Jump to content
GIGN Forum

Ukraina


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Noskatījos šodien suņa būdas episodi ,vienkārši šādi kadri ,kas dzīvo Latvijā ir vienkārši absurds ,mūsu zemē ,grib noteikt savus noteikumus ,kā ar viņiem vēl nav tikts galā. Video par ,kuru runāju:

www.youtube.com/watch?v=gn8xcmZiXTQ

Mēs te dzīvojam tik pat ilgi kā jebkurš cits. Takšto muti ciet.

Link to comment
Share on other sites

Mēs te dzīvojam tik pat ilgi kā jebkurš cits. Takšto muti ciet.

Ha. Tu uzskati ,ka krievu valoda ,kā otra oficiālā valoda ir normali? Tev šķiet ,ka atdalīt latgali no Latvijas ir normāli? Tev šķiet ,kad radīt iespējamu eiro maidenu šeit Latvijā ir normāli? Tas ir bullshits. Man pret kriviem nav nekāds naids ,bet ja eksistē šādi dauņi ,tad nahrenizēt viņus vaig.

Link to comment
Share on other sites

Ha. Tu uzskati ,ka krievu valoda ,kā otra oficiālā valoda ir normali? Tev šķiet ,ka atdalīt latgali no Latvijas ir normāli? Tev šķiet ,kad radīt iespējamu eiro maidenu šeit Latvijā ir normāli? Tas ir bullshits. Man pret kriviem nav nekāds naids ,bet ja eksistē šādi dauņi ,tad nahrenizēt viņus vaig.

nopietni?

Link to comment
Share on other sites

Man nesen bija diskusija ar brali Viesturu (tie, kas bija pagraba saudities, varbut vinu atceras). Vins ir skautu vaditajs. Es ari sacepjos par to, kas notiek valsti. Vins man piedavaja iet kopa zemessardze. Neizklausas nemaz tik slikta ideja.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Valdība ir tautas spogulis!Tas ir ļoti labs teiciens kuru iesaku visiem atcerēties!

Pēc pilngadības sasniegšanas esmu devies uz visām vēlēšanām un izdarījis savu izvēli! Un neesmu un nebūšu no tiem čīkstētājiem, kam viss slikti utt. Ja godīgi, lieliem vilcieniem valdības darbs mani apmierina! Protams kā jau visur ir lielākas, mazākas kļūda, bet kas nestrādā tas nekļūdās!

Un tiem kas nedodas uz vēlēšanām un neizdara izvēli vispār nav tiesības pīkstēt! Nepiedalies, sēdi klusu!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Pensionāram taisnība. Visi pārējie te ir nūbi un čīkstētāji. In you face, matherfuckers!

Beefs

Arī ievēlot cilvēkus kas grib mainīt kaut ko, šie cilvēki sastopās ar POLITIKU. And that shit changes people...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...