Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party ..


htcr
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Es jau biju gatavs braukt, cik nu braukt, tagad stradaju Liepaja, bet stulbi ir tas, ka tie ir wcg datumi sad.gif Jo pasakums patiesham ir ljoti labs! Iesaku braukt, nenozhelosiet!

Link to comment
Share on other sites

man kaa liepaajniekam buutu greeks neiet uz pasaakumu, billetes jau sen iegaadaatas.. tongue.gif karocc pasaakums zaibiss, vieniigais iepreeksseejo gadu bija pakallaa, jo uznaaca veetra un visu izpostiija, un vienkaarssi sux ka saluutu palaizz 16.00 pa dienu zaban.gif bet visaa visumaa normaals tuss 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos buus ari aizkraukle bija jau vairaakas reizes tik problema tada ka ar katru gadu palika klusaaka muuzika un klusaaka laikam paraak traki visiem vecajiem ljautinjiem ar guleeshanu un ta iet pari visiaj daugavaj tapec nebriinos ka cilveki naakti nevar pagulett biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es gan kā Liepājnieks izteikšos ka sūds smile.gif Programma par tiem 6 vai 9 latiem sūkā dibenu.. Prāta Vētras (tas vel tā) un k-kādas frigin RUSLANAS dēļ tādu cenu uzraut.. nu sorry :>

man, piemeeram, ir pilniigi pie kaajas pv uun ruslana. es maksaaju tos ls par reaalu atmosfeeru un iespeeju visu nakti dod basu pie juuras.

Link to comment
Share on other sites

Heh , taa kaa es esmu savaadaaku pasaakumu piekriteejs , es braukshu uz FONOFEST ;P Daudz labaaks/interesantaaks pasaakums manaas aciis ;P

Kas tas par festu? Kas tur kkādi panki savāķas?

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos buus ari aizkraukle bija jau vairaakas reizes tik problema tada ka ar katru gadu palika klusaaka muuzika un klusaaka laikam paraak traki visiem vecajiem ljautinjiem ar guleeshanu un ta iet pari visiaj daugavaj tapec nebriinos ka cilveki naakti nevar pagulett  biggrin.gif

blood, tu esi absoluuts daunis! nevari iemaaciities lietot pieturziimes? veel shitaadu poustu redzeeshu, banoshu. Un vari neko neatbildeet, jo visdriizaak tavs katrs naakamais pousts dos tev +10% warn, jo tu esi absoluuts daunis.

p.s. BBP ir kaukaads suuds! vieniigais labais pasaakums, kas veel atlicis shajaa vasaraa, ir shis te

Link to comment
Share on other sites

da priezzhajte tam dolzhno bitj klassno laugh.gif ja tozhe pojdu...v pro6lom godu ne bil, tak kak bil v more..a vot 2 goda nazad bilo o4enj klassno smiliez.de_2076.gif kstate bileti na vhodah budut stoitj 10-15 ls na 1 denj...mi pokupali mesjac nazad za 7ls na 2 dnja

Link to comment
Share on other sites

hehe visiem no kaut kurienes jabrauc... A man ar maršutnieku biki japabrauc un esmu klaat... Ja to4 kaads nevar sarunaat naktsmiitnes, tad droshi vareetu paliidzeet.... Man viens draugs iiree dzivokli 500m no ta pasakuma vietas biggrin.gif Tur laikam notiks muusu buhashana, bet lai nu ka ja vajag izpaliidzeet sakiet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...