Jump to content
GIGN Forum

Komentētāju Labākie Izteicieni.


Jurko
 Share

Recommended Posts

Nu te varētu postot savus mīļākos komentārus no vienalga kāda sporta veida un vienalga kādas valsts komentētāja.

Man patika šie:

1. Mūsu komentētājs par Momonovu (nu jauno hokeja talantu) :

...un Momonovs pazaudē ripu!

(īsa pauze)

...

...

...

Nu īstenībā es būtu ļoti pārsteigst, ja Momonovs ripu nepazaudētu.

2. Nē nu teorētiski mēs varētu iekļut 1/4 finālā, ja ASV zaudē pēdējo spēli un mēs sagraujam Kazahistānu ar divdesmit vārtu starpību. (īsa pauze) Nu jā, ja Momonovs iemet piecas ripas, Pujacs (vai kkas tamlīdzīgs) arī piecas utt.

Ble tas komentētājs mīl Momonovu, tāpat kā es wink.gifwub.gifranting.gif

āāā, bet mani favorīti ir SNOWBORDA KOMENTĒTĀJI, ble tas kā viņi runā ir vienkārši [CENSORED] smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Visu laiku labākais komentētājs Gunārs Jēkabsons

dažas pērles:

> futbola spēle vairākus gadus atpakaļ:

"Bumba pārlido pāri bortam, jo Astafjevs to nepanāk" smile.gif

> Hokeja spēle:

G.J: Zviedri ātri ieiet zonā...

otrs komentētājs: Somi somi

G.J: nu kāda starpība. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kautkad bija sporta pāraide par vieglatlētiku, netaceros precīzi, kura disciplīna. Bija 2 komentētāji, un viena bija sieviete, krievu tautības sieviete.

Tad pienāca kārta krievu sportistei, viņa (pēc komentētājas domām) visu smuki izdarīja, bet tiesnesis tā nedomāja un ielika mazāk punktus, nekā komentētāja gaidīja, tad no viņas puses iznāca teksts : "Tiesnesis mauka, punktus maz iedeva"(vai k-kā tā) . Pēc tam bija pāris sekunžu klusma pauze, līdz otrs komentētājs mēģināja k-kā no situācijas iziet.

Link to comment
Share on other sites

kautkad bija sporta pāraide par vieglatlētiku, netaceros precīzi, kura disciplīna. Bija 2 komentētāji, un viena bija sieviete, krievu tautības sieviete.

Tad pienāca kārta krievu sportistei, viņa (pēc komentētājas domām) visu smuki izdarīja, bet tiesnesis tā nedomāja un ielika mazāk punktus, nekā komentētāja gaidīja, tad no viņas puses iznāca teksts : "Tiesnesis mauka, punktus maz iedeva"(vai k-kā tā) . Pēc tam bija pāris sekunžu klusma pauze, līdz otrs komentētājs mēģināja k-kā no situācijas iziet.

Jaa sitas bija labs.

Vina arii vairs nav maniita komenteejot smile.gif

Bet vina teica "Blja mauka" taadi bija vinas vardi.

Link to comment
Share on other sites

Maris Andersons jau baigi uzēdies uz Mamutu aka Momonovu, lol, tas ir tik smieklīgi smile.gif

Jā, kko tur (neatceros ko), nepaņem uz izlasi, jo it kā ir slikta attiecības ar Beresņevu, bet Momonovu paņem, nu jā, ripu viņš atkal ir pazaudējis... man patika kā viņš visu laiku piesējās 4. maiņai, ka dēļ tiem tiek zaudēti visi vārti smile.gif

snovbordā: 1. komentētājs: nu ---- jā ----- tātad mēs šodien vērojam ----

2. kamentators: snowboard halfpipe aka rampas sacensībās

1. komentētājs: snowboard halfpipe aka rampas sacensībās

1. komentētājs: viņš lec ----- jā, ļoti labs triks

---- = 5sec pauze smile.gif džeki tur normāli bremzēja, es nebūtu labāk nokomentētij, bet nu...

hokejā čista rēcīgi Maris komentē (tas tak ir Maris, ne?) smile.gif

par to HyperBoy komentu: tas bija viegatlētikā, mūsējam laikam iedeva maz punktus un tiesnesis tika nosaukts par mauku, tas bija labs smile.gif toreiz laika arī Maris komentēja un to veceni sauca Vera, lol, viņa pēc tam vairs neturpināja komentēt un Maris atvainojās visiem skatītājiem, tas bija rēcīgi. pēc tam sporta avīzē karikatūra: 2 maukas sēž istabā pie TV, 3. pienāk pie loga un prasa: "mani kāds sauca?", viena no abām, kas skatās TV atbild: "nē, nē mazā Vera komentē sacensībās!" LOL smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

da nee vislabaakais veesturee laikam bija, kad krievs komenteeja speeli USSR vs CAN hokejaa kaut kad astonjdesmitajos gados laikam:

Tipo krievi uzbruuk, seko metiens pa vaartiem:

"GOOOOOOOL, ai HUJ SHTANGA !!!"

dzhekam iedeva diskaabeli laikam uz paaris sezonaam no komenteetaaju tribiines =)

Link to comment
Share on other sites

da nee vislabaakais veesturee laikam bija, kad krievs komenteeja speeli USSR vs CAN hokejaa kaut kad astonjdesmitajos gados laikam:

Tipo krievi uzbruuk, seko metiens pa vaartiem:

"GOOOOOOOL, ai HUJ SHTANGA !!!"

dzhekam iedeva diskaabeli laikam uz paaris sezonaam no komenteetaaju tribiines =)

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

da nee vislabaakais veesturee laikam bija, kad krievs komenteeja speeli USSR vs CAN hokejaa kaut kad astonjdesmitajos gados laikam:

Tipo krievi uzbruuk, seko metiens pa vaartiem:

"GOOOOOOOL, ai HUJ SHTANGA !!!"

dzhekam iedeva diskaabeli laikam uz paaris sezonaam no komenteetaaju tribiines =)

nu ja es gribeeju piemineet shito

tikai man liekas ka vinsh teica:

"oo GOOOOL, bljadj shtanga!!!"

bet nu doma vienaada cool2.gif

a par to Mamonovu ar bija labs

Link to comment
Share on other sites

no šīs olimpiādes labākie izteicieni

Kamaniņās: "Starts - tā ir viena lieta, finišs - tā ir cita lieta" - šo spārnoto frāzi atgādinu draugiem katru mīļu brīdi.

Tai halfpaipā: "Viņam nekas nenotika, tikai kājas kauls salocījās". 1) kā kauls var salocīties 2) interesanti zināt kas ir "kaut kas"

Tas, cik tie divi džeki megaūberflegmātiski komentē arī ir ūberlol. Es to sūdu (halfpaipu) skatījos tikai lai parēktu par tiem lolzoriem. "Rīt būs karstas sacensības" - laugh.gif Karstas sacensības? VNK LOL. Tur to pērļu bija tāda kaudze, ka es visas nevaru atcerēties.

Kopumā no komentētājiem ir daudzas pērles, īpaši no hokeja:

"Es domāju, ka vajag precīzākas piespēles un vairāk metienus pa vārtiem"

"Mēs VISI REDZĒJĀM, ka NEbija vārti" - pēc atkārtojuma parādīšanas, kur redzams kā ripa ielido vārtos un uzreiz izlido atsisdamās pret pārlikni - "Ā, viņa atsitās, nu jā"

"Zviedrs BĪSTAMI ieslido zonā" (nu "BĪSTAMI" mēs visi zinām)

"ma SAĻ skis" smile.gif

ai, to pērļu tik daudz, ka nevaru visas atcerēties smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol tā airobikas komentētāja konkrēti piebeidz, kad to dzirdēju. vnk lol, vairāk tādas komentētājas tiešraidēs !!!

šogad man patika hoķī, kad džeki iekarsa pret USA spēli, sākās emocijas, kā kvieca kad iesita vārtus smile.gif tad vēl tas jaunākais (hvz kā viņu sauc) teica "Sandi viss kārtībā, viss kārtība" tas mūss visus tā nomierināja un nolika pa vietām, jo viss takš izrādās ir kārtībā! un galvenais ka Sandis to dzirdēja !!

Link to comment
Share on other sites

kautkad bija sporta pāraide par vieglatlētiku, netaceros precīzi, kura disciplīna. Bija 2 komentētāji, un viena bija sieviete, krievu tautības sieviete.

Tad pienāca kārta krievu sportistei, viņa (pēc komentētājas domām) visu smuki izdarīja, bet tiesnesis tā nedomāja un ielika mazāk punktus, nekā komentētāja gaidīja, tad no viņas puses iznāca teksts : "Tiesnesis mauka, punktus maz iedeva"(vai k-kā tā) . Pēc tam bija pāris sekunžu klusma pauze, līdz otrs komentētājs mēģināja k-kā no situācijas iziet.

tā gan bija vingrošana, kas ir patālu no vieglatlētikas, bet tas nemazina to, ka tas bija jautrs gadījums XD.gif it sevišķi pauze pēc tā, kad viņa to pateica - klusums XD.gif un pēc tam jau neko, vienkārši izlikās, ka nekas nav bijis, tipa, neviens cerams nesadzirdēja smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man patika ko mamma no zviedrijas stastija ka komentatori esot meginajusi ieskaidrot zviedriem ka vinu fani ir pilnigi paraki par latvijas katra laika TAJA bridi kad iesita sestos vartus smile.gif

ak... un atminas par vitolina komentesanu xzkura gada cempi....

IR VARTI IIIIIIIIIIIR JA JA JA ................. a ne ripa garam vartie Tambijevs puie ripas, meitiens IRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ......... vartsargam ripa

utt utjprojam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...