Jump to content
GIGN Forum

Elik


krish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rezervēju 15 kompjus vienā telpā, trešdien uz 19:00.

tātad 15 vietas.

Lineup šobrīd- visi kas pieteicās un apmēram lika nojaust, ka būs gājēji:

Nak3D

macho

-ha-

holio

^Ali^

Bijach +1

anfisa

DeMoN

fuj1tsy

Rayus

xEq

NighTMerry

blody

Koshkers

test2 - es viņu pieteicu.

ownage

te ir mazliet vairāk par 15, bet gan jau kāds neatnāks... ja kāds netiek, tad lūdzu paziņojat! Ja vēl kāds grib piedalīties- jo ātrāk pateiksiet, jo labāk. Kompji jau tur vēl ir tikai būtu labi saorganizēties tā, lai visi tiek vienā istabā, jo kopā vienmēr jautāk. Es varu viņiem piezvanīt uz rezervēt vēl kompjus, ja vajadzēs, bet kā teicu- jo ātrāķ jo labāk!!!

Link to comment
Share on other sites

A, jaa, vispaar kaads negirbeesies pa centru pachakareeties un ieraut mosh kaadu alinju ap kaadiem 15:00, jo vienkaarshi man tad apmeeram eksaamni beidzaas un nebuus ko dariit? huh.gif +es veel nezinu kur tas tornaado ir, taakaa buutu ideaali, ja mani peectam aizvestu.

Link to comment
Share on other sites

man ar gribētos k-ko tādu padarīties. strādāju, neta te, kur es dzīvoju, nav. tas būtu tas, kas man vajadzīgs smile.gif

ja jūs mani pieņems, redzējis nevienu nēsmu, tā būtu, kā iepazīšanās smile.gif

jutos apdalits, ka neesi to skaitaa, kas apmeeram pieteikushies... taapeec ieradiishos taapat un kaadu izdziishu aaraa laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es bushu. man rit lidz 17:00 darbs. moz kads velas atrak aiziet uz vienu kafuziti ar mani un iedzert mazliet? 36.gif es pec darba uzreiz uz kafuuziti solosu. A tas kafuzis saucas "Kafejnica" un taa atrodas pie Universalveikala Centrs, kad iet pa ielu uz autoostu. Tada zalja izkartne. i be there

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...