Jump to content
GIGN Forum

Vienkaarsh Staasts


ojaars
 Share

Recommended Posts

Njaa izklausiijaas peec vienk. realas gangstu hronikas! Butu jums vel rubaks , varetu uztaisiit filmu smile.gif! Bet nu shii hronika ir laba , un atgaadinaaja man filmu "Impeerija"... Its seviski tas moments , kad macho pains un suliks izkaapa no mashiinas , varu iedomaaties to skatu! w00t2.gifaxe.gif Sis staasts vienk , mani padariija traku biggrin.gif Tas lika iedomaaties , ka Latvijaa arii ir tadas gangstu bandas smile.gif!

Edited by TriX
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Njaa izklausiijaas peec vienk. realas gangstu hronikas! Butu jums vel rubaks , varetu uztaisiit filmu smile.gif! Bet nu shii hronika ir laba , un atgaadinaaja man filmu "Impeerija"... Its seviski tas moments , kad macho pains un suliks izkaapa no mashiinas , varu iedomaaties to skatu! w00t2.gifaxe.gif Sis staasts vienk , mani padariija traku biggrin.gif Tas lika iedomaaties , ka Latvijaa arii ir tadas gangstu bandas smile.gif!

Gribeejaas vienkaarshi ierakstiit - lol.

Link to comment
Share on other sites

Buus vien jaapiekriit AllwOrth domaam par TriX'a uubergeko domu. dry.gif

Staasts ir tieshaam aizraujosh liidz sapraata dziljumiem. Ja jau pat es saaku just liidzi Ojaaram un nabaga sulik'am kursh tomeer nevareeja savu smago duuri ielikt kaada purnaa. sad.gif

Serveri - 76.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...