veel ierauga kkaadu deamontool vai alcohol tad veel lielaaks sods biggrin.gif

Ja kautvai 3 kopijas 1nam diskam arii paarkaapums kr4 uznjeemumos viss ir orginaals jo tur var nokjert, bet neviens nevienam uz maajaam tak nenaaks skatiities ko vinsh speelee un kas ir atljauts un kas nau! vienmeer buus cilveeki kas ir aarpus datora likuma LOL 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...