Jump to content
GIGN Forum

Again


fuj1tsy
 Share

Recommended Posts

un tātad!!!

Es ar Pliko aka Nak3D esam nolēmuši neapstāties un turpināt šo tradīciju wink.gif atkal iesim uz Čilī picu wink.gif Otrdien, 18:30 smile.gif

Pēc šā brīža aplēsēm nāk vismaz četri cilvēki:

es

Allworth

Nak3D

mader

Rawen 50/50

flashback 50/50

kas veel ? smile.gif

visi kas vēlas piebiedroties, lūdzu postojat, lai varētu vienoties par vietu, kur visi satiekas...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

stulbi, pirms stundas es jau biju devies ceļā, kad pie katedrāles atklāju, ka esmu maku veiksmīgi pasējis. nu gan visas kartes jau nobloķētas, nauda arī vismaz pārsteidzoši maz - tikai 5Ls bija. bet stulbi, visi dokumentiņi un citi sūdiņi tur bija. laikam būs jau otro reizi šādā sakarā jāzvana uz swh sad.gif

Link to comment
Share on other sites

stulbi, pirms stundas es jau biju devies ceļā, kad pie katedrāles atklāju, ka esmu maku veiksmīgi pasējis. nu gan visas kartes jau nobloķētas, nauda arī vismaz pārsteidzoši maz - tikai 5Ls bija. bet stulbi, visi dokumentiņi un citi sūdiņi tur bija. laikam būs jau otro reizi šādā sakarā jāzvana uz swh sad.gif

Pirmajaa reizee paveicaas?

Link to comment
Share on other sites

stulbi, pirms stundas es jau biju devies ceļā, kad pie katedrāles atklāju, ka esmu maku veiksmīgi pasējis. nu gan visas kartes jau nobloķētas, nauda arī vismaz pārsteidzoši maz - tikai 5Ls bija. bet stulbi, visi dokumentiņi un citi sūdiņi tur bija. laikam būs jau otro reizi šādā sakarā jāzvana uz swh sad.gif

nekas, aizmauksim uz nākošo pasākumu. Man tagad laika nav, darbs jāraksta, bet nākošreiz, domājams ieradīšos wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man liekas es te gignā vēl par to pirmo gadījumu arī ierakstīju.. tik tas bija sen, pirms gandrīz pusotra gada laikam. toreiz smagākais zaudējums bija mans ūberviltotais aisiks. nu redzēs, es nekādas īpašās cerības

ne smiliez.de_2125.gif oju.

macho, bet es nezinu kā man būs ar brīvo laiku nākamajās dienās/nedēļās. februāris nāk tuvāk un EE nav sākts wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hah, pasaakums bija sameeraa izdevies, tikai es nesaprotu paaris lietas:

1. kur palikushi mani smeekji

2. nax es peinam aleenu izmaksaaju (otrajaa maksaashanas reizee es samaksaaju, lai gan nenjeemu)

3. nax pie manis atrodas k-kaadas zippo? iipashnieks piesakaas un naak uz naakamo pasaakumu

Link to comment
Share on other sites

2. nax es peinam aleenu izmaksaaju (otrajaa maksaashanas reizee es samaksaaju, lai gan nenjeemu)

3. nax pie manis atrodas k-kaadas zippo? iipashnieks piesakaas un naak uz naakamo pasaakumu

es atnaacu no tualetes un reekjins bija samaksaats. Es prasiiju, kas pa gjeelaam, man teica, ka viss kaartiibaa. Bet neuztraucies, naakamreiz es tev uzlikshu

shkjiltavas ir krisha. Mees jau ar vinju spriedaam, ka gan jau vainiigs chitoks

Link to comment
Share on other sites

es vakjer aizvilku maajaas, a tur dzheki arii shmigoja, taa kaa turpinaajums bija. un shon izgaaju mediciinisko apskati un man atljaava kaapt augstumos. tikai prikoliigs tests bija, kur tevi ieseedina kreeslaa, griezh uz rinjkji un tad liek dariit visaadas huinjas. un tas viss uz taadu vieglu pohmeli

p.s. izraadaas, man ir paaris k-kaadas slimiibas (iepliisis meniks, k-kas ar degunu un redze galiigaa dirsaa biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...