Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Eu meitenes pedejas 2 lapas ir piekakatas ar pilnigi nevajadziigu suudu, piedodied, bet cilveki, kas atnak apskatities, kas ir labs izrunats par pasakumu iet cauri spamam...

Es peec 2h izdzesiishu visus ar spamu saistiitos postus (Mind un ap vinu uztaisita intriga), nekas slikts jau tas nav, bet runajam par un ap pasakumu svarigam lietam, nevis random bulla meeslu :D

Pagaida 17 cilveki samaksajusi, lidz 29 datumam palikusas 2 dienas, pec tam buus 8ls !!!

murgs: Tīrīšana DONE

bencik : Murgs Paldies !

Link to comment
Share on other sites

Nu pag rižik, Tu taču saproti, ka Tu esi uzņēmies ļoti svarīgu uzdevumu?! Ja Jūs atbrauksiet par vēlu un tur jau būs cilvēki, tad GIGN pasākuma izbojāšana būs uz Jūsu sirdsapziņas. serious shit maan

var vēl kāds ātrāk braukt, ja tiek ;)

Link to comment
Share on other sites

Viss liekas tik super, ka sāku nožēlot to , ka beibe pati pie manis atbrauks sestdien un man nevajadzēs braukt uz LV.

Jo liekas, ka šogad varētu būt kautkas līdzīgs pirmajam gadam, kad manā spotā notika party..

Bet es vēl pacentīšos , varbūt piedrāzīšu visu un ieradīšos uz weekend iekš gign party LV.

Link to comment
Share on other sites

Es vēl nedaudz uz jautājuma zīmes, ja braukšu, tad, iespējams, varu pieteikties par apskaņošanas sistēmu. :)

Es domaju uz kaadiem 14 butu edali pagajusho gadu kaads ir ieradies jau uz to laiku, tiem, kam 5diena briiva var jau braukt vietu iesildiit...

Kadam ir laba muuzikas sistema mashina + players, kam var peislegt usb vai telefonu ? Es domaju mes noziedotu naudu bendzinam, kas tiktu iztereta, lai mes bez muuzikas nepaliktu. Nav jau ta ka visu laiku vina vajadziga, bet pagajusho gadu atceros, pilnigs muzikas iztrukums organisma ari nebija nekas labs :)

Link to comment
Share on other sites

Desu izcept jā, bet ne šašļiku. Pēdējos divos pasākumos, ja nemaldos bija kāds sagatavojis grillu. Un ja vēl tādos daudzumos ceps, tad nu nezinu gan.

Tas ka cilveeki ir paalii un neviens negrib vakteet, tas ir cits staasts. Ja ir kads kas regule, viss ir cotka.

Link to comment
Share on other sites

paldies bencik par organizēšanu! braukšu ar velo piektdien vakarpusē no Rīgas, un telti/guļammaisu nevilkšu to gabalu līdzi, tāpēc pretendēju uz pakaļējo sēdekli kādā mašīnā.

Link to comment
Share on other sites

Principā vēroju šā pasakuma norisi no paša sākuma, labprāt aizbraukt kaut vai lai dzīvē satiktu citas CSS sejas un arī savus "heiterus" vai "semi-heiterus", diemzēl tiešām trāpījās īstais laiks kad nav naudas (ļevāka atmazga pasaulē), bet patiesa. Principā novēlu izdevušos pasākumu!

Link to comment
Share on other sites

Man sanāk strādāt tieši šajās dienās, rezultātā manis nebūs. BET....

Ja ir cilvēki, kam vajag vietu mašīnā turpceļā, kas var samest benzīnam, tad es varu šos cilvēkus aizvest, pati paviesojoties piektdien kādas dažas h un tad braukt atpakaļ uz Rīgu.

šis variants iespējams arī der, pāris dienās uzzināšu.

Esmu nebraucējs, bet ja kas mainīsies, došu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

EDD, maucam kopā. Man arī ir doma ar velo mīties - divatā būs lielāka motivācija ņipri pedāļus mīt :)

tu taču svētdien noliksi karoti un būsi pagalam nelaimīgs kad jāminas mājās tāds gabals nenormālā karstumā,un nevari sēdēt ērtā mašīnā ar kondicionieri :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzilos latgales laukos, tapeec pagaidam nevaru update maksatajiem uztaisiit...

Ali cik atceros tev muzika bija godam, derees tavs variants un ceru ka brauksi:)

EDD brauc yeeej!!! Dabuun kaads rokaa bijach un randr!!!!!

Runajot par maksasanu..

Neekadas maksashanas uz vietas, ja nemak 21gs. ar interneta banku taa nav muusu problema, un es netaisos telot naudas vaceju uz vietas un sekot, kas atbrauc un ir samaksajis un kas nava. Tie kas lidz sodienas 00:00 nesamaksaa 5ls, suuta man 8ls ka jauno dalibas maksu. Visi piecisi, kas man tiks atsuti pec tam tiks nosutiiti atpakal un netiks pienemti!!!

Taapeec lidz sodienai dalibas maksa 5ls, rit 8ls, uz vietas nekaadas maksashanas nenotiks!!!

Tas buutu negodigi pret tiem, kas savlaicigi samaksa un pazino par savu dalibu:)

Pec pieredzes varu teikt visma puse no maksatajiem uz vietas nesamaksa, tapec esat ludzu kolegiali un ieverojiet noteikumus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...