Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nu katu es jau gribēju pirkt, pirms es uzzināju par reworku. tagad debīli sanāk, ka tieši tagad sanāks spēlēt. Principā man ar ir visi čempji, kurus gribēju. nekas nekārdina, pat jaunie čempji.

Link to comment
Share on other sites

Arī gribēju sākt spēlēt, bet . . .

RADS eror - slikts savienojums vai ugunsmūris neļauj. Skatos ne man vienam tā problēma - izmēģināju visus iespējamos veidus, bet nekā. Kāds var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Chucky, tas ir Smite, bet no augšas. Kā RTS pēc skata. Kontrolē vienu championu.

Championu (godi, hero, etc) ir iznākušu 102 pagaidām. Katru nedēļu ir pieejami 10 championu par brīvu. Un jaunus var pirkt par ingame currency, ko dabū spēlējot spēli. Tā kaut kā.

Sēžam vislaik mumblē, tākā, ja rodas kādi jautājumi nāc GIGN publiskajā serverī un skaties, kur esam.

Link to comment
Share on other sites

Arī gribēju sākt spēlēt, bet . . .

RADS eror - slikts savienojums vai ugunsmūris neļauj. Skatos ne man vienam tā problēma - izmēģināju visus iespējamos veidus, bet nekā. Kāds var palīdzēt?

Man palīdzēja mapes pārlikšana uz galveno disku ( C)

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru pievienoties Jūsu chanelim, prasa laikam paroli or wut. Pirmo spēli spēlēju ar Heca. 4:1.. un bija tāds beigās - wut the fuk I just did?

EDIT: Kaut kā sāku piešauties, tikai tie itemi ir mindfuck. Fails ar quote lol..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...