Jump to content
GIGN Forum

cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Pēc pirmā jautājuma aizvēru logu ciet. Tās tak ir tīrākās muļķības, lai savu laiku tērētu! Tu neesi vajadzīgo informāciju devis, lai atbildētu uz to jautājumu. Es atsakos pildīt šādu testu, kurā pat nav norādīta cīņas vieta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc pirmā jautājuma aizvēru logu ciet. Tās tak ir tīrākās muļķības, lai savu laiku tērētu! Tu neesi vajadzīgo informāciju devis, lai atbildētu uz to jautājumu. Es atsakos pildīt šādu testu, kurā pat nav norādīta cīņas vieta.

Ak, amnij, es atkārtoju - augstas klases zinātniskais pētījums. Tu domā, ka mēs neesam tādu rīcību paredzējuši? Aptaujas beigšana arī ir izvēle, un kā jau katra izvēle, arī šī sniedz ļoti svarīgu informāciju par indivīda psiholoģisko stāvokli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es par to lauvu un haizivi ilgi domāju. Izsecināju, ka iespējamība, ka lauva iekritīs ūdenī ir daudz lielāka, nekā, ka haizivs nokļūs uz sauszemes (ja nu vienīgi izskalota beigta, bet nu tur jau nekāda cīņa nesanāk)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nahuj tādi sūdi jāliek postā?

Sveika,

Es atvainojos,ja Tevi aizskāra mans posts.

Tevi diemžēl ir piemeklējis smagais dzīves posms,kad ir palikuši 11 gadi un esi sapratusi,ka Tev patīk zēni un vēlies piesaistīt lielo puiku uzmanību ,bezjēgā spamojot spēļu portāla forumā mammai paprasītus padomus. Nesatraucies, atnāks pubertāte un iepazīsies ar labāko draugu,kurš katru dienu Tevi sagaidīs mājās stāvot plauktā,bet vakaros atgādinās,ka rīt jānopērk kārtējās baterijas. Dzīve ies tik uz labo pusi.

Es Tev piedodu par rupjo vārdu izmantošanu,esi dzīvespriecīga un laimīga. ;)

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

trollblahblah

Nesaprotu, kāpēc cilvēki tik ļoti cenšas būt par faniem.

Ja tev nav mājās karogs ar manu avataru un vārdu, būtu ļoti vīlies, jo visas pazīmes liecina, ka esi viens no fanu pulka.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc cilvēki tik ļoti cenšas būt par faniem.

Ja tev nav mājās karogs ar manu avataru un vārdu, būtu ļoti vīlies, jo visas pazīmes liecina, ka esi viens no fanu pulka.

I like You. :) :) :) :) :)

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...