Jump to content
GIGN Forum

Narkoze


narkoze
 Share

Recommended Posts

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 80.232.169.233:27015

* Parole pienjemta

* Tiesibas uzstaditas

Tev tika pieskjirts slots, jo serverii speleja neregistreets speletajs, kursh tika diskonekteets

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: nrkz

BAN] Iemesls banam: Hack detected: X_tr3mist_Multihack

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

?

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)

Server # 31

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: Hack detected: X_tr3mist_Multihack.

DEMO

Nau chiti, es tik gribu, lai man nonem banu, ludzu!

Link to comment
Share on other sites

noskatiijos demo, preciizaak sakot, 3 raundus ar narkozi darbiibaa, piekam, dariijumu to ar savu oldchool wh smile.gif da nekaadus chitrus es tur neredzeeju, ne aim, ne wh, ne norecoil. moska kaut kaada sisteemas kljuume smile.gif ja taa nav kljuume un patieshaam tas antichiits preciizi var atpaziit speeleetaaju ar chiitiem, kaut tie ir mega-uber-super-duper labi nosleepti, tad chiteri baidieties, juus dienas ir skaitiitas! smile.gif kas attiecas uz narkozi, taads aizdomiigs tipinsh ir bijis visu laiku. btw, atceros pirms kaada gada, vinsh uz netgames bija saacis savu karjeru, tb celju pretiim uzvarai. da hvz, nu baigi jau aatri vina liimenis ceelaas, es tak nezinu cik vinsh ilgi spelee cs, moska 10 gadus... tikai toreiz likaas kaut kaads "stipra viduveejiiba", bet pa kaut kaadiem 8 meneshiem skaties, jau rukaa kaa lielais smile.gif

P.S. narkoze, neaizmirsti, ka tagad tu speelee prieka peec un ja tev patieshaam tur bija chiiti, tad gan forsh priecinsh tev (tu teici, ka vairs nespeelee fragu dziits, bet taa 4fun, atceries?) smile.gif

P.S.S. antiflash tur arii nebija, jo vienaa momentaa vinam uzmeta flashu virsuu un vinsh iestreega pie a1 vaartiem, kur vinu no muguras novaaca smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

diezin kāpēc tas tekstiņš "nespeleju ar chitiem kopsh 1.5 versijas" manī sevišķu uzticību nevieš. interesanti, kāpēc notiesātie sērijveida slepkavas nesaka "bet es neesmu cilvēkus galinājis jau 3 gadus!!!!!!!!!!!!!!!!!!"..?

Link to comment
Share on other sites

Nu noshaujaas. tjipa tik apvainot maak ?

tjipa bija tas un bija tas. Uzravas nrkz - ahhahaha! ZABEJ !

sakuma NOSKATIES demku un tad kaut ko komentee...

kāds sakars demkai ar to vai viņam bija uz kompja čīti smiliez.de_2125.gif

tak viņš viņus var kautvai prikola pēc uzlikt, programma jau neskatās vai lieto.

ja uzinstalēta kaka ir, tad arī uzraujās, nevis skaties demku huh.gif

Link to comment
Share on other sites

taps, ar to shitu tu vari sist pats sev pa galvu.

no guugles ! taatad tur ir tikai bani par to ekstreemista haku un bani ir tikai no anticheatSS. un tas ir forsh gljux, jo nekur neatradu taadu haku.

SS antichiits kautkaadu chiitu var nosaukt kaa vien grib (programmas radiitaaji izveelaas apziimeejumus), kautvai mazagalvinjachiiteriits. mekleejot googlee atradiisi tikai SS taatad...

secinaajums ir viens:

programma, kas jau nemaz nav jauna (visticamāk) un ir laika pārbaudīta atrada nrkz kautkādu 4ītu šitu, kurš tātad bija viņam uz datora uzinstalēts(!). varbūt brālis, varbūt cālis, bet kautkas jau ir to uzstādījis. varbūt arī nav lietojis.

Link to comment
Share on other sites

nu joptv, man arii uz PC ir uzstaadiit tas oldchool wh, ko es izmantoju, lai lupiitu demkas ar chitoriem. ja ir iesleegts tas chiits, tad vini detektee, bla kas tas tas pa anticiitu, kaada vinam dalja gar to, kas manaa PC, ko gribu to turu, es tak neizmantoju to meeslu speeleejot smile.gif taps, tu te kaut ko murgo... btw, nez, liekas, ka gign noshaavushi greizi ar sho eksperementu (bet varbuut tas nav eksperements), ieteiktu dariit pavisam vienkaarshi - nonemt vispaar jebkaadus antichiitus no seervera (kaa to dara dazi labi seerveri). kapeec? tapeec, ka rodas jautaajums, kam tad uz seervera ir vajadziigs admins? nejau tikai speleeshanai, vinam ir viss nepiecieshamais, lai izniicinaatu paraziitus, kas maitaa citiem dziivi. ai nu nez, kaut kaads top secret nosleepums kaa taa sisteema darbojas smile.gif

P.S. narkozei tur nebija chiiti!!! nepochom!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...