Jump to content
GIGN Forum

Vienkaarsh Staasts


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

baigi labs, riktīgi labs smile.gif tikai es biju biki savādāk iedomājies to Pain & Crew tuvošanos notikuma vietai - pēdējais pagrieziens tiek izņemts šķērsām kā krutākājās amerikāņu filmās, paverot durvis var dzirdēt Papa Roach - Time And Time Again uz pilno un visi ādas jakās lecas laukā no kāra un tuvojas 2 olgalvjiem, protams, pa ceļam ādas jakas tie nomestas un nekavējoties seko pāris "pisoki" par seju abiem diviem neliešiem, tad no stūra izskrien ojārs un Pains viņam pamet steku, protams, ojārs pabeidz darbiņu nevāji atslānot abus deģenerātus (vai kā bija tas vārds?) smile.gif tieši izskanot dziesmai viss ir beidzies - vīri atstāj laukumu un gaisā no viņu mugurām paceļās garaiņi, mašīnas ugunis vēl uz mirkli apspīd abus zemē guļošos upurus un tad iespiežot gāzi grīdā viņi pazūd, ojārs atkal paliek viens gaidod mentus smile.gif

P.S. jūtu, ka nobeigums būs labs!

Link to comment
Share on other sites

ne vienu vien reizi lika man aizsapņoties dienas vidū, kad es varēju iztēloties to burvīgo skaņu no dūres saskarsmes ar kāda žokli vai degunu, to burvīgo mazohistisko sajūtu, kad tevi priecē paša traumētās rokas, kuras tu atdauzīji pret kāda seju, tas elpu aizraujošais skats, kad nekustīgais ķermenis guļ ar seju sniegā, un no ķermeņa apakšas veidojas mazs strautiņš ar asinīm, kuras lēnām izkausē sniegu un veido nevienmērīgu rozīgi sarkanu strīpu uz ceļa, to prieku, kad var šo pašu ķermeni spārdīt līdz spēku izsīkumam, tikai lai paatrinātu strautiņa veidošanos un iespējams vēl dzirdēt pēdējās skaņas ko izdod ķermenis.

Fantaazija labi straadaa!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man sencim masinu 3 apzaga reizes pirmaja reize izsita stiklu nozaga radio un tumbas. Labi sencis nezvanija mentiem norpika jaunu radzinu tumbas. Tad atkal uzlauza durvis un nozaga radzinu un tumbas. Atkal nopirka jaunu radzinu un tumbas un klausijas pagalma uz skalo. Sencis ejot maja iznema magiti. A tie **** atkal uzlauza masinu bet soreiz viniem bija abloms. Nu pectam man apzaga dzivokli bet tas ta biggrin.gif

Edited by Disable
Link to comment
Share on other sites

Man sencim masinu 3 apzaga reizes pirmaja reize izsita stiklu nozaga radio un tumbas. Labi sencis nezvanija mentiem norpika jaunu radzinu tumbas. Tad atkal uzlauza durvis un nozaga radzinu un tumbas. Atkal nopirka jaunu radzinu un tumbas un klausijas pagalma uz skalo. Sencis ejot maja iznema magiti. A tie **** atkal uzlauza masinu bet soreiz viniem bija abloms. Nu pectam man apzaga dzivokli bet tas ta biggrin.gif

new_rofl.gif

Link to comment
Share on other sites

saakshu ar to, ka atvainojos par to, ka naakas gaidiit... vakar man luudza, lai es veel nelieku turpinaajumu,jo suliks gribeeja nopubliceet savas domas par saakumu, bet, peec tam es satiku macho (taa iisti atkopies juutos tikai tagad)...

pirms turpinu staastu gribeetu piebilst, ka paarbaudaamus faktus nemineeshu, jo, ja nejaushi shajaa topikaa ieluukojas kaads no aproshinaashanas, tad tas vareetu ietekmeet vinju leemumu dry.gif

taatad, kur es paliku... aaa.

es staavu uz ielas. tas ir noticis un beidzot es juutos pusliidz droshiibaa. Ir tumsh un auksts, bet tas neko nemaina, jo juutos kaa izkaapis no filmas, kur tumshaa skeersielaa tusee itaalu jaunieshu mafija, kas shajaa huudaa pilniibaa konktrolee situaaciju. Skatu padara iespaidiigaaku tas, ka muusu barinsh staav starp divaam mashiinaam, kas ir savstarpeeji paveerstas viena pret otru (jaatziistas, gaismas ir izsleegtas, bet, tik un taa - skats iespaidiigs). garaam iet vientulja sieviete ar suni, kas manaami uz muusu cetrvieniibu paluukojaas ar neticiibu un aizdomaam.

taatad - mees staavam uz ielas un kaa isti macho plaapaajam par neko radot pilniigu pofigisma iespaidu. rokas niez no veelmes kaadam sist. Visi klaatesoshie peec kaartas viedi apluuko manas mashiinas izsisto stiklu un censhaas pateikt peec iespeejas viedaaku komentaaru par to, kas tad iisti ir noticis. Vieniigais, ko shobriid nozeelooju ir tas, ka vismaz kaads no mums neiedomaajaas iesist ar kaaju mashiinai pa riepu - tas pilniigi noteikti buutu paspilgtinaajis gan esosho situaaciju, gan arii pieraadiijis, ka mees pilniigi noteikti orienteejamies mashiinu markaas.

Peec neilga mirkla, skeersielaa, kuraa mees nujau juutamies kaa lokaalie vadonji iegriezhas veel kaada mashiina. Jau no attaluma var nomaniit shiis civilajai automashiinai netipiskaas baakugunis. OK - es pirms mirklja tik ljoti gaidiiju policiju, bet shobriid, kad beidzot es sajutos kaa reaala striitganga paarstaavis es peeksni saprotu, ka RPD iejaukshanaas sho situaaciju atkal padariis par ikdienu un es atkal buusu graamatu nuubs un puisis, kas mani ir apzadzis kluus par noziedznieku, nevis par mana ganga potenciaalo upuri. Policijas mashiina tuvojas. Te buutu jaanoraada, ka shajaa mirklii muusu cetru cilveeku gengs tomeer veel izdariija peedeejo izleecienu un noblokeeja ielu. Lai arii es saprotu, ka tas bija tikai viens no veidiem, kaa pazinot policijai - te ir taa vieta kur notika noziegums, manaa slimiigajaa fataazijaa tas reizee arii bija kaa simbolisks sadursmes punkts - mees un ielas likumi pret sociaalaas sisteemas legitiimajiem agresoriem. Es staaveeju un pie sevis tikai speeju kaarteejo reizi sev noteikt - esmu piedzimis nepareizajaa mirklii - muusdienaas viss tiek izskirts ar speeku vai politiku. tai pashaa mirklii arii saprotu, cik pliekanas un pseidointelektuaalas domas esmu radiijis un tieshi tik pat aatri kaa esmu taas radiijis taas atkal apslaapeeju izteelojoties sevi kaa protestantu, kas tuuliit varees salikt virsuu eksisteejoshajai varai.

Po.licijas mashiina apstaajaas tieshi aiz paina mashiinas taadeejaadi radot jau triis mashiinu rindu. te buutu jaanoraada, ka man un painam ir vienaadu marku mashiinas, tikai dazhaadaas kraasaas. Taatad - policija apstaajaas veidojot triju mashiinu rindu. Ignoreejot manas visas ekspektaacijas mashiina apstaajaas un nekas un... un... nekas nenotiek. Atieciigi taa vietaa, lai no mashiinas aizmugureejaam durviim mestos aaraa reaals skvads mashiina tiek noslaapeeta un - ja es nezinaatu - es pat teiktu, ka taa ir spoku kaars, bez vadiitaaja.

Godiigi atziishos, ka man vajadzeeja kaadu mirkli, lai saprastu, kas vinjiem nepatiik. iedomaajieties - es vinjiem uzzvaniiju un nosaucu mashiinas numuru. Vinji atrbrauc uz vietu kur visam itkaa buutu jaanotiek un, ko vinji ierauga! Vinji ierauga it kaa pareizaas markas mashiinu, bet ar nepareizu numuru... tomeer tas veel nav viss - pie mashiinas staav reaals gasta bars, no kuriem dazhi veel joprojaam eksperimentee cik augstu ir iespeejams pacelt sitiena briidii kaaju, vai vienkaarhsi meegina duuru ciinjas izgaajienus.

Tikai shajaa mirklii apzinoties to komisko situaaciju kas ir izveidojusies es arii saaku aptvert taas sekas, kas saadai situaacijai var rasties. Attieciigi, taa vietaa lai tiktu atskaldiiti dazhi olgalvji, nejaushi var izcelties normaals kautinsh vai slaktish starp striit gangu (kas, kaa jau mineeju ir diezgan agresiivi noskanots) un tiem paaris puishiem no policijas mashiinas. Jaasaka, es nemirkli neshaubiijos, kas shajaa kautinjaa uzvareetu, bet, es njeemu arii veeraa, ka vinju skaits vareetu palielinaaties ljoti lielaa aatrumaa. taapat, es lielaa atrumaa saaku atcereeties peedeejos savas dziives sakarus ar policiju: ko es vareeju atcereeties bija kaada reize, kad mani "nepatiesi" savaaca (taa nebija taa patiikamaakaa) un, kaada reize, kad man kaadaa iecirknii peec nelielas viedoklu apmainas matiisa kapos ar paaris chigaaniem man naacaas apluukot visu vinju romu kartoteeku. Jaasaka, ka abas reizes bija laikietilpiigas un taadeel shaadi scenaariji mani nevilinaaja...

Jaatzist, ka shajaa mirklii manas manjas straadaaja uuberpro rezhiimaa un es reizee speeju analizeet situaaciju, paarcilaat atminjaas, radiit veelamos iznaakumus un - arii analizeet iespeejamos riiciibas modeljus un - saliidzinaat tos ar holivudas filmaas redzeeto.

Visi trumpji bija vinju rokaas, jo vini gan redzeeja kur mees esam, gan arii skaidri zinaaja, cik mees esam - vinji savukaart bija sekmiigi maskeejushies un - atradaas nocietinaajumaa. Izanalizeejot visus par un pret es izveeleejos taktisku un viltiigu izgaajienu. Es leeni virziijos uz vinju pusi, taadaa veidaa noraadot, ka man nav ljaunu noluuku, bet, reizee arii neuzkriitoshi apluukojot, cik puishi vai meitenes mashiinaa ir...

Policijas mashiinas durvis mazliet paveeraas...

Link to comment
Share on other sites

user posted image Manas versijas turpinājumam vēl nav vietas, vēlos tikai precizēt tādu nenozīmīgu sīkumu, kā - policijas mašīna dzinēju nenoslāpēja, tas vislaik bija iedarbināts un attiecīgi arī gaismas bija ieslēgtas. Savas izjūtas u.c. niekus darīšu zināmu, kad plašā publika būs uzzinājusi kas tad īsti notika, kad atvērās policijas mašīnas durvis.

p.s.

ojaar tev ir fani user posted image

|01:26:04| <anfisa^> YEEEEE ojaars ir ierakstiijis turpinaajumu staastam! visi ejam lasiit :)

Link to comment
Share on other sites

bez maz vai ideals gabals sitas ir iznemot ka kautina nebij sad.gif

ja kas macho anfinsa nav vienigais fans es neesmu labaks ar flashbacku smile.gif

*DEAD* 3k . Hugo : ura ojars uzrakstijis turpinajumu savam krimikjim biggrin.gif

*DEAD* flashback : oo

*DEAD* flashback : jaaiet buus izlasiit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu taa kaa hameleonu rotaljaas. Uzraksta garu gabalu, kuraa nekas nav pateikts. Shito visu vareeja uzrakstiit arii vienaa teikumaa smile.gif Anyway - es gribu lai juus aatraak rakstat paareejo, jo man slinkums gaidiit jaunaas daljas smile.gif

tu neko nesaproti un tev šo stāstu lasīt nevajadzētu. duraks.

Link to comment
Share on other sites

man ir taadas aizdomas, ka kautinja tur nebija, tapeec turinaajums mani tik ljoti vairs nesaista ;( vismaz vareeshu naktiis mieriigi guleet

Link to comment
Share on other sites

macho, tu te grieeji fimu uzņemt smile.gif paņem šito real life scene un uztaisi scenāriju. tikai takā tu gribēji iemaukt, lai filmā ir sensejs, tad īstenībā jums līdzi bija viņš, šis sensejs, kurš jums ie4māca uuberPRO prijomus biggrin.gif

jā gaidu turpinājumu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...