Jump to content
GIGN Forum

Pagarināta Versija Gign 10Gades Stāstam


macho
 Share

Recommended Posts

Mans GIGN pirmsaakums asoceejas ar dareka staastiem par fragoshanu vakaros, jo tad viss GIGN kreejums speeleejot :) Peec neilgas speeleeshanas gign'aa ap 2003. vai 2004. gadu ar dareku aizbraucaam uz riigu (neatceros kapeec), sazvaniijaam hivemind un blody un pastaigaajaam pa kaut kaadiem baariem un sazin kur tik veel nee. Puulkstenim ejot uz priekshu paraadiijaas arvien vairaak cilveeku un beigaas kaut kaadaa alus daarzaa atceros, ka bijaam dareks, hive, blody, worms, spite, allworth, big_shit, duh vai mczip (viens no vinjiem, alvis vienam no vinjiem uzshava :) ), bija veel kaut kaadi purni, bet neatceros kas tieshi. Taa nu tukshojot glaazes un runaajot par cs'u nonaacaam pie sleedziena, ka jasaak doties maajaas. Worms bija tik laipns, ka piedaavaaja naktsmaajas :) Tad nu runaajaam kaa tikt liidz vinja dziivoklim, dazhs labs teica, ka japagaida businjsh, es prasu "cik taalu liidz tam dziivoklim?", kaut kas atbildeeja, ka neesot iipashi taalu. Laikam es iemineejos, ka forshaak buutu iet kaajaam, jo praats bija diezgan jautrs. LOL, kaadu stundu nogaajaam! Par visu kaut ko tika runaats celjaa, bet man praats jau pamazaam aptumshojaas. No riita pieceljoties un juutoties kaa avareejis ritenis, seezham big_shit'a istabaa un klausoties gangsta gabalu savicheva - eslji serdce zhivot ljubov, taads prieciigs worms ienaak istabaa un saka man:" AA, vo atcereejos kaa to filmu sauc *filmas nosaukums*", es taa nodomaaju "WTF, par ko vinjsh ellee rataa runaa?" un taads samulsis pateicu vienu vaardu - nezinu! Worms peec atbildes arii izskatiijaas mazliet aplauzies. Tas bija taads awkward moments, ko es nevaru aizmirst! :)

Link to comment
Share on other sites

Mans GIGN pirmsaakums asoceejas ar dareka staastiem par fragoshanu vakaros, jo tad viss GIGN kreejums speeleejot :) Peec neilgas speeleeshanas gign'aa ap 2003. vai 2004. gadu ar dareku aizbraucaam uz riigu (neatceros kapeec), sazvaniijaam hivemind un blody un pastaigaajaam pa kaut kaadiem baariem un sazin kur tik veel nee. Puulkstenim ejot uz priekshu paraadiijaas arvien vairaak cilveeku un beigaas kaut kaadaa alus daarzaa atceros, ka bijaam dareks, hive, blody, worms, spite, allworth, big_shit, duh vai mczip (viens no vinjiem, alvis vienam no vinjiem uzshava :) ), bija veel kaut kaadi purni, bet neatceros kas tieshi. Taa nu tukshojot glaazes un runaajot par cs'u nonaacaam pie sleedziena, ka jasaak doties maajaas. Worms bija tik laipns, ka piedaavaaja naktsmaajas :) Tad nu runaajaam kaa tikt liidz vinja dziivoklim, dazhs labs teica, ka japagaida businjsh, es prasu "cik taalu liidz tam dziivoklim?", kaut kas atbildeeja, ka neesot iipashi taalu. Laikam es iemineejos, ka forshaak buutu iet kaajaam, jo praats bija diezgan jautrs. LOL, kaadu stundu nogaajaam! Par visu kaut ko tika runaats celjaa, bet man praats jau pamazaam aptumshojaas. No riita pieceljoties un juutoties kaa avareejis ritenis, seezham big_shit'a istabaa un klausoties gangsta gabalu savicheva - eslji serdce zhivot ljubov, taads prieciigs worms ienaak istabaa un saka man:" AA, vo atcereejos kaa to filmu sauc *filmas nosaukums*", es taa nodomaaju "WTF, par ko vinjsh ellee rataa runaa?" un taads samulsis pateicu vienu vaardu - nezinu! Worms peec atbildes arii izskatiijaas mazliet aplauzies. Tas bija taads awkward moments, ko es nevaru aizmirst! :)

duham uzšāva. Man bija tas gods arī tur būt :) bet es ātri notinos.

Link to comment
Share on other sites

.. un būt adminam ir taspats, kas būt par rockstar.

Viss, ko teici ir taisnība, izņemot šo daļu. Nekad tā neesmu domājis, nekad tā neesmu teicis. :)

Toreiz pametu kopideju, jo GIGN komūna un paskats serverī/forumā bija daudz pozitīvāks par kopidejas.

Tagad te ir tāpat kā toreiz kopidejā.

Lai kāds egocentrisks auns macho daudzkārt nebūtu, visiem vajadzētu pateikties viņam par komūnas uzturēšanu da vismaz kaut kādos grožos.

Žēl tikai, ka liela daļa no vecajiem servera adminiem ir palikuši neaktīvi un jaunajiem pirksti ir tik augstu gaisā, ka uz vispārējo gaisotni un notiekošo serverī ir pilnīgi pie dirsas, kamēr fragi labi iet.

Un hwan, tu zb.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jam...maybe pa to rockstar teica cs_parody. otrais čalis aiz tevis ko atceros no kopidejas. šaubos vai vel kādu zinu no tiem laikiem :unsure:

vāks ja tā padomā, cik liels iespaids bijis uz šo paaudzi, it īpaši džekiem, no cs. taspats, kas tim, kas 80's uzauga ar mario. :)

Link to comment
Share on other sites

vai tad cs serverī ir tik traki?

Katraa zina sajuta ir tada, kad mums toreiz bija vairak prata galvaas :) Un pietrukst to laiku, kad 3 nakti piecelos pirms darba un iegaju uz 20 min cs uzkapat cs serveri un tur joptvaij pilns ar zvaigznem un speele iet uz urra :)

Un kur tad veel tie laiki, kad faking visu nakti ar Dimantinju nokapajam cs un 7 no riita saprtotam, kad jaiet uz darbu un ir pakala, jo naak miegs, dodge_ball raundi no riita un iceworld funs, lietas, kuras musdienas cilveki serveri nesaprot :( Grib tikai dd2,aztec un inferno, kaa uzliec labu nestandarta mapi, taa paliec speleet 3:3 :blelohs:

Un afterparty pie Worma, kuram majas vienmer bija pilns leduskapis ar desaam ierulleja :thumbsup:

Un afterparty pie Ali, vienreiz atceros tur 3 dienas nodzivojaam un nodzeram visu rajonu :muahaha:

Nja shogad buus ko atcereties pasakuma un ko parrunat.

Paintball noteiksi mauksim, nav bijis gads, kad tas ir izlaists, un jaa 4 gadi no pirmas reizes jau aztecejushi :)

Pameklesu bildes no vieniga Gign Winterparty, o blaaa, taas sejas taaja pasakumaa :10cm::zavaliebalo:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

hehe, atceros kā kādreiz spēlēju kkāda'serverī ar niku macho un tik ar aimbotu, a kad redzēju ka visi sūdzas izslēdzu, kad raunds sākas atkal ieslēdzu, un tie, kas bļauj, ka macho aims jau to redzēja, bet admini tik : "nē, nē, tas ir macho, idiot, viņš vnk pro ir " tā kā niks "macho" ietver sevī daudz privilēģijas :D

kkas līdzīgs kā spēlējot ar rockyu niku vai kāds viņam tur niks bija : D

Link to comment
Share on other sites

Man no pirmssakumiem atminjaa visvairak ir palicis denja :) Jo visneiedomajamakaas sharas tieshi pret denju atduraas, un vinsh vnm par to cepaas,2stavigiem vaardiem :DD Jo kad saku spelet,toreiz speleju ka bots arii tagad joprojam speleju kaa bots,nekas tur daudz nav mainijies,tikai tas ka es to speli neuztveru vairs tik nopietni paris gadus jau kopsh ezha paradishanaas,atceros kaa mes visi speciali vacamies serverii un tiimworkaaa graiziijaam visas papas...,un saprotu ka tie fragi neko nedod,ka lielaks funs ir kaadu pigoru uztaiisit vai kaadu no mugurpuses nogriezt,ipashi ja tu kaadu frageriiti apgraizi,zinot kaa vinsh cepas otrpus ekranam :) uhhhh....

Link to comment
Share on other sites

žēl, ka vairs neviena bilde nav palikusi, bet atceros, ka kādreiz bija tā (prims bustera), ka serverī arī ar reģistrēto niku nevarēja tikt un tad vienu vakaru sanāca kaut kas tāds: , tādas spilgtas atmiņas par shieldiem, prikoliem utt, kur mapes beigās kaut kādi parastie spēlētāji vs zilie admini ar nažiem skraidīja :D

Link to comment
Share on other sites

omg, wang sheeps tak bija tāds nūbs sākumā, viņš starp citu bija to 3 cilvēku starpā pret kuriem es, Jin un vēl viens čalītis spēlējām 3 vs 3 iekš cs_militia. Lieki piebilst, ka mēs vinnējām :lol:

Link to comment
Share on other sites

denja beigas izradijas, ka ir čiteruga? Galigi biju piemirsis par to kadru. Ar vinu baigi rec

denja beigas izradijas, ka ir čiteruga? Galigi biju piemirsis par to kadru. Ar vinu baigi recIgi serveri bija.

Man personigi visrecigakie skita cilveeka reidži. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...