Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais Duraks


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es to sīko esmu redzējis, man liekas, gign sērverī, vēl nobrīnījos ko tāds pro snake dara bez klana smile.gif jaunākais GIGN members - es īsti nesapratu, tas bija domāts vecuma ziņā, vai tādā ziņā, ka macho viņu pieņēma, kā pagaidām pēdējo GIGN memberu? rēcīgs tips, protams, ir redzētu rēcīgāki (stulbuma ziņā), bet šitas pretendē uz top5 smile.gif viņš zin, ka ir tāds gign forums?

Link to comment
Share on other sites

katru reizi, kad nodomaaju nu stulbaak tachu vairs nevar, es kljuudiijos. var un kaa veel.

ps: un lai posts izskatiitos forshaaks pieliksim klaat uuberorighinaalo smailiku, kursh nemaz nedominee shajaa topikaa - smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

|01:49:07| <stx-guculis> es gribetu dabuut slotu ko man dariit tipa visai savai komandai jo mees baigi pro esam

|01:49:32| <stx-guculis> un cw serveri ar gribetos

|01:49:40| <stx-guculis> juus varetu muus atbalstiit

smiliez.de_2125.gif tas bija parak perfekti smile.gif

macho biki nesapratu? kadu kvouti? prieks vismaz ka tev jautri

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif tas bija parak perfekti smile.gif

macho biki nesapratu? kadu kvouti? prieks vismaz ka tev jautri

tu nokvouteeji to ko es ieliku. Es to textu nemaz nebiju ievērojis smile.gif

r&r, es pirms kādiem gadiem diviem nonācu pie secinājuma, ka lai nu kam, bet stulbumam nu toč nav robežu - vienmēr varēs izdarīt kaut ko stulbāku.

Link to comment
Share on other sites

sheit ir jaaizmanto macho ieviestais jaunvaards - daunatne

Link to comment
Share on other sites

r&r, es pirms kādiem gadiem diviem nonācu pie secinājuma, ka lai nu kam, bet stulbumam nu toč nav robežu - vienmēr varēs izdarīt kaut ko stulbāku.

lim(stulbums) = bezgaliiba

ps: zhel ka nav bezgaliibas ziimes sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Pasmaidiju pie taa joka par futuramu un kautkur pirmaas lapas beigaas. Un padomaaju par to cik ljoti daudz sheit dibenlaizhi sanaakushi, kas vaartaas pa zemi un reec par katru muchacho joku evil6.gif

Edits - palasiju taalaak jaunos postus - topikaa par kercha 1v1 ar 11gadiigo ojaara texts gan lika iesmieties thumbsup.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

kosmoss nav bezgalīgs. Kas tu Futuramu neskaties, kur viņi aizbrauca līdz Visuma malai?

lol, jaa varbuut skatas,bet vins skataaas velbeerniskiigaakaas muultenes un Vakara pasacinu un tur tikai latviesu muulteniites iet un tas vinu aizrauj......"lol"

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...