Jump to content
GIGN Forum

Palasi - Nozviegsies Un Buusi Gar Zemi :d


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

6.diena.

Mācījāmies pārlēkt žogus. Divmetrīgie labi padevās. Pateicoties gudrajam apakšpulkvedim un dzeloņstieplei, iemācījāmies pārlēkt 4metrīgus žogus. Naktī puse no karavīriem aizbēga dezertēt, pārlecot pār žogu. Es nogulēju.

haha psc kauko taadu izdomaat laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

6.diena.

Mācījāmies pārlēkt žogus. Divmetrīgie labi padevās. Pateicoties gudrajam apakšpulkvedim un dzeloņstieplei, iemācījāmies pārlēkt 4metrīgus žogus. Naktī puse no karavīriem aizbēga dezertēt, pārlecot pār žogu. Es nogulēju.

haha psc kauko taadu izdomaat  laugh.gif

AAAAA BLEEED, TIKKO UZKĀPU UZ KRĒSLA BET ATKAL ŠITO IZLASĪJU. smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif ĀĀĀĀĀ PSC NEVARU JAU KRĪTU NO KRĒSLAAAAAAAAEGSdv;SDLvc n asdgWFEc r5thngvc

Link to comment
Share on other sites

AAAAA BLEEED, TIKKO UZKĀPU UZ KRĒSLA BET ATKAL ŠITO IZLASĪJU. smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif ĀĀĀĀĀ PSC NEVARU JAU KRĪTU NO KRĒSLAAAAAAAAEGSdv;SDLvc n asdgWFEc r5thngvc

es parasti, kad kriitu no kreesla (jo ir kaukas varen smiekliigs), iedomaajos par savu beigto vecmaaminju. Tas man vairs tik smiekliigi neliekaas, taapeec arii beidzu smieties un arii beidzu krist no kreesla. Tad varu atkal saakt domaat par joku un atkal saakt krist no kreesla... Buutiibaa proceduru var atkaartot neerobezhotu skaitu reizhu

p.s. nu, protams, ka tas skaits savaa zinjaa ir ierobezhots, jo cilveeki nedziivo muuzhiigi smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Man lol.gif dikti patika , taa bilde kur vinji un parto puulkvedi bija dikti smiekliigi , visaavisumaa no kreesla nenokritu , tikai paareecos liid nemanjai , btw tiktiesham baby.gif pilniigs sviests , sito laikam raxtiijis kaads apgreidots pidinshs ! slap.gif

Jaagaida jauni garadarbi ! ...

Link to comment
Share on other sites

es parasti, kad kriitu no kreesla (jo ir kaukas varen smiekliigs), iedomaajos par savu beigto vecmaaminju. Tas man vairs tik smiekliigi neliekaas, taapeec arii beidzu smieties un arii beidzu krist no kreesla. Tad varu atkal saakt domaat par joku un atkal saakt krist no kreesla... Buutiibaa proceduru var atkaartot neerobezhotu skaitu reizhu

p.s. nu, protams, ka tas skaits savaa zinjaa ir ierobezhots, jo cilveeki nedziivo muuzhiigi smiliez.de_2428.gif

man abas vecmāmiņas dzīvas, tā ka es nevaru tā darīt un man vislaik NĀKAS RĒKT UN KRIST LEJĀ NO KRĒSLA JO ĀĀĀĀĀĀĀ ŠITAS IR TIK RĒCĪGI ĀĀĀĀĀĀ smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

pachekoju to saitu bishku, forumu arii..

zheel paliek cilveeku, protams ok, lapas taisiitaajiem - amatieriem, ir izdevies pievilkt cilveeku baru, bet, ja godiigi tad tas viss ir diezgan nozheelojami.

gign publika gan ar, ar laiku paliek arvien "intresantaaka", pirms gadiem 3, te viss bija savaadaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...