Jump to content
GIGN Forum

Ārzemnieki


Traffic
 Share

Recommended Posts

No rīta telefonā ieraudzīju divus neatbildētus zvanus 3:44 wtf. Nr ir ar 12 cipariem priekšā ir +447. Tagad pa dienu piezvana vēlreiz pasaka hay, hello un tad pa kādu svešu valodu runā. Brītiņu vēlāl SMS Hi agita are u ok i'm andres bla bla bla kadel es neatbildot es tevi mīlu blablabla un ko nozīmē x4u from andress. Plz palīdziet, vai mani nes cauri vai nu to4na nr sajaukti. Zvana ik pēc brītiņa un nekādi vairs nevaru atrast, kur varēju nobloķēt nr.

Link to comment
Share on other sites

Pag bet tas tač bija tikai ja tu pats esi ārzemēs!? Ja esi 'mājas tīklā' resp. Latvijā, tad maksā tikai tas dulburs kurš tev zvana, un pats vainīgs!

Respektiivi paljube maksaa tu arii smiliez.de_2469.gif Maajs tiil neko nemaina, vienigaa izeja, ja tas kursh zvana priekshaa pieliek kaut kaadus mistiskus skaitlus tjipa 100* un veelkaut kas un tad griezh numuru, shajaa gadijumaa neieteiktu traficc aizrauties ar vinju runat, jo reekinas buutu kolosaals unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Vo vo bija taada lieta, peec tam varesi macho pienest reekinu par telefonsarunu no Burundi(ja kaads nezin valstinja Afrikaa) biggrin.gif

paga viņš patiešām zvana no tā Burundi? Pēc koda noteici? Vispār par laimi tagad mobilais uz brīdi ir apklusis.

Link to comment
Share on other sites

paga viņš patiešām zvana no tā Burundi? Pēc koda noteici? Vispār par laimi tagad mobilais uz brīdi ir apklusis.

Cik es paraknaajos, tas kods naak no ZiemelAmerika, tas nav valsts kods bet stata kods, kurs stats tas ir hvz, kaut kas no ziemelju puses, iespeejama arii kaads no Kanadas statiem, vai ziemelju Asv statiem, ta ka iespeejams tur pie klausules bija negeris naughty.gif

Karoche ir lielaakaa dirsaa neka es domaaju, naak vins no Kanaadas shis kodins, bet tas pat nav stata kods ,LOL biggrin.gif

Kas veel tev tur par ciparinjiem bija, vnk interesanti butu uzzinaat biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nu beidziet baidit puisi! Nevar tev rekinu iedot par zvana sanemsanu - nevar! wink.gif

Bet par sitajiem arzemniekiem ir tas prikols ar nigeriesiem, kas zvana un runa lauzita anglu mele un beigas griba, lai atzvana un megina tev paarskaitit 20 000 000 dolaaaruu 36.gif WOWOWOOW! nu tjipa... zinat to prikolu, ja? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Hehe, man arī reiz zvanīja kautkāds numurs no Vācijas, domāju, ka skype būs uzrakuši manu telefonu, hvz, bet nu es pacēlu, a otrā galā neviens neko neteica, kautko paņerkstēju un atrubīju. Numurs gan man vēl ir. A pats labākais, ka es uz haļavu pie Makao koda (kautkāda maza valstele pie Ķīnas happy.gif ) uzspiedu numuru randomā un izrādījās, ka tāds eksistē biggrin.gif Nu karoče pēc koda mēģināju uzrakstīt FUCK spiežot tos ciparus, tobiš, 3338822255, bet netīšām nospiedu 1 2nieku par maz un rezultātā aizzvanot man pacēla kautkāds nevalodā runājošs pidars biggrin.gif Tad pamainīju galotnes un dabūju vēl numurus smile.gif . Dažreiz, kad nav ko darīt pazvanos viņiem, jo viņiem pulkstenis ir 6 stundas uz priekšu, jeb tagad viņiem ir 4:30 no rīta smile.gif Kā man patīk viņus modināt naktīs happy.gif Bet viņu stiliņš arī ir labs, kad viņi paceļ, viņi izrunā aptuveni kautko līdzīgu "Uīī?" un ja es atbildu latviski, tad šis tik "Uīī?", "Uīī?", "Uīī?" un nerubī kas notiek biggrin.gif Ir mēģināts atbildēt pretī ar tādu pašu "Uīī", tad šis kautko sāk kviekt un dirst virsū biggrin.gif Btw daļa no viņiem saprot arī angliski, tā ka var mēģināt kautko tīri uz komunicēšanās pusi pasākt biggrin.gif

Anyway - ja kāds grib viņiem uzzvanīt - +853333882255, +853333882266, +853333882205. Vienīgi sen neesu viņiem zvanījis, nezinu vai tie numuri vēl strādās, bet nu var mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

nu beidziet baidit puisi! Nevar tev rekinu iedot par zvana sanemsanu - nevar! wink.gif

Bet par sitajiem arzemniekiem ir tas prikols ar nigeriesiem, kas zvana un runa lauzita anglu mele un beigas griba, lai atzvana un megina tev paarskaitit 20 000 000 dolaaaruu 36.gif WOWOWOOW! nu tjipa... zinat to prikolu, ja? wink.gif

Beefy

Beefy var... var.... var.... un velreiz var... par zvaniem no arzemeem tu arii maksaa, iznemot, ja zvanitaajs nav pielicis to kodu priekshaa unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Beefy var... var.... var.... un velreiz var... par zvaniem no arzemeem tu arii maksaa, iznemot, ja zvanitaajs nav pielicis to kodu priekshaa unsure.gif

Esmu gatavs deret uz 5Ls! wink.gif

TB, tu apgalvo, ka tagad kads man varetu piezvanit uz manu numuru 26405758 ka es te sezu un es ar vinu paplurksteetu uii uii un man butu rekins par to! wink.gif

Deram! wink.gif

Lai noskaidrotu patiesibu - aizrakstisim jautajumu lmt un tele2 un bitei!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Esmu gatavs deret uz 5Ls! wink.gif

TB, tu apgalvo, ka tagad kads man varetu piezvanit uz manu numuru 26405758 ka es te sezu un es ar vinu paplurksteetu uii uii un man butu rekins par to! wink.gif

Deram! wink.gif

Lai noskaidrotu patiesibu - aizrakstisim jautajumu lmt un tele2 un bitei!

Beefy

Davai es pats riit pazvaniishu Lmt un uzzinaashu biggrin.gif

Es chista zinu, ja man zvana no arzemeem es arii maksaaju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bija prikols, kaa uz japaanu no kojaam zvanijaam. chalis bija atkodis bezmaksas nr, tb pat internacionaalaa saruna bija bezmaksas, ta mees tur pa naktiim zvanijaam un zviedzaam. peec paaris nedeeljaam atsleedza :/

p.s. veel tagad atcereos "Maseee masee?"

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

a man vienreiz atnaca kaut kadas 2 iszinjas italiski, man masa rubij, izradijas kaut kads fakers varda Giussepe grib iepazities un vinsh tur kaut ko bij rakstijis par Latviju, un beigaas tekstu krieviski! ta nu vinja italiski aizrakstija lai vinsh iet dirst, ka te nav krievija! tad vinsh atrakstija, teica ka vinsh ir ahuunais umnjiks, ka vinsh visu zin par RIgu, a un galvenais ko vinsh teica ka vinjam ir 46 gadi! tad es tik aizrakstiju muahahahaha guissepe soon kaput!

a kaut kad kada 10. 11. klase viens geks klase ar bij dabujis kaut kadus bezmaksas operatoru numurus uz Kjiinu un tur varejai vinjai pateikt angliski lai savieno ar fig vinj zin vel ko, un, ar vareja paprikoloties!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...