Jump to content
GIGN Forum

Top 3 Games!


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Anarchy-online

2. CS..

3. Frets on Fire thumbsup.gif (iesaku visiem izmeegjinaat, vaidzees dziesmas pasakat)

Bet cik zinu valodoshaa speele ir WoW.. Iipashi tas neintresee, kaadi ir TOP GAMES

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

1. Dreamfall : The longest jorney. (Viennoziimiigi)

2. Fable : The lost chapters

3. Black & White 2 (Paarnjem patiikamas sajuutas atceroties sho speeli) un NFS Underground 2.

Peec tam naak Lineage 2...

Āāā un uz playstation man ĻOTI patika Spyro pirmā daļa!

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt, bet uzrakstiju 3 visu laiku labākās + dažas kas "palika aiz svītras"

1. The Elder Scrolls III: Morrowind

2. SW Knights of the Old Republic (abas daļas)

3. Unreal Tournament 1999

4. StarCraft: BroodWar

5. Worms World Party

6. Dungeon Siege (pirmais)

7. Battlefield 1942

8. Commandos II Men of Courage

9. Half-Life: Counter-Strike 1.5 un 1.6

10. Dungeon Siege (otrais)

Galvenokārt dēļ storyline un gameplay izvēlējos, un vēl man patīk ja spēlēm nav ūber-prasības, varbūt tādēļ šajā sarakstā ir salīdzinoši vecas spēles...

Link to comment
Share on other sites

Koshkera Speelju Top Triis.

Pirmo vietu ieguust mega shuuteris , ar savaam seksiigaam grafikaam un forshaam fizikaam Prey

Otro vietu ieguust gaiminjsh par nedaudz senaakiem laikiem Call of Cthulhu, ar savu bailiigo sizhetu, psihiskaaam balsiim un protams ne paraak dziiviem cilveekiem.

Tresho vietu ienjem vecaa labaa speeliite Half-Life 2, ar savu jautro geimpleju un ar principaa visu citu paareejo.

Link to comment
Share on other sites

1.cs

2.wow

3.parejas datorspeles-rpg,online,sporta,action,blablabla no taam vislabaak gribu spelet GOthic III bet envaru paspelet jo pc nevelk sad.gif

vincester elderer scrolls tresaa dala gadijumaa nebija Oblivion? smile.gif jeb es ar kko jaucu?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...