Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais Par Viedtālruņiem...


pikaso
 Share

Recommended Posts

Sony Xperia S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Nexus?

Pats nezinu, kurš tīri pēc specifikācijām skaitās labāks, tādēļ primārais jautājums - Kuru, kādēļ?

Vajag navigāciju, internetu, skype, šad un tad kādu filmu noskatīties, kā arī ātru darbību.

Nexus piesaistīja tieši ar jauno Android 4, kuru visi slavē.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

abiem parejiem ari ir android 4, bet nakosmenes tiks prezentets nakosais krutakais galaxy (s3), tadel nemtu sony (jauda, dzelzi, dizains)

p.s. galaxy s2(kas joprojam ir diezgan labs telefons) ar kuponu no spices kataloga trodeksa iet pa 210ls, kas ir pretty awesome piedavajums

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

SII ir Android OS, v2.3.4 (Gingerbread), upgradable to v4.x (ICS)

Xperia S vēl plāno pāriet uz ICS. Paļubomu pāries.

Nexusam tāds jau pa defu nāk.

ps. Kas āboļiem vainas?

Edited by PINHEAD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā bet update jau ir oficiāli iznācis. vismaz uz S2 jau martā iznāca, Sony kavējas, bet būs šogad (un tas ir 100%)

rekur tīri skaitļos http://www.gsmarena....9&idPhone2=4219

' Katalogs „Receptes" ir pieejams visos t/c „Spice" un „Spice Home" veikalos kā arī t/c „Spice" informācijas centrā '

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Nexus ir vislabākais variants , ja nav Iphone . Nexus ir speciāli pasūtīts dzelžu komplektējums , tiešu uz nexus tiek rakstīts android OS. Nexus ir ari NFC atbalsts , kad drīzumā būs diezgan ikdienisks pasākums. Liels liels pluss ir insta update , ko nodrosina google , jo tieshi shis ir vienigais telefons ar pliku android OS virsu bet citu razotaju crappy softiem virsu.

Link to comment
Share on other sites

nopērc labāk hektāru zemes http://www.ss.lv/msg...-pag/noxcd.html

agree

kad jums daleks ka touch skreenu eera ir beigusies! pecnaceji aiz SAMSUNG GALAXY S atskiras Tikai cenas zinjaa, telefons speej visu to pashu ko juusu sgs2 vai trathoni kaut ar visu CM9*ICS*

tie led un nfc suudi speciaali netika iekljauti lai jus iegadatos pedejos * telefonus

pat shobriid nevar izdomaat ar ko piesaistiit cilveekus iegaadaaties S3 jo redz ka viss ir dirsaa, idejas izsmeltas

pansionaats n

Edited by courage
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tagad vispār ir kāds androids kas izvelk ilgāk par 1 diennakti ja aktīvi spaida? no jaunajiem

Nelietoju androidi, lietoju veco nokia simbiāni, gaidot uz nokia lumia 900 vai kādu apollo device.

Pirmkārt jau bateriju aprij displejs, kas kā minēja ir milzīgs. Tad nāk pati sistēma un programmas, wifi utt. Hotspot vispār rij enerģiju kā traks.

Nexus itkā pie normālas lietošanas varot izvilkt 1 dienu. Nezinu kā ir ar jaunajiem HTC one sērijas agregātiem.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas kā LMT piedāvājumā parādījies HTC One X, kuru personīgi es gaidīju. Apsveru iespēju tuvākajā laikā grābt ciet.

Var man kāds paskaidrot, kāpēc jūs ņemat tos tālruņus un pārmaksājiet katru mēnesi maksājot 18 ls? Kopā sanāk virs 100Ls.

Link to comment
Share on other sites

Var man kāds paskaidrot, kāpēc jūs ņemat tos tālruņus un pārmaksājiet katru mēnesi maksājot 18 ls? Kopā sanāk virs 100Ls.

muterītes šitādiem nomaksā, es te n8 gribēju paņemt, tieši ap 19Ls mēnesī + sanāca kautkur 2 gados pārmaksāt 100Ls nerunājot ka klāt vēl drošības nauda jāiebleķo.

Link to comment
Share on other sites

Var man kāds paskaidrot, kāpēc jūs ņemat tos tālruņus un pārmaksājiet katru mēnesi maksājot 18 ls? Kopā sanāk virs 100Ls.

jo man neceļas roka nolocīt vienā rāvienā 400ls par trubu. morali nespeju. es labāk 2 gados 500 :D

kas reali ir 100ls? divi vikendi samera mierīgi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gribēju ņemt Sony Xperia S, bet draugs no bites uztaisa garšīgu atlaidi uz HTC one X. Likās, ka būs milzīgs, bet paņemot rokā bija tīri okey.

Yeah, diezgan lolīgi, ka telefons ir ar beatsaudio atbalstu, bet austiņas līdzi dod parastās no htc.

Link to comment
Share on other sites

Var man kāds paskaidrot, kāpēc jūs ņemat tos tālruņus un pārmaksājiet katru mēnesi maksājot 18 ls? Kopā sanāk virs 100Ls.

Konkrēti es domāju ņemt viņu kā mazcenas, jo:

1.) Korporatīvajiem klientiem mēneša maksa ir mazāka nekā norādīta webā.

2.) Uzņēmums atsit PVN kā priekšnodokli, kas nozīmē, ka tas mazākais cipars kļūst vēl mazāks par PVN tiesu. Šis gan darbotos arī gadījumā, ja to trubu vienkārši nopirktu veikalā, bet tāda pirkuma sakarā mani uzņēmumā pasūtītu dirst.

3.) Un galvenais - man pašam par telefonu nav jāmaksā, jo ir dāsni bosonkuļi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja uzņēmums nopērk cita lieta, bet ja pats, tad man kaut kā iegājies, ja nevari nopirkt par pilnu cenu elektroniku līdz 1k, tad tu to nevari atļauties.

kur ir teikt, ka nevar? es varu nopirkt, bet vai man vajag nolocit 400ls par trubu? piemeram par datoru un lielāku eletroniku nav problemo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...