Jump to content
GIGN Forum

Tiesham Nodaretu (.)_(.)


Recommended Posts

nē, tie ir divi dažādi cilvēki, jo viens no viņiem nav lohs wink.gif

ar dziljo domu smile.gif

p.s.

kad man bija bans es arii ap to laiku kaadus 2 vai 3 4iiterus vienaa dienaa izbanoju... tad itkaa bija admini, bet nepamaniija vai nebija veel pamodushies.

domaaju, ka vinjam vajag paspeeleet veel kaadu laiku wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ar dziljo domu smile.gif

p.s.

kad man bija bans es arii ap to laiku kaadus 2 vai 3 4iiterus vienaa dienaa izbanoju... tad itkaa bija admini, bet nepamaniija vai nebija veel pamodushies.

domaaju, ka vinjam vajag paspeeleet veel kaadu laiku wink.gif

Nu vot par tieshi to es arii runaaju , nu itkaa speleeju arii sesdienu riitos utt , darbdienaas , un protams ka ir ciiteri un ir arii visi ff'otaaji , tk'otaaji unc idioti smiliez.de_2428.gif !

Saprotu to , ka itkaa nesen tikai speleeju , arii to ka adminu pietiek , bet peec manaam domaam neprasu neko lielu , jo pietiktu ar to pashu slap , LAbi nemaaciishu juus , jo jums tas ir tikai un vieniigi jaalemj , vai man dot , vai nedot ! Luudzu izveerteejiet manu pietiekumu ... peace.gif

ediite : Jaa noteikti , pashaa raunda saaakumaa , mayby savas stuulbiibas paturi pie sevis , un vispaar zurkas slapotu tikai peedeejo 30 sec ietvaros ! redboot ... smiliez.de_2428.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

slayosi vai slaposi zhurkas? un kaapeec? kur rakstiits, ka to nedriikst dariit(ja nu vieniigi laiks iet uz beigaam un c4 uz muguras biggrin.gif)...

man kautkaa izskataas, ka kaadu te zhurkas shauj nost un vinjsh tagad grib izmantot admin tiesiibas pasha labumam shock1.gif (neaizstaavu zhurkas, vnk izsaku savas domas wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

Afroamerikaani vaardaa - eclogy! Peec tava tirdzinja clan servera forumaa, var secinaat ka savos tiinja gados tu veel nemaaki izteikt sakariigaa valodaa savas domas.

Domaaju ka arii gign servera forumaa neviens neveeleesies dzirdeet tavas beedas par nobanotajiem braaliishiem, kuri redziet netiishaam round startos miil iebakstiit komandas biedriem ar asiem priekshmetiem, un tiek nobanoti!

Tici man neredzeet tev arii sheit acc, ja nu vieniigi tu vareetu sheit kaadu mazbaaniiti atraut!

Link to comment
Share on other sites

DUH smiliez.de_2125.gif

nu itka var jau bet nu tomeer tongue.gif

dzekinjsh iziet aaraa un ienaak ar citu niku atkal atpkalj kameer adm konstatee ka tas ir tas pats - tiek chakareeti vinja nervi wink.gif

Tas jau skaidrs , bet taaka adminu ir daudz man vajadzeetu , pietiktu tikai ar slay and slap happy.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs bullshits aizgājis - saspamotas trīs lapas. Tā kā līdz šim Tev tiesības nav vēl iedotas, tad šaubos, ka arī dos. Ja arī kāds no tiem, kas var iespaidot Tavu tiesību dabūšanu, šeit ko vēlēsies piebilst, to mierīgi varēs izdarīt. Pietiks spamot - topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...