Jump to content
GIGN Forum

LMT Vai TELE2


0xDEAD BEEF
 Share

Izdomaju poolu par to, kaadu sakaru operatoru lietojat  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mūžam atcerēšos to jauko gadījumu, kad viens no regulāriem šā foruma apmeklētājiem, kurš tolaik strādāja TELE2 man sniedza nelielu konsultāciju par piedāvājumu (es tieši taisījos paņemt vienu TELE2 piedāvājumu). sarunas beigās es viņam prasu-a kāds tev pašam tarifs/pieslēgums ir? Atbilde: "Man? A man ir oKarte."

vārdusakot najs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mūžam atcerēšos to jauko gadījumu, kad viens no regulāriem šā foruma apmeklētājiem, kurš tolaik strādāja TELE2 man sniedza nelielu konsultāciju par piedāvājumu (es tieši taisījos paņemt vienu TELE2 piedāvājumu). sarunas beigās es viņam prasu-a kāds tev pašam tarifs/pieslēgums ir? Atbilde: "Man? A man ir oKarte."

vārdusakot najs smile.gif

man vēljoprojām ir Okarte wink.gif

Link to comment
Share on other sites

santimupiseejs biifs saka, ka automatiskais parskaitijums maksa 0.30Ls - viens alins! Taa luuk! smile.gif

Es paliku dusmigs uz LMT, jo biju izbraucis no LV, atbraucu atpakal - izejosie slegti.. atnaca rekins.. fine, samaksaju un pec 1h atseldza telefonu.. tad aizgaju pie siem, a vini gribeja soda naudu par pieslegsanu atpakal. es teicu - ejiet dirst, nemaksasu nekadu soda naudu... fot sodiet pasi sevi.. nevaresu parunat, nevaresiet man rekinu stadit! A sie citie rieksti - vienalga atsuta rekinu par 10Ls kaut gan nesmu telefonu pat roka turejis! Nu sto, es paliku pavisam dusmigs un eju uz TELE2 ar numura saglabasanu, a sitie pilnigi maukas, neljauj pariet, jo tipa dati nesakrti. Sodien aizgaju pie viniem, samaksaju to fucking soda naudu (riktigi dusmigs), mans telefons saka stradat, bet tagad vismaz varesu pariet uz TELE2, jo esmu dusmigs uz tiem riiikluravejiem un tapec, ka vini teica, ka patiesai atteikuma iemesls esot bijis tas nesamaksatais sods un karoce vini ir pimpausi un es pierunasu pec tam ari savu sievu pariet uz tele2 un savus vecakus un savus bralus un lai tad vini suka pipeliites un sanem par daudz naudinam mazak katru menesi! EVIL BEEFY! Un vel es dabusu mazcenas mobilo televonu v7 vai l7 kurqa ir mp3 un kurs man patik! JEJE! un vel parejot uz tele2 dabusu 5ls atlaidi sarunam 8 menesus (reali kruta, ne... pec tam varesu pariet uz biti un dabut vel bonusus biggrin.gif)

Beefy

nu.. santīmu pisējam grūta dzīve... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tele 2 wsp natuuraa sukaa olas , vajadzetu nomainit no Tele2 uz Zeķe2 tie tarifi ir wsp nereals sviests un tas ka zelta zivtinai(brunajam lacim) nak kredits klat ja perc pa 2.95 runa par 4ls tad piedodiet,atvainojiet es labak noperku kkadu tur "Toxic" Karti un buldureju par tiem pashiem 75santimiem 4x vairak naw ko teikt ZEĶE 2 dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...