Jump to content
GIGN Forum

Pagarināta Versija Gign 10Gades Stāstam


macho
 Share

Recommended Posts

atceros, ka EDD bija mans mīļākais admins, kaut kad baigi sen, jo viņš likas visas oldskūlās mapes!

nedrīkst arī aizmirsti dri un dareka doubleducku, kas 2005./2006. gadā likās nereāli kruta.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

vai tad cs serverī ir tik traki?

Nav jau TIK traki, bet ir pilns ar kadriem, kuriem vienalga par to, ka otrā komandā sēž mikrafonā kliedzēji vai TKeri, taču, kad tiek pārmesti uz viņu komandu, bana/kicka uzmešana ir sekunžu jautājums.

Long story short, kamēr greiferi viņus netraucē, tikmēr pie kājas.

Savukārt, kad ienāk kaut kāds Lācis, piemēram, atmosfēra kruta, mūziciņa tiek uzlikta jautrībai, grieferi netraucē, pa mikrafonu vai čatā ar spēlētājiem komunicē - prieks atrasties serverī.

Link to comment
Share on other sites

omg, wang sheeps tak bija tāds nūbs sākumā, viņš starp citu bija to 3 cilvēku starpā pret kuriem es, Jin un vēl viens čalītis spēlējām 3 vs 3 iekš cs_militia. Lieki piebilst, ka mēs vinnējām :lol:

haha, ja par to runājam, tad Tava izteiksme kaut kādā čempī tornado ( ar lunatiks, kur tu vēl pirmo spēli nogulēji), kad ieraudzīji wangu, bija neaprakstāma. Kādu laiku jūsmoji, ka šis vairs nav tik resns. :)

bet jā, man gigna forumā vispār bija bailes rakstīt kaut ko. Nu pašos pirmssākumos. ~_~

Link to comment
Share on other sites

viss ko es atceros bija cilvēks un viņa piesolīšana iedot mačo pa seju, kad viņš pastaigāsies mežaparkā. or smth. cik atceros vienīgais "cilvēks" kuru visi vienotīgi neieredzēja.

tu par to čali ar niku >hollow< ? kāds var iemest linku uz to gari garo topiku, kur tie visi uzdirsieni un nodirsieni notika? Nevaru atrast to topiku.

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi, kad atnaacu uz gign, es sadereeju ar friend, ka dabuusu vairaak postus savaa topikaa, nekaa vins un es uzvareeju ar savu topiku :> Anyway, tikt cs.gign.lv 2007-2008 gadaa bija, kaa "OMG, LOL, Me GUSTA!" :))

Edited by SkaM^
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cilveeks nevis holoow

AAaaaa cilveeks, tas bija taads kadrs :muahaha:

Un kur tad veel muusu Gign slepenpolicija, kad izmkeleja visu uzdirseju topikus un uzraka vinus ar visam bildem un telefonam, numuriem un adreseem, njaa jautri gaajis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un kur tad veel muusu Gign slepenpolicija, kad izmkeleja visu uzdirseju topikus un uzraka vinus ar visam bildem un telefonam, numuriem un adreseem, njaa jautri gaajis :thumbsup:

rekur ir viss saistībā ar tā >hollow< ķeršanu :D

have fun lasīt visiem :D

p.s. a kā tad tur beigās vispār bija? Viņu kāds reāli dzīvē sastapa? Izdarīja kaut ko? Vai sarāja.. Vispār kaut kas reāli tika izdarīts ?: D

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

GIGN ir vienkārši incredible lapa. Ar savu saldo un rūgto pusi, teiksim tā, neko pielikt, neko atņemt. Tik žēl, ka pazuduši daudzi lietotāji, kuru posti arī bija lasāmi.

Kurš to būtu domājis, ka arī šeit nodzīvošu tik ilgi.

BTW Kāds tam 'galda hokeja' (ja nemaldos) profiņam bija lietotājvārds? Gribās iečekot to episko topic'u. :pedobear:

Link to comment
Share on other sites

GIGN ir vienkārši incredible lapa. Ar savu saldo un rūgto pusi, teiksim tā, neko pielikt, neko atņemt. Tik žēl, ka pazuduši daudzi lietotāji, kuru posti arī bija lasāmi.

Nonsense, best sense.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...