Jump to content
GIGN Forum

Neliela Pamaaciiba Kaa Jaadejo


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

nu mans favoriits ir treshais, ar savu hard slap stilu smile.gif

bet visforshaaka ir vinju sejas izteiksme, visii taadi laimiigi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

vienam tur riktiigi kratiijaas, tas arii ir mans favoriits smile.gif nu taa riktiigi, tikai neatceros, kursh peec skaita un veel tas viens baardainais. nu vinsh man atgaadinaaja Dzonu Rembo vai arii Teksasas reindzeru - Volkeru (vai kaa vinu tur sauca, kur tie laiki!).

P.S. 1/2 no visiem, kas sho ir noskatiijushies, patiesiibaa nemaz to nedriiksteeja dariit. ai, bet kam tad likumi ir domaati? *pa visu Latviju vienbalsiigi atskan* "Lai tos paarkaaptu, ibio!" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kas, kas? chibriks, desa, ciisinsh, banaans, kraaninsh, cinciitis, metamais, kraans, loceklis, nu sauc kaa gribi smile.gif aaa, es sapratu, tipa es vieniigais skatiijos (nu nejau taa, ar taadu kaa iekaari vai kaut ko taadu) uz vinu desaam, ahahahaahaha LOL, Oddish, es sapratu tavu domu. laikam, es vieniigais paskatiijos zemaak par jostas vietu, pareejie pieveersa uzmaniibu tikai kustiibaam, sejai, rokaam, veedera preses muskulatuurai utt. nu, jaa, juus (preciizaak Oddish) mani uzraava smile.gif

P.S. atziistaas, kas veel pastiijaas zemaak par jostasvietu? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

kas, kas? chibriks, desa, ciisinsh, banaans, kraaninsh, cinciitis, metamais, kraans, loceklis, nu sauc kaa gribi smile.gif aaa, es sapratu, tipa es vieniigais skatiijos (nu nejau taa, ar taadu kaa iekaari vai kaut ko taadu) uz vinu desaam, ahahahaahaha LOL, Oddish, es sapratu tavu domu. laikam, es vieniigais paskatiijos zemaak par jostas vietu, pareejie pieveersa uzmaniibu tikai kustiibaam, sejai, rokaam, veedera preses muskulatuurai utt. nu, jaa, juus (preciizaak Oddish) mani uzraava smile.gif

P.S. atziistaas, kas veel pastiijaas zemaak par jostasvietu? smile.gif

tu aizmirsi vaardu bibis laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...