Jump to content
GIGN Forum

Gign Krekliņi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kaadu interesee mans viedoklis, tad tomeer viss gaumiigaak un neitraalaak izskataas Teddy variants.

Un veel ko Juus te visi tik ilgi un gari spriezhat, macho vai worm vareetu uztaisiit balsoshanu par katru variantu un jautaajums buutu atrisinaats.

Varianti ir , balsotaaji arii, kur probleema smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi , kad lielie prjanjiki būs izvēlējušies , tad kā es krekliņu varētu dabūt? Es tak no Liepājas! Viena krekla dēļ arī negribās braukt uz Rīgu! Sorry par offtopic! smiliez.de_2125.gif

jaauztaisa tuvaakajaa briivlaikaaa gign partys kuraa atziimees pirmo gign kreklu iznaakshanu, un tad tu atbrauksi, dabuusi krelu un normaali ietuseesi, taakaa celjsh buus taa veerts ? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

visi garaam. nevajag nekaadas debiilas bildes vai grafikas. vienkaarshu un neuzkriitoshu kreklu. niks priekshpusee, ne paaraak liels, kreisajaa vai labajaa pusee. uzraksts "gign.lv" un kresiaas vai labaas, vai abaak piedurkneem. viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

isteniiba atlaujiet nak3d visu izdariiit, vinjs ir uber pro uz photoshop un domaaju vai pat varu galvot ka vinja krekls bus vislabaak izstraadaatais

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, BAIGI labi būtu tas, ka niks būtu uz labās piedurknes, priekšā kautkas gignisks (uzraksts etc), aizmugurē varētu būt "Mēs Jūs Kru$ījat", un vispār man diezgan piedūrīgi likās tie samuraja teksti atkarībā no krāsām smile.gif

Bet no piedāvātajiem variantiem, diemžēl, neviens līdz galam neapmierināja, gaidu uz Nak3Du, cerams, ka šis kautko normālu saštellēs, jo pats pilnīgi neko no fotošopa nerubīju, tāpēc klāt nemaz neķeros smile.gif

Link to comment
Share on other sites

dikti patīk koškera krekls, peina un redboota otrais CITS VARIANTS.

bāc es viņus visus gribu. bet pirms mēs izdomājam ka vajag kaut kādu baigo zīmējumu, vajadzētu noskaidrot vai tas vispār ir iespējams smile.gif

TAS VISS IR IESPEEJAMS wink.gif

p.s. es iedomaajos kaa dareks izskatiitos manaa rozavajaa kreklinjaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Bildee ta izskataas labi, bet vai dziivee buus tas pats... Domaaju tur renderi ko salikshi dazhi un brushi vareetu izskatiities galiigi garaam... it iipashi asinis.. buus vnk lieli sarkani plankumi...

Link to comment
Share on other sites

Un taatad, man ir 3 jauni un vienkaarshi varianti, ar asiniim un bez...

Enivei es domaaju, ka gign bosi vareetu tomer izdomaat kaadu saukli, un saukli vareetu mest vienkaarshi kaa textu uz muguras.

Pirmais variants ir oficiaalais GIGN logo, ar niku(nika kraasu var izveleties peec tiesiibu liimenja vai arii kaadu gribat).

Gign ar Real logo

------------

Otrais variants ir vienkarshs balts krekls ar lodes caurumu un kuuposhiem duumiem, kaa jau vienmer nika kraasu var izveleties.

Krekls ar lodes caurumu

-----------

Un visbeidzot treshais un mans miiljaakais variants ir balts krekls ar kuuposhu lodes caurumu un asiniim, as usual nika kraasu izveelas pats.

The l33t maika

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...