Jump to content
GIGN Forum

Sega


blygnis
 Share

Recommended Posts

Hehe , pasham nekad nav bijusi sega , tapeec beerniiba tika pavadiita pie drauga happy.gif

Topu nespeeju nosaukt (visas paaraak tuvas speeles) , bet speeles , kas man visvairaak palikushas atminjaa - Comic Zone , Cool:Spot goes to hollywood , Earth Worm Jim , MK 3 Ultimate , Sonic , Tiny Toons , Kaut kaada speele ar to dzheku no Donalda Daka (itkaa Goofy vai latviskotais variants - Spruksts) , Booger man. Un kkaada speele liidziiga Road Rush vai kaa tur , tip jaabrauc ar skrituljslidaam , jaakjeraas pie mashiinaam klaat , var savaakt viskautkaadas kjeedes un sist viens otram (n1 , i know 4.gif). Ehh , vecie labie laiki...

Link to comment
Share on other sites

mhm, uz PC arii bija krutas lietas. piemeram, prince of persia bija parak gruts, es kadas paris reizes gluzhi nejaushi to pirmo limeni izgaju (novacu to nereali gruto skeletona bosu - pirmo ienaidnieku, kas vispar cinas pretim) un pat tiku otraja limeni, bet tur tulit nomiru lamatas. tas bija pilnigi neiespejami visu to speli iziet 40 minutes, tas bija viss laiks, ko deva.

un jaa, load runner taa rulleeja. es tur gandriz visus liimenjus beigaas vareju iziet... es vinju speleju un speleju un speleju, taa bija mana pirmaa atkariiba.

aa jaa, un veel es alladinu esmu kadas 40 reizes izgaajis. to kas 2d, bet baigi smuka grafika bija. un nezheligi gruts.

Link to comment
Share on other sites

1.Mortal Combat

2.Kaut kads hokjis bija, manliekas pat 98

3.Micro Machines

rr a man ar nav bijis, nu draugiem gan dafiga bija, bet es vel atceros vecos labos laikus kadu gaju hz kura tur siikaa klasee un tjipa bija tada videonoma, kur bija Play Stations un Sega pa maksu cool2.gif ! Play station maksaaja 60 sant stundaa, sega 30! nu parsvara mes raavam sonyu - visvairak tekkenu 3 (blja tur es veljoprojam pro, jebkuru salikshu smile.gif ) un nfshp! tas bija psc speles! tekkens vel tagad rullee, bet nesen uz kompja paspeleju to nfs un nespeju saprast ka kaut ko tadu kadreiz vareju spelet smile.gif ! nu un dazhreiz kad naudas galigi nebija, vareja pa 10 sanjiem panjemt segu uz 20 min un norm iekapat MK! atceros vel veco labo vecenes balsi "SONJIII VRJEME", "SEGA VRJEME" ! ta ir vispar klasika! ja maceja tad ari vareja parspelet vel kadas 2 min un tad kad vinja gribeja dzit pateicaam nu davai vel pedejo fatality un taa ! smile.gif

LOL man liekas es taja pasha klubaa esmu speleejis to sony un sega, labi atceros, ka sony tur maksaaja 60 santiimus, un taa vecene ari liekas paziistama.

Tas gadijumaa nava k-kur netaalu no raunas ielas un burtnieku? Liela dziivojamaa maaja...

Link to comment
Share on other sites

earthworm Jim --> nu tie komiksi vnk pwnoja

jā road rahs. klasika.

mortal kombati pilnīgi visi. ar''i visi soniki. vēl man patika fifa un nba, jo viņās tajās kasetēs bija jaieliek baterija un tad saseivot varēja. un bija daudz kas vēl, bet nu tas bija ļoti sen...

btw kad man bija sega tad es sava rajona biju ar visgarāko krānu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ja jau reiz dazhi atljaavaas piemineet arii speeles no PC laikiem, tad vareetu nosaukt arii manus vecos favoriitus wink.gif

warcraft pirmais vienkaarshi viena no labaakajaam speeleem ever! tikko atcereejos, ka tur tik bija jaauzbur ar burvi vai kaa tur bij ar taam burvestiibaam , kaut kaads tur gandriiz nemirstiigs monstrs, un tu jau esi gandriiz vinneejis, ej tik un sit visus nost...

Keen, aj lol, tikko ieveeroju ka man veel staav ieinstalleet Keen 1 un Keen 4, buus kaadreiz jaauzspeelee.

Civilizaaija pirmaa arii vnk rulleeeeeeja

Tancinji jeb Scorch, arii vel staav ieinstalleeta biggrin.gif

un veel visi Lion Kingi, Aladini utt...

aaj bij veel taads forshs Robokops un vikingi!

aaj, vispaar speeles ir bijushas tik daudz, bet laikam taa pirmaa speele, kuru esmu kaadreiz speeleejis bija tie tur suuda kluciishi, kur jaameklee divi vienaadi, un kad vinjus atrod, vinji pazuud, neatceros iisti kaa to suudus saucu, bet gan jau kaads saprata. bet taa speele nebija no aizraujoshaakaam, bet man liekas ka es vinju rubiiju kaadu 4-6 gadu vecumaa...

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Tā kā mājās man bija vienkārši sega un deķis, tad t3h Segu esmu kaut kur ciemos rubījis. Comic zone ir vai vienīgā spēle, ko no tā mazumiņa, ko dabūju uzpēlēt, atceros, tad nu tā ir arī mīļākā. Ā vot, es tak jamo vēl salīdzinoši nesen uz emulatora laidu.

Jap, pie mums Raunas un Burtnieku ielu nav. Bucher, izklausījās pēc tās, kas uz Dienvidu ielas pretī garāžām, ne?

Link to comment
Share on other sites

es laikam arii esmu 1 no tiem laimiigajiem, kas dabuujushi redzeet pc... atceros, brachka aiz laimes leeca gaisaa, kad sencis atdeva savu veco k-kaadu krievu razhojuma briinumu. mees speeleejaam Livingvistu vai kaa to suudu sauca, lodiishskreejeeju (JAA, TAS SUUDS PARAADIJAAS SAAKUMAA UZ PRIMITIIVAJIEM DATORIEM!). veel es atceros, ka sencis tajaa laikaa bija saziimeejis sev 80286... kaa vish ar volfeinshteinu aizraavaas... cauraam naktiim seedeeja, mekleeja sleepnjus un ziimeeja paintaa kartes tai speelei. tanii laikaa taa likaas nereaali gruta speele. veel uz forshaa senciisha kompja bija KUGJIISHI!

a peec tam jau viss kaa peec graamatas - 286, 386, 486, p1-90 kursh tika uzdziits uz 133, tad amd k6-300. pie peedeejiem 2 es iiilgi noseeedeeju. a k6 man joprojaam v-pilii, sencha dziivoklii meetaajas, un pat xp uz vinja skraida.

a no zhilita es atceros - TANCHIKI! pwnz!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...