Jump to content
GIGN Forum

Tiesham Nodaretu (.)_(.)


Recommended Posts

Sveiki , Labvakar , Labdien

Saakshu savu pieteikumu uz slap & slay ! Speleeju serverii jau 4 meenesi un parsho laiku esmu pieredzeejis daudzko , daudzus ff un protams ciiterus ap 9:00 - 11:00 kuri nekauniigaa kaartaa spelee ar wh unc sad.gif serverii speleeju katru dienu apmeeram ~ 2s vai 3s stundas , protams ka sanaak arii vairaak , bet maaciibu gada beigas un tomeer sanaak drusku vairaak pamaaciities , bet tomeer cs nepaliek novaartaa , zinu ka admini ir daudz , un zinu ka pietiekami , labi utt , bet domaaju ( zinu , ) esmu paarliecinaats ka buutu labs admins un protams censtos dariit visu kaa naakas un kad naakas , cool2.gif

stats un online times peec kura varat 20 % veerteet manu taasaukto atkariibas statistiku ,

------------------------

Vairaak par Mani

Vards: Valters

Vecums : 16 smile.gif

Maacos un dziivoju : Riga

Patiik : Meitenes , drusku iedzert un protams cs

--------------------------

Nu taa ceru ka izveerteesiet manu pieteikumu !

Liels paldies

[c] ecology's stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Es varu izskaidrot pēc agrāk dzirdētā no macho, kurš no viņiem ir lohs, ja kādam radīsies tāda nepārvarama vēlme man to pajautāt. happy.gif

Bet ja par tēmu, tad pagaidām esmu neitrāls, moš vēlāk kaut ko...

Link to comment
Share on other sites

Es varu izskaidrot pēc agrāk dzirdētā no macho, kurš no viņiem ir lohs, ja kādam radīsies tāda nepārvarama vēlme man to pajautāt. happy.gif

DO IT!

nu par ecology, it kā jau sakarīgs čoms, vismaz, kad runā ar mani. varētu jau tos slap, slay iedot, bet ko tu reāli iegūsi, tjip būsi skarbais vecis un slejosi ff, un slaposi botiņus ? manuprāt tu vienkārši iegūsi garāku krānu savās acīs. no offence, bet es uzskatu, ka tā ir.

arī tie 4 mēneši īstenībā nav nemaz daudz. itnemaz ( bļe nezinu kā to vārdu raksta )

tik nedomā, ka es gribēju tevi nodirst, es gribēju pateikt, ko domāju.

Link to comment
Share on other sites

heh , instinkts ir man paziistams smile.gif daudzreiz esmu palicis pie vina ,vai vins pie manis un mainiijushi nickus serverii ... unsure.gif

Menik pietiekami liels man ir 10cms.gif , nejau taapeec man vajag , no riitiem un pa dienu ir pietiekami zurkotaaju un pietiekami daudz ciiteru piem : skolas dienaas 8:00 - 10:00 un tajaas pashas briivdienaas no riiita taapeec arii luudzu to slap un slay evil6.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

,Apr 13 2006, 19:07] Nu redzi Macho ,es jau sāku neticēt savām acīm,jo to tak es redzēju ka ecology palika pēkšņi par instinkt

ecology ir ecology

.instinkt ir Jānis, kuru reaali paziistu! ecology un ins ir divi dazhaadi cilveeki! nejauc pls! confused.gif

Edited by hardyu
Link to comment
Share on other sites

Smagais ,atbilde tev.Lieliski ,ka puiši paliek viens pie otra bieži,tas tak ir moderni tagad.Es runaju par to ko es redzēju,tavs protežē maina niku no ecology uz instinkt.Un tas jau nau vairs forši,tapēc arī neatbalstu šādu kandidātu kļūšanu par administrātoriem.

Atvainojos par kļūdām,daudz dzerts.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu laikam , pateikt ka maacamies vienaa skolaa un muusu vecaaki ir paziistami jai diezgan sen , iisteniiba tas noiek reti , vienk mees uz Tornado ejam biezhi piekdienaas , taaka juusu modernaas izklaides izpaliek !..

mozg smile.gif

EDiite: Paldies kakjeen unsure.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Nee nu vinu es parasti redzu no kaadiem 10iem riitaa , bet ir kad tieshaam spelee loliki ka piem sodien 8:00 no riita kad serverii neviena admina un spelee visi wh'hakisti sad.gif Adminu ir daudz , bet saku velreiz ciiteru taapat ir cool2.gif

ediite : Nu bet man vajadzeeja 9os buut centraa , taapeec paspeleeju drusku sad.gif

ediite : Matrxx domaa par sevi un es par sevi , k !

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

gulesana laba lieta laugh.gif

neesmu admins bet domas izteikt gribetu. ...

esu redzijis ka shis spele ta tiri keda sapratigs choms, atbalstu

vienigi lasot ieprieksejos postus nepatikas tas ka mainas niki etc, cik saprotu 5dienas ej uz salunu vai ko tadu ? un no turienes spelet gign pec pam kad laiks iztecejis tevi dzen prom un vis acc palicis, un citi var pownot ar tavu niku, ta nebutu ta gudraka ideja. ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...