Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

NU KA VAR PANJEMT JANNU PRET SONU? un pectam pasaka ka 9 menesi anv spelets ar jannu... NU CMON.

Taads troll game tur iet valja, katrs blauj to kas ienak prata :D :D :D

Man ir jautri, es gatavs veel spelet, jo tomer te pavisam citadak jaspele. Solo esmu pieradis un varu paspelet, bet citadak ir viens vienigs haoss un nesaprasanas. Pirmas speles dives zem tower vnk SUPER... Katrs njems kas pagadas un beigas nekaa :D

EDIT: Sorry ja es nenopietni speleju, bet manas acis ta ir un paliek spele. Un es speleju speles lai izklaidetos drusku, nevis kaut ko peiraditu/sasniegtu. Alins ari ir neatnemama sastavdala pie kompja. NAv jastreso. (nav jau ta ka pilnigu miskto uzlieku, tapat speju citreiz uzvilkties)

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

par to vladu... redz, jums ir spēlētājs, kurš maino vladu, un ir izspēlējis virs 500 spēlēm. Mums ir tas pats, mums ir top leineris, kurš maino vladu un kurš perfekti zin kā spēlēt pret vladu :) Tas tāds hints jums nākamai reizei... nepickojiet vladu :)

Par to lane switchu 1. spēlē... vienīgais iemels kapēc mēs neswitchojām arī bija, jo tabula mums bija labāka laikam ejot, tapēc arī necentāmies likt kayli pret vladu atpakaļ.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

redzi, ja botlanes nebūtu feilojis, tad tabulu mums būtu labāka, jo jūsu kayle pirka early itemus 1v2 leinā.

un swiči mums būtu bijuši par labu tāpēc, ka man bija teleports.

otrā spēle bija vienkārši čau. nu nelaida vienkārši mani midā :D

tas nav kā uzbrauciens, bet man liekas, ka es vladu tomēr nedaudz labāk pārzinu, tāpēc tāds "zin PEFREKTI kā vladu counterot" te īsti nedarn ņemot vērā to, ka man ar gp10 bija tikai 30 cs mazāk. neskaitot kayle un vēl 2 vai 3 čempionus visi leini ir +- ņemami. pat kayle būtu ņemama ar tādu rezultātu pie 12 levela, ja counterganku vietā būtu vienkārši bijis tīrs 1v1 leins. tas ir tikai mans viedoklis.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Manis pēc varam kaut vai ātrāk. Redzēs, kad Team Daugavpils ieradīsies. Būšu gandrīz visu dienu Mumble, jo rīt brīvs, variet ienākt un prasīt, kad būsim precīzi.

Spēles bija garlaicīgākas kā vakar. (laigan Morgana pa defu ir otrais garlaicīgākais champions spēlē) Jums vajag vienkārši kopā spēlēt, spēlēt, spēlēt. Pierast pie kļūdu pieņemšanas, reidžošanas vietā. Nedirsties par random sūdiem, savādāk ātri viens otram izbesīsiet un negribēsiet spēlēt vairāk.

Link to comment
Share on other sites

tas nav kā uzbrauciens, bet man liekas, ka es vladu tomēr nedaudz labāk pārzinu

Es šaubos, ka tu esi Renegātu redzējis spēlējam kādreiz Vladu.

Es nesaku, ka viņš ir labāks Vlads vai, ka tu esi labāks, vienkārši gribēju pateikt, ka randomi kaut ko pieņemt par citiem spēlētājiem nav forši un pieklājīgi. :)

Par hwanu : Nu es viņu saprotu. Pa lielam pirmā spēle pēc 10ās minūtes bija pilnīgs waste of time. Ja jūs tam pieejat nopietni, esmu drošs, ka Hwans spēlēt gribēs.

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos pajuatāt, kā sauc to dziesmu pašā sākumā pirms 50cent?

Tāds sākums, manuprāt, ir daudzām dziesmām, bet tā, kas man datorā ir: Nancy Sinatra - You Only Live Twice

Es gan teiktu, ka fiftjuks ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...