Jump to content
GIGN Forum

Dzert Ir Kuuli


allworth
 Share

Recommended Posts

Nu ko, mani nomaac viena lieta smile.gif, proti, vairums jaunatnes muusdienaas lieto alkoholu. Tas ir forshi? Vai tas ir prieksh pidinjiem? Kaa tad tur iisti juusupraat iraida?

Ema pousts lika man papildinaat maneejo. Prieksh sevis man atbilde uz sho jautaajumu jau sen ir skaidra smile.gif, bet gribaas uzzinaat citu domas .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu imo ir taadi pidinji vecumaa no gadiem 13 liidz 16 un seezh skeitparkaa un dzer 2l alus katru vakaru..Vinjos manupraat kuul`uma tik daudz kaa skudraa piena.

Bet no 15+ jau dalja mazliet saak domaat un kko ielieto tikai pa sveetkiem, paareejiem sveetki paliek katrs vakars, labaakajaa gadiijumaa katru 5dienu piedzeras, aiziet uz kaadu diseni, izvemjas, uchenes sazvana senchus un tie nolasa moraali, veelaakais peec 2 nedeeljaam atkal 5dienaa lido..

Pasham neprasaas pastaaviigi dzert, vieniigi reizi, divas meenesii pa viikendiem panjemt paaris alinjus ar dzhekiem var un dazhreiz pa kaadaam dz-dienaam kko vairaak.

Link to comment
Share on other sites

Tusiņi bez alokohola liekas diezgan sērīgi, nu ja nu vienīgi ir gandža, tad jau ok, bet ja nav nekādu prieka stimulējošu līdzekļu, tad vienīgais glābiņš ir draugi. Ir patīkami saņemt uzaicinājumus darba dienās : " Eu tnāc pie manis, iedzersim pa alam un uzpīpos ūdenspīpi!" Garīgajam 10cms.gif un aidā. Bet nu, ja padomā, ir arī mazi alkanugas, kas kā Ordinary teica, pieliekas, izvemjas un tad lādējas, ka menti vai senči pie dziesmas paņēmuši. Īstenībā visiem ir tāds sākums un bez tā perioda tā teikt neiztikt. 31.gif

Link to comment
Share on other sites

- Ko tu tur dari? - viņš vaicāja dzērājam, kas klusēdams sēdēja pie veselas kolekcijas tukšu un tādas pašas kolekcijas pilnu pudeļu.

- Es dzeru, - drūmi atbildēja dzērājs.

- Kādēļ tu dzer? -jautāja mazais princis.

- Lai aizmirstu, - atbildēja dzērājs.

- Ko aizmirstu? - apvaicājās mazais princis, kuram jau bija sameties dzērāja žēl.

- Lai aizmirstu, ka man ir kauns, - atzinās dzērājs, galvu nodūris.

- Kauns? Par ko? - apjautājās mazais princis, kas vēlējās viņu glābt.

- Kauns par to, ka dzeru! - atzinās dzērājs un pilnīgi apklusa.

Link to comment
Share on other sites

Jau pirms 8 gadiem sapratu, ka gitarspele pie ugunskura un izklaides lidz pulkstens 22:00 piektdienas vakara man isti pie sirds neiet.

Lai tam visam pieshautu asumu tika lieta likta vella dzira, kas atklaja man jaunu pasauli.Neticami, bet taa bija tiri jauka.Bet bija arii sliktaa puse - nepatikshanas pie vecakiem, saasinata situacija ar valsts iestadem, cilveki , kas nezkapec vienmer Tev nak un gruzas virsuu , kaa arii Ta Kunga sods nakamjaa dienaa(pec kuras vari droshi kalendara ar markjieri izsvitrot veselu dienu).Bet tas viss nevar atspekot to prieku, energiju un dorsmi ko dod shii dzira.

Bet ja nopietni, tad lidz kadam 0.7l per galva vienaa vakara, tad ir okey, Tu visu spej kontrolet ko domaa, dari un runaa.Ja vairak, tad vakars parasti beidzas ar bezfilmu un pilnigu beshtoku.

p.s. lol pirmoreiz pietesos no no 1 Satana alus pudelites smile.gif

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

- Ko tu tur dari? - viņš vaicāja dzērājam, kas klusēdams sēdēja pie veselas kolekcijas tukšu un tādas pašas kolekcijas pilnu pudeļu.

- Es dzeru, - drūmi atbildēja dzērājs.

- Kādēļ tu dzer? -jautāja mazais princis.

- Lai aizmirstu, - atbildēja dzērājs.

- Ko aizmirstu? - apvaicājās mazais princis, kuram jau bija sameties dzērāja žēl.

- Lai aizmirstu, ka man ir kauns, - atzinās dzērājs, galvu nodūris.

- Kauns? Par ko? - apjautājās mazais princis, kas vēlējās viņu glābt.

- Kauns par to, ka dzeru! - atzinās dzērājs un pilnīgi apklusa.

O, pasha Sent Ekziperii vaardi biggrin.gif, ja pareizi uzrakstiiju vinja vaardu...

Link to comment
Share on other sites

"Rums bija stiprs un vēss. Tas garšoja pēc saules. Tas bija kaut kas tāds, pie kā varēja pietverties"

"Vakaros mums šis krogs jau ir gandrīz kā mājas. Vai tas nav bēdīgi? Nē, laikmetīgi"

"Es parādīju glāzi. "Tas arī ir savs dejas vieds." "

"Rums nav tikai vienkāršs dzēriens, tas drīzāk ir draugs. Draugs, kas visu dara vieglāku. Tas pārvērš pasauli. Un tādēļ taču dzer..."

"Reibums neder vienatnē"

Šīs ir dažas Ēriha Marijas Remarka atziņas par dzeršanu.

Tā kā šodien dabūju "B" kategorijas vadītāja apliecību 10cms.gif , varu teikt, ka tagad dzeršu krietni maz smile.gif

Ā un par tēmu - dzert, tas ir normāli, ne tas ir kūli, ne nekūli. Tas tā ir pieņemts.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Bija reiz taads gadijums, ka forshi dzeeru ar paaris chikseem un chomiem, bet tad sanaca, ka taas chikses saaka dzert paarmeeriigi. Tas luuk vairs nebija forshi.

Forshi ir pielikties ik pa nedeeljai vai divaam, nevis katru dienu dzert, kaa es senaak dariju eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemzel jasaka, ka dzert nav kruta... sad.gif

Tas ir patiesiiba galiigi garaam dzert, jo cilveekiem liekas, ka bez dzersanas jautri vairs nevar, bet patiesiibaa ta nav. Dzersana nemaz nepadara visu jautraku - drizak otradi - bazars paliek trulaks un pasi bazaretaji stulbaki.

Tiesa, lielai daljai vajag iedzert, lai tadejadi atraisitu savas stulbibas...

Un vel sliktak ir dzert jo nav neka cita ko darit.

Dzert is slikti, jo alkahols maksa naudu, kas ietek vedera un parvershas stulbuma, kamer par to pashu naudu pirkts sashliks parverstos siltos taucinjos un jaukas atminjas.

Ir vel daudzas lietas, ko var nopikrkt par to naudu, kas iziet snabi, bet dzert snabi vispar nav cool jo snabis ir pretigs - tad paliek tikai dargakas dziras, bet PAR TO NAUDU.. par to var izklaideties ljoti labi ari visadak savadak.. piemeram aiziet uz koncertu, klubu, panjemt noma kvadrociklu, braukt slepot, braukt makskeret un pasas beigas - nopirkt gramatu (lol).

Ta ka jasaka, dzert nav kuli nekada gadijuma jo neka kula tur nav.. sad.gif (es nerunaju par negradigajam dziram! )

Link to comment
Share on other sites

Ehh atceros to vienu no daudzajiem dzim6anas dienas un vaarda dienas tusiniem pie rembo smile.gif vienaa pielikos taa, ka apmeeram visu vakara otro dalju noguleeju pie porcelaana drauga.. tagad dro6i saku - visu dziivi negribeesies piedzerties, bet kaadu alinju var iepumpeet .. pret to pretim neesmu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Bija reiz taads gadijums, ka forshi dzeeru ar paaris chikseem un chomiem, bet tad sanaca, ka taas chikses saaka dzert paarmeeriigi. Tas luuk vairs nebija forshi.

lol vai tad vairs nezina ko darit ar iereibusham damam !?

Nekas paaugsies zinasi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...