Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Un iestajas klusums. Ja nu nevienam anv ko teikt, tad es pateiksu.

Mana skatijuma (prieks manis), spele bija tiri laba. Ok, mums bija aktra spele viens no malas bez mumles, ebt tas sikums, tas tapat neko daudz nedotu. Zaudejam mes diezgan smuki. Bet... Bet neskatoties uz to, vismaz man spelejot leinaa (abas reizes supportam) spele likas loti lidziga. Uzvaretajus izskira tikai sadarbiba, jo Jus protams esat asttradajusi. Individuali nejutu nekadu atskiribu. Sadarbiba, wardosana utt... Jo mums bija ka parastas speles, kad visi pieradusi palauties tikai uz supportu un neviens vairak newardo. Kopuma man spele patika. Sen nebiju ar nevienu kopa spelejis.

Parreizrakstiba pa primo... Bet tur kas cits pie vainas

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Dabūjiet piecus cilvēkus, lai nav random pidari jāaicina.

Esiet visi mumblē.

Vienojieties par līderi, kas callo šotus. (ne visus, protams, bet pa lielam jābūt kādam, kuru klausa visi)

Izdariet to un varēsi normāli 5v5ot, jo šovakar spēles bija as onesided as it gets.

edit: varēsim normāli 5v5ot...

Link to comment
Share on other sites

spēles tiešam bija nesliktas, labāk rpet jums nekā pret randomiem tbh.

skatoties no bot leina puses (mana skatījuma), pirmajā spēlē jūs pārāk defensīvi spēlējāt, kas bija +/- ok, bet otrajā jūs diezsgan nepareizi izspēlējāt savu kompu, jums vajadzēja daudz agresīvāk spēlēt un izmantot blitzkranka zouning potenciālu nedaudz labāk.

Bet nu neko daudz nevar gribēt, par cik jūs nemainojat bot leinu.

P.S. mēs vispār gaidījām, ka mvir ies top leinā.

Mvir top , boring - mid, amniijs - jungle, supports - hwans, adc - kaut tas pats jūsu 4tais, vai arī Ame var spēlēt adc.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau blitz + graves pret Ali ir diezgan riskanta lieta. Var jau to supportu ķert jo carrijs slēpjas, bet alistaru ķert nav gudra doma... Es vispār nespēlējis sazin cik, saprotu ka vajag atkal normāli fārmot nevis kā iesācējam tik tikko turēt līdzi mersijam :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...