Jump to content
GIGN Forum

Kas Notiek?


krish
 Share

Recommended Posts

man neiet kompis... nu jau kādas 2 nedēļas sēžu pie portatīvā un rakstu bakalaurdarbu. tās būtu labās ziņas.

sliktā ziņa ir tāda, ka es gribu spēlēt CS. ko lai dara? vai esmu atkarīgs? kā man tagad dzīvot? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Klausi Mr. Kill'am, viņš zin. smile.gif Portatīvais švaks? Zināmi daži, kas uz portatīvajiem CS močī. Otrs variants varētu būt, ka tas Tev darba portatīvais, uz kura nevar neko instalēt. 1d71.jpg Ja tā, tad jāiet pie macho.

Link to comment
Share on other sites

a kas butu ja es aizbrauktu pie macho ar kasti alus un paprasitu lai iedod paspelet cs no vinja pc ? :hmm:

^__^

Vai nu Tu nelasi postus. Vai arī Tu esi psc gudrs.

Laikam jau otrais!!! smiliez.de_2477.gif

Bet kas attiecas uz krishu - ieteiktu nespēlēt cik vien ilgi vari un raksti baķi! 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Jurko- katru mēnesi pa baķītima varētu, ne ?

Alvi- man portatīvais galīgi nevelk... par laimi.

Tagad esmu darbā un man te ir darba kompis, kas velk. Es tagad cīnos ar atkarību. Pagaidām esmu stiprāks!

10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

nespēlē vairs cs tāpat kā es 10cms.gif

P.s Par to ka es atmetu cs var pateikties tikai Giginiešiem kas mani nepieņēma pro serverī.

Tur bija rakstīts "ja tevis nav te, tad tevis nav vispār" un es tur neesu.

Paldies jums. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

29.gifpost-6-1145456783.gif

Spēle ownz, tikai drausmīgi tērē laiku!!!

Nu bet man apnika katru raundu dariit vienu un to pashu, 1 meenesi paspeleet ir interesanti, bet peec tam jau zini visas taas mapes no galvas, kaada tur vairs jeega?? Nekaa interesanta un jauna wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

speelee transport taikuunu. pirmo

ak, dievs, jaauzmochii transport tycoon, tik daudzus gadus nav speeleets.

ev, tikko atradu, man vinsh vel staav uz cietaa diska, ieinstalleeta 95. gadaa. ak dievs, cik man vecs dators... fak neiet sad.gif parak veca speele, lai ietu zem xp. bet taa gribeetos uzmochiit.

ps: sorry par offtopik

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...