Jump to content
GIGN Forum

Gign Krekliņi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nū, man teiksim nepatika Bukuča variants. Bet Rawena variants vnk ownz laugh.gif.

Hm, neikedam tāds neslikts. Patīk tas fonts. Bet tā asins peļķe tomēr kaut kā dīvaini izskatās. Tur varētu kko pielabot vai kādu citu logo vai moto ielikt.. Ideja par nika krāsām arī laba wink.gif.

Link to comment
Share on other sites

rawn!!! OWNED 4.gif labs XD.gif isteniiba varetu lidzigi ka bukucim - melns krekls, sakot no lejas daljas viena stuura taa nedaudz asinis ka pret sienu izsmerejushas un augsha gign ar baltiem burtiem...vai arii "gign" asinjpeljkjee...gotiem patiktu wink.gif

a un sturii pie texta gign varetu cs logo

tikai probleema... gignaa nav gotu ,[[[[

Link to comment
Share on other sites

rawen ti ludshij thumbsup.gifsmile.gif

vispaar bukucha un nakeda variantus vareetu samest vienaa kreklaa, sauklu vajag, gign.lv + niku , apr niku neesmu aparliecinaats man liekas tad biezhas klapes uz ielaam sanaaks kad savaaxies visi nobanotie smile.gif + mans domaat ka kreklu vajag tumshu nezinu varbuut taadaa kraasaa kaa gign, jo balta kraasa galiigi ar gign neasocieejas + aatri sakjeleesies gign tusos smile.gif

P.S. visi tie sauklji play hard go pro ir galiigi garaam

Link to comment
Share on other sites

V2. Stulbais fonts neņem pretī burtus ar garumzīmēm, bet vispār tā izskatās diezgan stilīgi. naughty.gif

EDIT: Vai frāze īsti pareiza vai ne, īsti nezinu, nošpikoju no bukuča. smile.gif

post-7-1156190216.jpg

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens variants bez "the best pub in latvia"

man patīk tie asins sūdi uz krekla. nezinu kā izskatīsies dzīvē, bet te izskatās reāli stilīgi.

rawena variantu neredzu sad.gif

bet ja varētu tad gribētu visus kreklus kas piedāvāti uztaisīt - visi ir tīri ok

parodija - smiliez.de_2428.gif dikti noderīga infa.

set - nākošreiz to superlol paturi pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

tikai lieta taada, ka aiznesot uz iestaadi kur shos kreklus taisa, manurpaat, iedodot bildi ar shaadu kreklinju vinji nevareetu uztaisiit neko, jo tur manliekas ir kautkaa savaadaak un uz daudz lielaakiem pikseljiem maybe jaataisa

ir kaads kreklu speciaalists?

Link to comment
Share on other sites

principaa aiznesot uz apdruku var iedot CD ar grafiku kuru veelies - vai taa ir bilde vai kas cits - un vini tev uzspiediis... taa kaa viss kaartiibaa - vajag tikai saprast ko thumbsup.gif man personiigi patiik burkas un nak3D varianti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...