Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Ja nav samaksāts tad uz vietas to izdarīt nevar, savu paiku obščikā mest iekšā nevar, un pieskriet apsveicināties arī nevar?

Ja gribi pieksriet apsveicinaties drosi brauc, nekaadus nodoklus neliksim :)

Ja gribi braukt uz vairakam dienam no tevis iekaseshu 8ls uz vietas, ta ka ar tevi jau ir sena vesture, gan jau nekur neaizmuksi.... :D

Nor3k wait for few hours it will arrive :D

Link to comment
Share on other sites

Pa 11ls tas piepusamais bija tads patizls, bet vienam pietiktu. Es prieks bencika pakeru pa 13ls, izskatijas daudz labak (vini tur staveja piepusta veida appetisanai)..

Letajaa bodee pie Cenu kluba arii kapteinis pa 11ls, ta kaa mes ar iepirkam 2l. Viss parejais ari sapirkts, ta ka pa lielam es esmu gataviba. Mans auto startes ap 17 no purcika nezinamaa virzienaa, jo es ne suuda neatceros kur tas ir un karti arii neesmu studejis :D BRauks un mekles... Ceru ka kads no lidzbraucejiem bus aptuvena lietas kursa kur jabrauc :D

Rekur jums pareizaa dziesma sij naktij :D

http://www.youtube.com/watch?v=r0FaL-VWhzg

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Vai kādam ir aizķēries 2010. gada video pie dj erix?

Odiņ, links, kuru sūtīji tālajā 2010. gadā vairs nestrādā. Varbūt vari upgreidot un atsūtīt man please? Var arī pēc tusa, nav tik būtiski šobrīd - gan jau pilnas rokas tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Mangalis no manas puses atkrīt, jo man mājās būs kaut kāds pārtijs ar cepšanu tā, ka viņš jau ir aizsists, bet vismaz malku es mēģināšu Jums aizvesti :)

Nu te it kaa Igors pakers kaut ko liidzi un Spitei buus mini grils !!!

Sodien es domaju tapat lielaa galas cepsana nenotiks, bet uz ritdienu, sakat jau shtukot, kurs buus lielais cepejs un zupas taisitajs :D

Es ja godigi gribetu vnk atpuusties siis divas dienas... brokastis teltii tiktu augsti noverteetas !!!

p.s. TIkai admini skatas so te topiku rofl :D

p.s.s. Paker ari kaut ko pret odiem, ja nu uznaak virsuu !! :D

Link to comment
Share on other sites

A kādam cirvis būs? Pagales jau pašas par skaliņiem nepārvērtīsies.

Teorētiski jau es varu uzcept, problēmu nav. Par zupu vēl neesmu īsti pārliecināts, bet ja kāds asistē, var mēģināt sarunāt.

Atkarīgs arī, kā iepriekšējās dienas kapteinis uzvedīsies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...