Jump to content
GIGN Forum

Sega


blygnis
 Share

Recommended Posts

tā kā man pati pirmā spēle bija Sonic 2, tad tajā momentā tā.

Tagad bez variantiem

1. Mortal Kombat (nav svarīgi kura daļa, visas krutas)

2. Micro Machines (otrā daļa, pirmā nav tik kruta)

3. Boogerman

vēl daudz krutas spēles - contra, nba 98, rock 'n' roll racing, šaudīšanās staffs. Bet nu mortal kombat enivei viskrutākais.

Link to comment
Share on other sites

O jaa taqa zero arii bija labaa ja taa ir taa kura es domaaju <tip tur bija jaashaudaas ja?>

aha tas bija first person shooters blandies pa liimenjiem un shaudi dazhaadus monsterus uz segas kko taadu redzeet tas bija kool smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man atkal bija Sega Mega Drive 5 - Platinium Edition smile.gif karoče sencis no Vācijas atveda. nu fiška bija tāda, ka tu paņem un uzliec tādas brilles uz galvas un tad liekas, ka viss notiek kā dzivē smile.gif jā, kārtridži bija tie paši, kas jums, tikai atcerieties, to ko jūs redzējāt uz ekrāna, to es izbaudīju pa īstam. kvai tas pats Road Rash - tur es pirmo reizi mūžā izbaudīju kā ir traukties ar moci pa šoseju ar 250km/h, ticiet man - neaizmirstamas izjūtas! tikai baigi sāpēja, kad kāds pretinieks trāpija ar ķēdi, koku vai vēl kādu trulu priekšmetu, bija pat gadījumi, kad nedēļas nogales pavadīju slimnīcā no Road Rash gūtajām traumām, bet tas mani neatturēja atgriezties pie segas spēlēšanas. vecāki mēģināja par slēpt no manīm barošanas bloku, bet es to šā vai tā attradu un turpināju spēlēt, vai tiešām spēles? nē, tās vairs nebija spēles, tā jau bija cīņa par izdzīvošanu - vainu es vai viņi... atceros kā Mortal Kombat parasti spēlēju ar Sub-Zero un pielietoju savu saldēšanas ieroci, pretinieki palika tik bezpalīdzīgi, es viņu acīs redzēju ciešanas un naidu - ar laiku jau sāka likties, ka man uz ielas uzglūn kāds no tiem Contras briesmoņiem, tik dziļi es jau biju iekšā tanī ārprātā... izskatījās, ka ārā es netikšu un kādu dienu zaudēšu savas pozīcijas visu laiku labākā finišhimu izpildītāju rangā, ticiet vai nē, bet nofinišot es mācēju ar katru spēlētāju smile.gif tad, kāda drūmā rudens dienā mani uzmeklēja Raidens (tas pats zibensvecis) un vēlējās iznīcināt manu Segu, sākumā es liedzos un negribēju, lai burvju kaste tiek iznīcināta, bet tad atcerējos gadījumu, kad spēlējot soniku gandrīz noslīku vienā no līmeņiem, kur vajadzēja pārvietoties pa ūdeni... toreiz Raidens paņēma Sega Mega Drive 5 - Platinium Edition un pazuda uz visiem laikiem, es viņu vairs neredzēju, vai tas bija uz labu? nezinu, iespējams... es atkal kļuvu par normālu zēnu un katru mīlu brīdi man nevajadzēja baidīties par savu dzīvību, tas bija apmēram kādu mēnesi, jo pēc mēneša man mamma Sporta Pilī nopirka Playstation smile.gif

P.S. SEGA 4ever! stulbi, ka uz segas nebija konter-straiks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu pacik nesenie notikumi man ļāva atcerēties vecos labos segas laikus tad..

1. MK 3 ultimate

2. Rock 'n' roll racing / Earthworm_Jim I; II; III

3. Comic zone / The lost Vikings

4. Mario Andretti Racing / ThemePark / Ayrton Senna's Super Monaco GP II

5. Zen ninja

6. Dune II

Soniks palika neintresans kad iemacījos savākt visus dimantiņus un kļūt par UberSuperSoniku (zelta krāsā) - iztabas tika izietas divos lēcienos...

PS. Varbūt starp tiem kam ir segas emulātori uzrīkot onlain MK čempjonātu???

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

juutos apdaliits, nekad muuzhaa man nav bijis tas briinums, ko juus visi saucat par segu sad.gif

esmu lielaas kastes atbalstiitaajs kopsh pashas beerniibas, dators kaut kur maajaas paraadiijaas, kad man bij kaadi 5-6 gadi laikam. un tad tik mochiiiiju!

Link to comment
Share on other sites

1.Mortal Combat

2.Kaut kads hokjis bija, manliekas pat 98

3.Micro Machines

rr a man ar nav bijis, nu draugiem gan dafiga bija, bet es vel atceros vecos labos laikus kadu gaju hz kura tur siikaa klasee un tjipa bija tada videonoma, kur bija Play Stations un Sega pa maksu cool2.gif ! Play station maksaaja 60 sant stundaa, sega 30! nu parsvara mes raavam sonyu - visvairak tekkenu 3 (blja tur es veljoprojam pro, jebkuru salikshu smile.gif ) un nfshp! tas bija psc speles! tekkens vel tagad rullee, bet nesen uz kompja paspeleju to nfs un nespeju saprast ka kaut ko tadu kadreiz vareju spelet smile.gif ! nu un dazhreiz kad naudas galigi nebija, vareja pa 10 sanjiem panjemt segu uz 20 min un norm iekapat MK! atceros vel veco labo vecenes balsi "SONJIII VRJEME", "SEGA VRJEME" ! ta ir vispar klasika! ja maceja tad ari vareja parspelet vel kadas 2 min un tad kad vinja gribeja dzit pateicaam nu davai vel pedejo fatality un taa ! smile.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

juutos apdaliits, nekad muuzhaa man nav bijis tas briinums, ko juus visi saucat par segu sad.gif

esmu lielaas kastes atbalstiitaajs kopsh pashas beerniibas, dators kaut kur maajaas paraadiijaas, kad man bij kaadi 5-6 gadi laikam. un tad tik mochiiiiju!

aha, what bucher said. Man nezkāpēc rodas aizdomas, ka es turpat kur viņš močīju segu, tikai sākumos tur bija tikai SEGA un viens panasonic (tipa PS, jo bija diski, bet ne tik kruta grafika). Tur es pirmo reizi segu sāku močīt. Un draugam bija PS. ai es te varētu runāt un runāt...

lielo kasti jau ar paralēli močīju "load runner", F1 un ļotenīšu spēli, kuru ar vienu kexu divatā rāvām. Bija arī prince of persia, bet to nemācēju tad spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...