Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Es piemeram nevaru muti turet ciet un nerunat. Kaut gan ari zinu ka avru sudu pateikt un nocollot ne to, bet nu tads esmu. Un mums tadu tur netrukst. VIsiem patik teikt un runat. UN ja ari nozimes galvenos,. gan jau es tapat teiksu, jo tada ir mana daba- runat un komandet, un izskatas ka ne man vienigajam tur. Vot kur ari problema. Pietam mes velarvien enzinam kuram kurs leins labak :D

Link to comment
Share on other sites

tas, ka viens callo shotus, nenozīmē, ka citi nedrīkst runāt, lol. ja kādam ienāk kāda laba iedeja prātā vienmēr var pateikt and shit... galvenais, lai ir kāds, kas saka, ko darīt teamfightos un pēc teamfightiem, un kāds, kas callo targetus... un lai nav tā, ka jūs izeisojat un tad nezinat ko labāk darīt, sist torni vai iet baronot and shit...

es vakar jūsu spēles paspecoju mazliet, godīgi sakot, jums ir tā, ka jūs izpušojat leining feizā torņus un tad viss, sākās haoss, visi randomi kaut kur ņemās, piecatā stāv vidū un neko nedara 20. minūtē etc..(tas vismaz ir no mana skatījuma).

Ja piem. hwans zin spēli mazliet labāk kā pārējie (nesaku, ka tā ir), var pateikt priekšā, lai kāds tur aiziet atpušo citu leinu, vai aiziet iztīra campus, vai nofreezo leinu un free farmo, kamēr pārējie tur citu leinu, vai splitpusho etc.. list goes on..

Par pozīcijām.. fake top, mvir jungle, borings, mid, hwans supports, adc piektais čalis. Vismaz cik noprotu, katram šie roli skaitās "main".

P.S. mums godīgi sakot nemaz nav viena persona, kura visu laiku vada spēli, bet mēs nekautrējamies pateiks citam, lai kaut ko izdara, kas nav izdarīts, un tajā pašā laikā, arī uzklausam viens otru.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

sen neesmu spēlējis, gribētu ar kādu paspēlēt. TIkai iepriekš gribu pabrīdināt, ka rūnu man nav un es diezgan traki zelēju LoLā :hmmm:

knds, ieteiktu tev uzdzīties uz 30. tad tik spēlēt ar pārējiem kopā, jo nav galīgi kruta, ja cilvēks ar, teiksim, 50 spēlēm spēlē vienā spēlē ar 9 pidariem ar 800+ winiem.

Link to comment
Share on other sites

Dalbajobs teams :D Mums vajag kaut kādu logikas centru.. kaut kas it kā sanāk, bet tas kas sanāk ir diezgan drausmīgs :D

jā, jo, kad kāds pasaka, lai kāds cits viens nestaigā tur vai nepaliek citur, tad dzirdēt to ir neiespējami. b0r1ngs zin, par ko ir runa. vismaz tikām līdz 80 cs, ne? :D

ā, šodien būšu ap pus 8 vai 8. savācamies.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...