Jump to content
GIGN Forum

Dabūju Pērienu!


big_shit
 Share

Recommended Posts

Tātad... iespējams šito labāk vajadzēja likt pie sūdzībām, jo es vēlos izteikt sūdzību par wormu un spiti. Šorīt agri no rīta (es vēl čučēju) šie abi ienesās istabā naughty.gif un, kliegdami "apaļš kā pūpols", sāk mani sist ar pūpolzariem/vairāk gan kaut kādiem žagariem. Lieki teikt, ka biju drusku šokēta un izmisusi. Tas nav tas labākais veids kā pamosties! upset.gif

Vai kādu no jums arī kāds nelietīgi nopēra?

P.s pirmo reizi uztaisīju jaunu topiku giggle.gif

Link to comment
Share on other sites

Mani gan vienmeer noper kad esmu majaas un saldi gulju .. smile.gif Beet tas taksh forshi , kaa kaads partewiim domaa , un nelauj paguleet !!!

P.s big_shit nu bet taada ir taa trakaaa trakaa tradiicija !!

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Žīdu tradīcijas neatbalstu.

Link to comment
Share on other sites

pamodos ( nu peectam taapat guleeju taalaak ) kad opis atsuutiija iiszinju ar sveicienu puupolsveetdienaa. lieki teikt, ka biju shokaa, jo par taadu puupolsveetdienu biju aizmirsusi. un protams puupolu mums maajaas nebija, taa kaa neviens mani nenopeera un es guleeju veel ilgi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Laikam žīdu tāpēc, ka saistītas ar kristietību, kas savukārt saistīta ar ebrejiem smile.gif. Bet, vbyuer, tev tiešām vajadzētu mazliet pozitīvāk raudzīties uz dzīvi.

Dziive ir skaista, dazhreiz....

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Palasi bībeli

LOL un kapēc tā pasaka jālasa????

Ir simtiem argumentu, ka bībele ir "feik", tā tika izveidota, lai pakļautu cilvēkus - katolisms - vieni no pirmajām organizācijām pēc naudas izsūkšanas, a tie kas nevēlējās pakļauties "BĪBELEI" tika noslaktēti... Luterānisms - Jā jā - viņi ir labi un godīgi...LOL...gribējās gan - viņi vienkārši to neuzspieda, cilvēki pēc paša gribas adevās pa sviestmaizi...

Jūs teixsiet bībele nemelo un ir pareiza ... gudra .... Dievs...bla...bla...jēzus....bla bla ticība.....

Da bībeli sarakstīja vecais labais Pēteris (savā krajā sauktais Petja), kas dzīvoja 70 gadu pēc kristus DEAD, //// Pēc kristus nāves vēl ilgi pastāvēja Kristus kopienas un citi šiti, mūsdienīgi varētu saukt organizācijas//// Tikai nezkapēc vietējais Petja nebija nekādā sakarā ar šīm kopienā - viņš (iespējams) nemaz nezināja ka tādas vispār pastāv...

Un arī, ja bībele ir OK un COOL un ČIKI PIKI, tad paklau - atrod kaut vienā vietā kur bībelē ir pieminēts ROMIEŠU PAJŪGS...KO?!?!? NAV NE???

IEdomājies kāds rakstītu GARA darbu par Rīgu un tās veidošanos utt un nekur nebūtu pieminēti piem. VĀCIEŠI - TAs tak nav iespējams!!!!

Un tikai nestāsti lai es lasu to sviestu bībeli...

PS.

PĒC BĪBELES!!!!

Dievs ieradās ēdenes dārzā un nekur nevarēja atrast Ādamu /prikiņ visvarenais, viszinošais nevarēja viņu atrast / hot' ubeisa, kak v zemļu provalilsa

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...